Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

V tej temi lahko pišete o svojih najljubših serijah, o njih debatirate ali pa napišete ime dobre serije, da zanjo zvedo tudi ostali.

Moje top serije za enkrat:

-The Borgias

-The Games of Thrones

-Spartacus:Blood and Sand

- House M.D

- Prison Break( 1,2 sezona, ker naprej so zavozili serijo za moje pojme)

- The Eleventh Hour

- Bones

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

No, jaz redno gledam:

- Bones

- Castle (super serija, še posebej, če ti je všeč Bones)

- How I Met Your Mother

- New Girl

- Glee

- Big Bang Theory

- Cougar Town (za vse fan-e Friends-ov je to definitvno serijo, ki jo je treba gledati)

- Vampire Diaries

- Misfits (angleški Heroes, samo 100x bolj smešno)

- Raising Hope.

Imam čist preveč časa :) Poleg teg, sem totalen fan Friends-ov, Veronice Mars, SG1, SG Atlantis in še mnogih drugih. :)

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Um, jaz pa čisto odvisno, pač kar naletim na Fox Life ali pa na HBOju, vsekakor pa nisem: "Ojoj kolk je ura, letim gledat TV!"

Tko iz glave trenutno:

Yes Dear!

How I met your mother

Spin City

Pa kaj je še tista ko živita dva brata pod istro streho z družinama (pač eden nima kje drugje bit pa se šlepa v bratovi hiši).

itd.

Gledal sem dosti Discovery, sedaj pa za vsako ko prešaltam na njega al sta Myth busterja al pa American Chopper: Senior vs Junior. Tega sem pa naveličan. Drugače pa Time Warp in How it's made ter How do they do it. Včasih tudi Extreme engineering ter podobne.

Hehe, zdej sem pa skor vse kar je na sporedu naštel.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pravkar pogledal prvo sezono The Walking Dead. Morem rečt, da sem pozitivno presenečen. Serija me je pritegnila, glede na to, da sem bil zelo skeptičen na začetku zaradi same tematike( ker ponavad filmi/serije z tako tematiko so piece of shit). Ampak tale serija me je pa res pesenetla in potegnila noter. Mogoče sem malo razočaran, da preveč, dajejo povdarka na moralno plat( ljubezenske afere, pa te pizdarije), ker kdo bi pa na to gledu, ko se mu gre za lastno preživetje in obstoj. Ne vem no. Lahk bi več akcije kot moralizacije in tega. Pa nekam hitro stvari razvijejo. Nekako ni tistega efekta, ko se konča del pa si cel živčn, kak se bo v novem to razpletlo(tuki je sicer blo plažno čutit to ampak premalo). Potem samo 6 delov. Sem mislil, da jih bo okoli 10+.

Tak, da zdej čakam na drugo sezono, ki je že na poti in da vidimo, kaj še lahko postrežejo v tej seriji, razn kupe nagnitega mesa.

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Evo pa sem končal mini maraton z The Walking Dead:D. No ostali sem na polovici druge sezone ( 8 del pride šele 12 februarja). Stvar pa je po kvaliteti padla. Je bilo pričakovat, glede na razvijanje zgodbe.:banghead: Ampak je serija še vedno privlačna. Bi pa izpostavil lik Daryl Dixon, ki ga igra Norman Reeduss. On me je najbol prepričal v seriji, z pristopom in posebnim smislom za humor. Lahko bi se reklo da je "badass" karakter in tole je prov dobro užgalo v tej seriji. :cool:

To se lahko smatra kot spoiler za tiste kere niste gledali serije, tako da pozor.

>http://www.youtube.com/watch?v=vOz2wgRUCOM&list=FL0VHzwr_oBZU87Evl9miTGQ&feature=mh_lolz

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Ravno gledam "britansko verzijo" Heroes-ov, Misfits. Res odlična zadeva v vseh pogledih. Casting in igra sta perfektna, liki res dobro razviti, OST je odličen,... Res odlična serija v vseh pogledih. Trenutno teče tretja sezona, na sezono pa je 6-7 delov.

>http://www.youtube.com/watch?v=ud8AJDaAW7c

Jackobi_SI.png

Link to comment
Ravno gledam "britansko verzijo" Heroes-ov, Misfits. Res odlična zadeva v vseh pogledih. Casting in igra sta perfektna, liki res dobro razviti, OST je odličen,... Res odlična serija v vseh pogledih. Trenutno teče tretja sezona, na sezono pa je 6-7 delov.

misfits je res zakon. druga sezona je najboljša, čepra 3-tje še nisem začela gledat. mogoče zato, ker so enega igralca dali ven.

drugače so pa še dobre nadaljevanke: fringe, sanctuary, warehouse 13, stargate sg-1 in SGA, body of proof, castle, primeval, sherlock, strike back.

mistress3riple.png

Link to comment

A ti uspe v Seinfeldu vedno najt Supermena, baje se pojavi v vsakem delu?

http://www.movieprop.com/tvandmovie/Seinfeld/superman.htm

http://www.seinology.com/lists/list-superman.shtml

http://www.eeggs.com/items/1139.html

a magnet of Superman is on Jerry's refrigerator

a Superman statue is setting on a shelf near Jerry's stereo

Jerry has referred to Elaine as Lois Lane....

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.