Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • N7
Dne, 30. 6. 2021 at 19:58, japanboy pravi:

Foundation dražilnik (Apple TV+):

 

 

sam povem, da sem začel tole gledat. tako lepih in dodelanih efektov pa že dolgo ne.

pa hyper space jump je 100% vzet iz mass effecta 🙂

 

sem pri tretjem delu in se nisem odlepil do 2h zjutraj. danes dalje. po novelah isaaca asimova, če je komu domača tovrstna literatura. zelo priporočam!

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni
2 ur nazaj, Ozi pravi:

 

sam povem, da sem začel tole gledat. tako lepih in dodelanih efektov pa že dolgo ne.

pa hyper space jump je 100% vzet iz mass effecta 🙂

 

sem pri tretjem delu in se nisem odlepil do 2h zjutraj. danes dalje. po novelah isaaca asimova, če je komu domača tovrstna literatura. zelo priporočam!

 

Jaz jo mam na radarju. Baje je 2. sezona potrjena če sem prav zasledil nisem pa zih?

Ravno končujem See 2. sezono pol bom pa videl. Mam kar nekaj Applovih serij na radarju in tale je ena boljših. Vsaj upam da se ne motim 🙂

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Hellbound:

 

Navedek

The synopsis for Hellbound goes like this:

Investigating the phenomenon of “proclamations” and ritualistic murders is police detective Jin Kyung-hoon (Yang Ik-june). Examining the mysterious sect are broadcast journalist Bae Young-jae (Park Jeong-min) and lawyer of the accused sinners Min Hey-jin (Kim Hyun-joo). Together, these three investigators search for answers in this wildly original commentary on the growing anxieties of a nation.

 

Uradni napovednik:

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Če se kdo spomni 4400 serije - na CW je pred kratkim izšel pilot, zunaj pa je že druga epizoda remejka.

 

 

Pa še recenzija pilota Dexter: New Blood:

 

Pilota sicer še nisem gledal, ampak izvirna serija je bila ena boljših tistega časa in edino kar mi je žal je, da se je končala na cliffhangerju, ker so jo prekinili. 😞

Pa še špica je bila top!

 

 

😍

Urejano od japanboy
Dodan Dexter: New Blood video.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz samo ne vem kdo jim dela te izračune, da se jim splača kar tako ukiniti regije, ki so prej imele plačljiv dostop do te serije. Dobesedno te odrežejo od legalnega dostopa. Ni boljše vsaj nekaj ven pocuzat od gledalcev preko Netflixa, kot pa dobiti nič in še jezo folka po vrhu?

Evo zemljevid:

image.png

Sej nimaš druge opcije kot pa da si pirat ali pa da počakaš do enkrat v 2022, da dobiš storitev na voljo. Hmm... le za katero opcijo se bo večina odločila. /s

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.