Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • vrhovni

Stranger Things

Netflix serija. Prva sezona je naredila velik boom in se je na veliko hvalila in gledala. Je pa sci-fi-"grozljivka" postavljena v 80-ta leta.

Navedek

When a young boy vanishes, a small town uncovers a mystery involving secret experiments, terrifying supernatural forces and one strange little girl.

Eleven igralka je razturala v prvi sezoni!

 

Sedaj oktobra pa izide druga sezona.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

SDCC napovednik za serijo Gifted:

 

:rock:

 

Polaris! Holly shi*!

Definitivno naj serija letošnje jeseni po mojem mnenju. :)

 

SDCC Flash napovednik za 4. sezono:

 

SDCC Star Trek: Discovery napovednik:

 

SDCC The Defenders napovednik:

 

SDCC The Walking Dead S08 napovednik:

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Prihaja 6 novih Black Mirror epizod!

 

Black Mirror TV serija ni v pravem smislu TV serija, saj se kratki filmčki (ponavadi dolžine ene ure) med seboj ne navezujejo. Vsak del menja celotno ekipo (igralci, režiser, scenaristi,...), tako da predstavlja vsak svojo zaključeno enoto. Serija ima sicer sci-fi vibe, ampak le v tem smislu, da nam omogoči prikazati življenjske zadeve, ki bi s pomočjo napredne tehnologije bile mogoče v aktualnem času. Tako lahko zasledimo na TVju slušalke, ki nam omogočijo brisanje spomina; mini pilot s pomočjo katerega lahko prevrtavamo video zajet z očmi; možganski vsadki za manipulacijo vojakov; roboti, ki nadomestijo prehitro umrle,... Skratka zelo zanimive tematike, ki se navezujejo na tehnologijo in nam prikazujejo svet pod pretvezo kaj bi lahko bilo ali se zgodilo, če bi imeli tole ali tisto. :D
Kar mi je zelo všeč je to, da kljub sci-fi tematiki, uporabljajo zelo malo posebnih efektov ali pa so ti na zelo realni osnovi. Še najbolj izstopajo kakšni napredni uporabniški vmesniki.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Sam tok, random intermezzo:

 

Iron Fist je fakin najbolj nadležen osebek v katerikoli seriji, ki sem jo kadarkoli gledal, sama serija pa tako fakin glupa in nadležna s svojimi priročnimi razpleti, da sem bil do zadnjega dela že čist živčen in upal, da bodo usekali Game of Thrones varianto in jebenega Dannyja Randa razčetverili.

 

*steam blown off*

 

Punisher pa ne zgleda švoh. :)

Link to comment
  • vrhovni
7 ur nazaj, Anduril pravi:

Sam tok, random intermezzo:

 

Iron Fist je fakin najbolj nadležen osebek v katerikoli seriji, ki sem jo kadarkoli gledal, sama serija pa tako fakin glupa in nadležna s svojimi priročnimi razpleti, da sem bil do zadnjega dela že čist živčen in upal, da bodo usekali Game of Thrones varianto in jebenega Dannyja Randa razčetverili.

 

*steam blown off*

 

Punisher pa ne zgleda švoh. :)

Pa ne moreš ti Iron Fista razčetverit. On tebe razčetveri. :D

Meni je bil bolj nadležen oni k je njegovo družbo prevzel po smrti Dannyjevega očeta... oz. jo je vodil iz ozadja. Tip je bil ko podrepna uš... :shitstorm:

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

A Harold Meachum? Ma un mi je bil čist okej, mal psihopata, mal masterminda, nič kej ekstra, ampak tut ne nadležen.

 

Medtem ko se un vedno jezni in ves čas jokcajoči THEY KILLED MAH MOMMA AND PAPA SOB SOB SOB nadležni dripec, ki je po obnašanju jeben 12 letni siten emo, tekom celotne sezone ne razvije ali spremeni NIČ in je po pol sezone istega obnašanja že čist preveč nadležen. Upam, da so hotli narest glavnega junaka, ki si želiš, da bi ga kdo orenk nalomu, pohabu ali mogoče kr fental. Sam mal sumim, da niso.

 

The Defenders, on the other Hand (hur dur dur), po dveh delih deluje precej bolj na nivoju prejšnjih serij. Verjetno ne škodi to, da unega dripca gledaš samo četrtino časa, ozr. še tok ne ...

Link to comment
  • vrhovni
15 ur nazaj, Ozi pravi:

haha... jest ne vem, nimam cajta. za razvedrilo gledam Hawaii Five-0 :D:D 

commander mcgarret. commander. ja? štekaš!? ne. em... ok...

:mellow:

Vedno zadržim rahel puke, ko praktično vedno zvečer vidim to serijo na Foxu. :yuck: Ne vem, meni ne sede. :) Prežvečena tematika na 1000 in en način.

Verjetno zato tudi ne štekam commander zadeve. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

@matej1990 lol ja, sej čist štekam. pocukran do sladkorne, res je.

ampak jest bom spet izvleku glavnega jokerja, ki se imenuje femili. dan ma le omejeno št. ur in sem totalno razpet med:

- jajci, ki jih želi gledat žena

- jajci, ki jih želi gledat mularija (počas prihaja na moj nivo, haWHWAHwAHawhawhaw)

- umetnostjo, ki jo želim gledat jest.

 

tako naprimer, še vedno nisem pogledal aliena. to je seveda greh in se kaznujem as-we-speak. in podobno.

sicer gledam redno Chicago PD, ki je za moje pojme boljša detektivska, hawaii pa... recimo, da mi je v veselje, ko commander vedno vse razčefuka in je pač badass mofo. (šepard)

:psychotic:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Najnovejši napovednik:

 

Spet me pa jezi, ko sem že mislil, da bodo končno pokazali datum izida, pa zadevo zameglijo - spet! Pras*i! :banghead::duh::punch::x:fryingpan::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:xcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.giftcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gifcomputer-smash.gif

 

P.S.: Se opravičujem za eksces smajljev, ampak sem tako upal da končno dobimo datum potem pa zopet pokažejo "srednji" prst. Pralci!

Urejano od japanboy
  • dobra (+1) 1
  • za (+1) 1
  • proti (-1) 1

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.