Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • vrhovni

Meni ne. Je pa res, da vedno hodi po robu liniji za odpis. Ravno tolko da ni prestopila črte. :D

DOLGO je bil Joffrey vodilni in to res brez konkurence. Potem mi je vedno bolj živce pil High sparrow s to njegovim poslanstvom in zahrbtnostjo, ki mi je res hitro dopizdlo. Zdaj pa mislim da bo Cersei prestopila out linijo za odpis. ^_^

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni
Navedek

Production has begun on a new Netflix television series based on Andrzej Sapkowski's Witcher Saga. It has nothing to do with video game maker CD Projekt Red.

 

Author Andrzej Sapkowski, meanwhile, will be a creative consultant for the series.

"I'm thrilled that Netflix will be doing an adaptation of my stories," he said in a press release quote, "staying true to the source material and themes that I have spent over 30 years writing. I'm excited about our efforts together as well as the team assembled to shepherd these characters to life."

The Witcher Netflix series begins production

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Včeraj testno pogledal prvo epizodo, nato pa nisem mogel nehati. :love:

 

13 reasons why = čisti Life is Strange vibe! Podobnosti je toliko, da kar glava peče. Dejansko bi serijo z lahkoto lahko poimenovali Life is Strange. In ker mi je bila igra zelo všeč, mi je bila tudi 13 reasons why izredno všeč. Včeraj sem namreč pogledal kar vse dele naenkrat. :tepen:

Že takoj v prvi epizodi vidiš ogromno podobnosti, nato pa se le te nadaljujejo skozi celotno serijo. In kot vidim je ogromno ljudi, ki je opazilo to podrobnost med serijo in igro: Teorija kaosa in butterfly effect, življenje v ameriškem srednješolskem kampusu, novo priseljeno dekle, izginotje osebe, nasilje, prijateljstvo, ljubezen, odkrivanje in raziskovanje, mističnost, kasete vs polaroid, skladbe v seriji (v igri so mi vseeno boljše :)), EMOTIONS!

Čisti emocionalni rolerkoster!

Dating-Cry.gif

 

Toplo priporočam, če vam je všeč resna teenage tematika z dramo in misterijem. :thumbsup:

 

BTW Potrjeno je tudi že nadaljevanje.

 

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Prvi naslovi so znani kot tudi mini opis epizod - prvih treh.

 



Episode #61: “Dragonstone” 

Aires: July 16

Jon (Kit Harington) organizes the defense of the North. Cersei (Lena Headey) tries to even the odds. Daenerys (Emilia Clarke) comes home.

Written for television by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Jeremy Podeswa.

Episode #62: “Stormborn” 

Aires: July 23

Daenerys (Emilia Clarke) receives an unexpected visitor. Jon (Kit Harington) faces a revolt. Tyrion (Peter Dinklage) plans the conquest of Westeros.

Written for television by Bryan Cogman; directed by Mark Mylod.

Episode #63: “The Queen’s Justice” 

Aires: July 30

Daenerys (Emilia Clarke) holds court. Cersei (Lena Headey) returns a gift. Jaime (Nikolaj Coster-Waldau) learns from his mistakes.

Written for television by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Mark Mylod.

 

:rock:

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.