Skoči na vsebino
MannyPacman

TV Serije

Priporočeni prispevki

MannyPacman    16

V tej temi lahko pišete o svojih najljubših serijah, o njih debatirate ali pa napišete ime dobre serije, da zanjo zvedo tudi ostali.

Moje top serije za enkrat:

-The Borgias

-The Games of Thrones

-Spartacus:Blood and Sand

- House M.D

- Prison Break( 1,2 sezona, ker naprej so zavozili serijo za moje pojme)

- The Eleventh Hour

- Bones

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
_tweety    6

No, jaz redno gledam:

- Bones

- Castle (super serija, še posebej, če ti je všeč Bones)

- How I Met Your Mother

- New Girl

- Glee

- Big Bang Theory

- Cougar Town (za vse fan-e Friends-ov je to definitvno serijo, ki jo je treba gledati)

- Vampire Diaries

- Misfits (angleški Heroes, samo 100x bolj smešno)

- Raising Hope.

Imam čist preveč časa :) Poleg teg, sem totalen fan Friends-ov, Veronice Mars, SG1, SG Atlantis in še mnogih drugih. :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Gregor    15

Um, jaz pa čisto odvisno, pač kar naletim na Fox Life ali pa na HBOju, vsekakor pa nisem: "Ojoj kolk je ura, letim gledat TV!"

Tko iz glave trenutno:

Yes Dear!

How I met your mother

Spin City

Pa kaj je še tista ko živita dva brata pod istro streho z družinama (pač eden nima kje drugje bit pa se šlepa v bratovi hiši).

itd.

Gledal sem dosti Discovery, sedaj pa za vsako ko prešaltam na njega al sta Myth busterja al pa American Chopper: Senior vs Junior. Tega sem pa naveličan. Drugače pa Time Warp in How it's made ter How do they do it. Včasih tudi Extreme engineering ter podobne.

Hehe, zdej sem pa skor vse kar je na sporedu naštel.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
mumbo    2

Meni najboljše serije ki jih trenutno spremljam oz. sem jih pogledal:

Boardwalk Empire

Dexter

South Park

Weeds

True Blood

Game of Thrones

Entourage

The Killing

Californication

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
matej1990    1 214

• How i met your mother
  • The big bang theory
  • South Park
  • Family guy
  • The walking dead
  • Game of thrones
  • Prison Break celi, ampak zadnji 2 sezoni sta za domet :x

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
obioblak    0

How I met your mother

Family Guy

American Dad

South Park

Game of Thrones

Mentalist

Psych

Dexter

Cleveland Show

The Big Bang Theory

...in predn kdo kej reče, yes, I realise I have a problem :crazy::D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
MannyPacman    16

Evo pa sem dodal na svoj spisek še nekaj "novih" serij za pogledat:beer:

- The big bang theory

- The Cleaner

- The Pacific (ww2 mini serija)

- Band of Brothers (ww2 mini serija)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Anduril    184
- The Pacific (ww2 mini serija)

- Band of Brothers (ww2 mini serija)

Super seriji. Band of Brothers je pomoje najboljša serija, kar sem jih kadarkoli gledal. Na čase kruta ko hudič, ampak kaj boš pa pričakoval od realističnega prikaza WW2.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
MannyPacman    16

Pravkar pogledal prvo sezono The Walking Dead. Morem rečt, da sem pozitivno presenečen. Serija me je pritegnila, glede na to, da sem bil zelo skeptičen na začetku zaradi same tematike( ker ponavad filmi/serije z tako tematiko so piece of shit). Ampak tale serija me je pa res pesenetla in potegnila noter. Mogoče sem malo razočaran, da preveč, dajejo povdarka na moralno plat( ljubezenske afere, pa te pizdarije), ker kdo bi pa na to gledu, ko se mu gre za lastno preživetje in obstoj. Ne vem no. Lahk bi več akcije kot moralizacije in tega. Pa nekam hitro stvari razvijejo. Nekako ni tistega efekta, ko se konča del pa si cel živčn, kak se bo v novem to razpletlo(tuki je sicer blo plažno čutit to ampak premalo). Potem samo 6 delov. Sem mislil, da jih bo okoli 10+.

Tak, da zdej čakam na drugo sezono, ki je že na poti in da vidimo, kaj še lahko postrežejo v tej seriji, razn kupe nagnitega mesa.

uredil/a MannyPacman

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Rubuz    18

Gledam:

Dexter

Game of Thrones

House

Family Guy

South Park

Fringe

Chuck

Top Gear

Breaking Bad

The walking dead

Person on Interest

The Cleveland show

Homeland

Za sabo imam pa:

Lost

Prison Break

Band on Brothers

Pacific

Mislim da je to...mogoč sem kaj pozabu. :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
MannyPacman    16

Evo pa sem končal mini maraton z The Walking Dead:D. No ostali sem na polovici druge sezone ( 8 del pride šele 12 februarja). Stvar pa je po kvaliteti padla. Je bilo pričakovat, glede na razvijanje zgodbe.:banghead: Ampak je serija še vedno privlačna. Bi pa izpostavil lik Daryl Dixon, ki ga igra Norman Reeduss. On me je najbol prepričal v seriji, z pristopom in posebnim smislom za humor. Lahko bi se reklo da je "badass" karakter in tole je prov dobro užgalo v tej seriji. :cool:

To se lahko smatra kot spoiler za tiste kere niste gledali serije, tako da pozor.

