Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Pogledal Witcherja in je precej boljši kot sem pričakoval. Se je splačalo imeti nizka pričakovanja. 😎 Še posebej prvi 4-je deli so mi bili odlični! Super skoreografirani in posneti kadri z mečevanjem, dobre igralke (if you know what i mean) in zgodba ki vsebuje pravljične elemente iz poznanih pravljic in filmov (Žabji kralj, čarovnice, čarodeji, uroki, vilinci, pošasti, dobro-slabo,...) prepleteni z realističnimi elementi.

Nato pa v 5. in 6. delu gredo z zgodbo v neko filler postransko pot, kjer nič ne pojasnijo zakaj bi Witcherju bilo mar in zakaj bi to sploh počel (djinn, zlato bitje (za katerega jim je tudi zmanjkalo budgeta za animacijo govora? 😃)). Pač počne. Očitno niso hoteli imeti le 6 delov? Hkrati se v teh dveh delih časovno zlahka izgubiš. So sicer hinti, ampak vseeno je preveč odrezavo dogajanje od prej videnega. Nato gre serija z zadnima deloma ponovno na stara pota s smiselnim in povezanim nadaljevanjem zgodbe (potrebno je odmisliti nočno sceno z bitji izpod listja 😁) in z njima končno lahko časovno popredalčkaš na časovni osi prejšnja dva dela. Še vedno pa ostanejo precej nesmiselna dejanja zaradi neobrazložitve.

Od samega zaključka bi pričakoval več, ampak ok, precej pričakovano glede na hype serije.

 

Superman odlično igra Geralta! Dokaz:

image.png

Ne res, meni ga igra odlično! 🙂

 

Bo potrebno ponovno prenesti Witcherja na PS4. 🙃

 

Priporočam ogled! Mene spominja na Lord of the rings/Hobbita, Legend film iz 1985 in tudi na igro The wolf among us (YES! za potrditev nadaljevanja!). No... pa malo sliči na The Witcher igre in verjetno tudi serijo knjig The witcher poljskega avtorja... Kdo bi si ga vedel zakaj. /s 😁

 

Še ena slika za na konec. Tisti ki ste pogledali nekaj prvih delov, boste razumeli:

image.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni
pred 1 uro, matej1990 pravi:

Pričakovano, glede na konec.

 

Se strinjam, vendar sem sam vseeno malo "cincal" glede na situacijo, ki je trenutno v svetu, da bo zadeva enostavno ukinjena. Ampak sem vseeno upal, glede na kar pozitivne reviewe in žanr v kakršnem je, da bo obstala, in je. 

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.