Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • vrhovni

Ja, to verjamem da ne bodo povedali razloga za epidemijo. Pa sej konec koncev, ga tudi ne rabijo.

 

Naslov videja je mogoče malo zavajajoč. V zgornjem videju je bistvena teorija, da se bo število walkerjev enkrat močno zmanjšalo. Walkerji so mrliči in mrtva trupla razpadajo. V seriji je bilo jasno prikazano, da se je epidemija v zelo kratkem času hitro razširila. Torej je hitro nastala ta velika količini walkerjev, ki lutajo po svetu. No, torej bo večina walkerjev po nekem določenem času zaradi razpadanja izginilo. Verjetno bo potem lažje na novo začeti življenje itd..

Zdaj ne vem kako daleč je kaj strip, ampak dvomim da je kaj blizu temu koncu. Ampak enkrat bodo vseeno prišli do te točke. Je neizogibna.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Res je, samo spet zavisi. Eni hitro, drugi počasi. Tukaj je še cel kup variant. Pol pa še to, dejansko tale timeline - v kakšnem času se vse to dogaja. Koliko časa je minilo v seriji že od začetka epidemije. Dokler bo hrana tolko časa bodo lutali po Zemlji. Če sem prav slišal, strip še na polovici konca ni. Nekaj govora je bilo o 300-400 številkah. Zdaj so pa tam nekje okoli 150. Hvalabogu edino, da je tale serija na AMC, da nima kak FOX, ABC ali pa kdo drug prstov vmes. :)

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni
Dne, 2/15/2016 at 10:02, matej1990 pravi:

Bom pogledal do konca, ker so mi itak ostale le še 4 epizode. Mogoče bodo pa proti koncu kaj bolj zanimivega stisnili iz zgodbe.

Jaz te aktualne sezone ne svetujem nikomur, ker je res vsesplošno slabo narejena. Od samih dialogov, igranja, do zgodbe z nezanimivimi zarotami.

Prva in zadnja epizoda sta X-files zgodbi in sta še najboljši, ostale 4 pa so samostojne zgodbe z bolj kot ne "meh" dogajanjem.

Tako kot Mulder, tudi jaz hočem verjetni... Darker:) Predvsem da bi bila povratna sezona boljša, pa ni. :<_<:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni
Dne, 3/20/2016 at 12:36, matej1990 pravi:

V petek je izšel Daredevil - Season 2

Ponovno 13 epizod. Tokrat sta vmešana tudi Punisher in Elektra.

Po pogledanih prvih dveh epizodah, lahko potrdim, da je Punisher badass. :D Mislim da bodo kar držali nivo prve sezone, tako da bo super za pogledat.

Včeraj pogledal do konca. Serija je obdržala nivo prve sezone. Priporočam!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...
Pred 17 minutami, matej1990 pravi:

Imam občutek, da bo to nadaljevanje čisti polom (podobna zgodba kot X-Files). MOČNO upam da se motim in da bo na nivoju prve sezone.

Obljubljajo, da bo še boljša :D

 

Pred 10 minutami, japanboy pravi:

Serija naj bi se vrnila za 10 delov al koliko sem slišal. Skratka ne bo nadaljevanja v nedogled.

Sicer pa, a ni on izginil. Je že toliko časa nazaj da se nič ne spomnim. Kolikor vem ni umrl?

Spoilerji !!! :P:D V videu omenijo 9 delov. Bomo videli. Upam, da jih bo čim več. 

pb.thumb.jpg.189c4e7fabd86bfb60d746237ed7378b.jpg

 

mnovak91147.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.