Skoči na vsebino

TV Serije


MannyPacman

Priporočene objave

  • vrhovni

KONČNO mi je uspelo pogledati The Punisher-ja! Glede na njegov pojav v Daredevil-u, kjer je že bil full-time Punisher, sem bil razočaran, da serija ni samo ena velika akcija s streljanjem. Dejansko vse skupaj bolj pove kako je nastal Punisher, kar mi je bilo mimo. Serija je počasna, saj se preveč dolgo zadeve zapletajo. Komaj proti koncu se začne razpletati, sam konec pa je zame odličen. Si zasluži pečat Punisherja. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ne, sej to je čisto vredu, da pokažejo zakaj je postal Punisher. Težava je v času, razen če sem jaz kaj ven izpustil. Meni se časovno dogajanje malo ne pokrije.

 

V Daredevilu S2 je bil Punisher badass, ki je klal praktično vso mafijo v mestu. Imel je tudi ta Punisher armor (s poslikavo smrtne glave). Torej je že bil Punisher.

Zakaj sedaj v Punisherju kažejo kako je nastal, če pa je on že pred tem bil Punisher v Daredevil S2. :) Časovno zaporedje dogodkov ni logično urejeno.

Je pa doganjanje v Punisherju postavljeno za Daredevil S2, ker on že pozna Karen Page ravno iz Daredevila.

Sem jaz kaj izpustil?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ali pa raje ne. :)

Ko sem v petek začel gledat, sem bil navdušen. Prve 4 epizode: Super sci-fi detektivka! Sci-fi Blade runner in tudi Matrix vibe. Zanimiva tematika in sama zgodba začne obetat, ko Mr Kovacs išče morilca. Zelo lepo narejeni prizori in dobri efekti! Moja min ocena bi bila 9/10.

To veselje traja še par epizod, nakar dobiš občutek, da so zgodbo super zapletli, nato pa niso imeli ideje kako bi jo odpletli ali pa da jim je pričelo zmanjkovati časa ali denarja. Vse že videno, ogromno dramatizacije, brezvezni dialogi in dolgočasnosti v zadnjih epizodah. Resnično brez vezen razplet in konec. Zadnji dve epizodi sta bili zame milo rečeno slabi. Iz sci-fi serije naredijo na koncu navadno low budget dramo. :( Sem bil zelo razočaran da tako enostavno končajo takšno zgodbo, ki sprva deluje zelo kompleksno in ima potencial za polno presenečenj.

 

Dejansko sva se po prvih par pogledanih epizodah z @BuffaloSLO pogovarjala in sva imela boljše ideje kdo bi lahko bil potencialni morilec, kot pa to kar so izbrali v seriji. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Pogledal GOT in moram reč, go go go beli hodači in fu fu fu pocestnica Kersej! :D

 

Drugač pa tole naj bi bla zanimiva mini serija. Naj bi bilo 10 delov in izdani tudi vsi naenkrat (khm, khm). Prvi del je bil včeraj premieren na AMCju :D.

 

Navedek

Set in 1847. A crew of a Royal Naval expedition is sent to find the Arctic's treacherous Northwest Passage but instead discovers a monstrous predator| a cunning and
vicious Gothic horror that stalks the ships in a desperate game of survival the consequences of which could endanger the region and its native people forever.

 

 

 

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

The Crossing (če se kdo spomni 4400 The, je tole zelo podobno tisti seriji).

 

 

Navedek

When refugees from a war-torn country start seeking asylum in a small American fishing town, it becomes clear that something strange is going on. The residents soon learn that the country they are fleeing from is America, and the war they are escaping hasn't happened yet. While the government sets to work trying to untangle the truth behind the ominous migration, the fact that the lives of those involved will never again be the same seems to be the only thing that no one can deny.

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.