Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Jaz sem Daredevil poskusil gledati 2. sezono, pa sem obupal tam nekje okoli 8. epizode. Cagea se sploh ne morem spravit gledat. Defenderjev pa tudi še nisem gledal :|.

V bistvu mi Punisher deluje še najbolje od vseh, Iron Fist sem pa že pogledal... Mogoče pozimi, ko zmanjka serije oz. bo suša. :))

Aja, pa The Stranger Things je easily top serija izmed vseh, ki jih trenutno spremljam. :drool:

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Stranger Things je zakon! :rock:

Jaz sem se kar spravil še Beyond ST gledat. :sweat:

 

Drugače pa ja Daredevil 1 >2.

 

Sem pa med drugim pogledal tudi nesrečnega Iron Fista. Tako bom rekel... Jokica, stokica, hur dur jamranje. A tip je fucking ultimativni bojevnik. :D Še dobro da je Colleen zraven, da je vsaj kaj za pogledat.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • vrhovni

Včeraj sem pogledal prvi del na Netflixu (ki je trenutno tudi edini na voljo).

Bi rekel da ima serija zelo stripovski pristop s hitrim dogajanjem. V tej prvi epizodi se zgodi toliko, kot bi se sicer v prvi polovici Netflix-Marvelovi TV seriji. :D Je pa res zelo tipično herojska zgodba z izrazito grdo-grdo in dobro stranjo, ki ti jo prva epizoda dobesedno porine v obraz, da ti je takoj vse jasno. Nekih preobratov z liki jaz ne pričakujem. Aja in veliko se zgodba nanaša na črnske pravice in njihova gheto življenja.

Globine ta serija definitivno nima in vse jemlje lahkotno. Bi rekel da je nekje na nivoju Flasha, kar pomeni zame no-go in škoda časa. Mogoče, ampak res mogoče ji dam še eno šanso z drugim delom. :)

 

 

Trenutno zame ena boljših komedij, bo dobila novo sezono:

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

To komaj čakam, da vidim kak je! :D

 

"Altered Carbon, posnet po Morganovem romanu iz leta 2002, je postavljen 300 let v prihodnost, v kateri cveti neobrzdani kapitalizem, v katerem ni enakosti pred zakonom in v katerem je na prodaj prav vse - celo večno življenje. Smrt je namreč v prihodnosti premagana s skladiščenjem človeške zavesti v digitalnih vsadkih, ki ultrabogatim omogočajo, da konstantno obnavljajo svoja telesa in posledično živijo večno.

 

Glavni junak romana je nekdanji elitni vojak Takeshi Kovacs, oživljen v tujem telesu (Joel Kinnaman), ki mora poiskati organizatorje spodletelega atentata na enega nesmrtnih bogatašev. Kovacs, ki ima turbulentno preteklost, se naglo zaplete v spletke in zakulisne igrice visokih krogov moči."

 

Prva sezona bi naj imela 10 epizod. Vsaka epizoda pa bi naj stala med 6 in 7 milijonov dolarjev in je tako postala največja, najdražja in najambicioznejša serija Netflixa do zdaj. 

 

Vir: rtvslo.si

  • dobra (+1) 1
  • za (+1) 1
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.