>http://www.youtube.com/watch?v=vOz2wgRUCOM&list=FL0VHzwr_oBZU87Evl9miTGQ&feature=mh_lolz

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
elvisk    0

najbl legendarna za moje pojme je The fresh prince of Bel Air :) , po dolgem času sem si zloudu pa gledam zdj :)

Prison break, Friends, Yes dear, Las Vegas... :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Jackobi    68

Ravno gledam "britansko verzijo" Heroes-ov, Misfits. Res odlična zadeva v vseh pogledih. Casting in igra sta perfektna, liki res dobro razviti, OST je odličen,... Res odlična serija v vseh pogledih. Trenutno teče tretja sezona, na sezono pa je 6-7 delov.

>http://www.youtube.com/watch?v=ud8AJDaAW7c

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Ravno gledam "britansko verzijo" Heroes-ov, Misfits. Res odlična zadeva v vseh pogledih. Casting in igra sta perfektna, liki res dobro razviti, OST je odličen,... Res odlična serija v vseh pogledih. Trenutno teče tretja sezona, na sezono pa je 6-7 delov.

misfits je res zakon. druga sezona je najboljša, čepra 3-tje še nisem začela gledat. mogoče zato, ker so enega igralca dali ven.

drugače so pa še dobre nadaljevanke: fringe, sanctuary, warehouse 13, stargate sg-1 in SGA, body of proof, castle, primeval, sherlock, strike back.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Bessie    674

Ej... gledam Friendse... izi z možgani na off ;)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Link    50

Friendse znam na pamet, Seinfelda tudi. Ampak jih ne glede na to še vedno z veseljem gledam in se zraven smejim kot prvič. :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Bessie    674

A ti uspe v Seinfeldu vedno najt Supermena, baje se pojavi v vsakem delu?

http://www.movieprop.com/tvandmovie/Seinfeld/superman.htm

http://www.seinology.com/lists/list-superman.shtml

http://www.eeggs.com/items/1139.html

a magnet of Superman is on Jerry's refrigerator

a Superman statue is setting on a shelf near Jerry's stereo

Jerry has referred to Elaine as Lois Lane....

uredil/a Bessie

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Link    50

Na to pa res nikoli nisem bil pozoren. :D

>http://www.youtube.com/watch?v=NRUdaWZ4FN0

George je zame brez konkurence. :lol :lol

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
japanboy    798

Serij, ki jih spremljam je več, trenutno okoli 30. So mi pa definitivno najljubše:

- The Walking Dead :mwahaha:, The Big Bang Theory, CSI: NY, The Killing, Haven, Hell on Wheels, Game of Thrones...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Jackobi    68

Kolega pred kratkim predlagal starejšo britansko zadevo. Starošolski britanski humor, dovolj povedanga!

The Young Ones!

>http://www.youtube.com/watch?v=wk5pO06BdSk

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
TriGGer    56

Ko smo že pri klasični britanski komediji - samo par clipov od Monty Pythonov. Tega je ogromno in eden je boljši od drugega. :D

>http://www.youtube.com/watch?v=f1oMhMwUbgc

>http://www.youtube.com/watch?v=1dWMIuipn_c&feature=related

>http://www.youtube.com/watch?v=L57-vQvo34E&feature=related

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Anduril    184

Silly Job Interview je meni eden izmed najboljših skečev EVER.

Gooood niiiight, a-diiing-diiiing-diiiing. :lol

uredil/a Anduril

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
MannyPacman    16

Evo, da nardim mal "update" seriji, ki so na moji listi trenutno gledanih:

-Alcatraz

-Spartacus: Vengeance

-Walking Dead

-The River

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se

KSi KONZOLE SLOVENIJA

Konzole Slovenija je gotovo eden najstarejših, slovenskih spletnih portalov na sceni. Prebijamo se skozi evolucijo igričarske industrije že več kot desetletje. Ob tem kritično gledamo na dogajanje v industriji in pobiramo čeljusti ob (r)evoluciji igričarstva na sploh in se prepiramo z lastnim mladežem, ki nam izmika kontrolerje. =)

ŠEFI IN ŠEFiCE

Vodstvo vedno bolj modrih kozlov sestavlja mini šopek igričarjev, ki se lahko pohvalijo z zajetno bero igričarske kilometrine. Na naših sexi hrbtkih se je tekom let zlomilo vse, kar se zlomit da, največ pa zlatih palic. Preživeli smo praktično vse in ostali bomo nesmrtni! Prihajamo praktično iz cele Slovenije. Mugšot sledi...

OGLAŠEVANJE

Vsakršno oglaševanje brez soglasja vodstva je nadležno in diši po fukfehtarjenju. Ni zaželeno! V duhu dobrega in zdravega gospodarstva, kjer si vsak udeleženec zasluži kos kruha, polagamo na srce vsem nadebudnim, tudi tistim prekaljenim biznis mačkom, da nas pocukajo za rokav in se dogovorimo o sodelovanju. Po princupu; Bier für alle!

SODELOVANJE

Šihta na teh straneh dobil skoraj gotovo ne boš. A nikar ne obupuj, na koncu predora vedno gori luč! V kolikor pa te igričarstvo zanima, bi rad spisal kakšen dober review, zlasti v angleškem jeziku, pa mirno pocukaj za rokav vodstvo. Najmanj, kar garantiramo je špil v trajni lasti. Ni slabo!