Skoči na vsebino

Grand Theft Auto V


Priporočene objave

Tako, prvi uradni trailer je OUT, franšiza se seli nazaj v mesto angelov, kjer smo pred leti igrali Carla Johnsna. Mesto pa se tokrat kaže v precej bolj klavrni in razdeljeni podobi. Mestni pločniki so nasvinjani, ljudje živijo na cesti in v šotorskih naseljih, ljudje so prodajajo hiše in na obzorju je videti še nedokončane nebotičnike. Na drugi strani pa ljudje še vedno živijo bogato življenje, vozijo drage avtomobile in letala. Slika je precej podobna današnji.

Kaj vemo o glavnem protagonistu? V San Andreas se je preselil od nekod, da bi zaživel normalno, družinsko življenje in opustil svoje (najbrž ilegalno) početje. Izgleda, da mu je nekaj prekrižalo načrte.

Dejstva so zaenkrat skopa, vidimo pa, da bo mapa precej večja in bolj raznolika od prejšnjega Liberty Cityja, vsebovala pa bo vse od centra mesta in predmestij do plaž na eni strani in hribovij na drugi. Temu primerno se bo razširil tudi nabor prevoznih sredstev - poleg vseh vrst kopenskih motornih vozil je bilo mogoče videti tudi vodne skuterje, letala in helikopterje. Pa še ena novost, ki se pojavlja prvič v GTA seriji - jo lahko najdete? :D

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Trigger...močno si falil. :lol

Mesto bo kar San Andreas oz. Los Santos če smo natančni. To se vidi po policijskih avtih, in še bolj opazno na sceni kjer vidiš Vinewood napis. :)

Trigger...kar se pa novosti tiče...mogoč da lahko cabrio avti, dajo streho dol oz. gor? :lol

Evo še prikolico:

>http://www.youtube.com/watch?v=d0lmu5c2HgA

Urejano od Rubuz
Rubuz.png%5D
Link to comment

Mah..sej v CoD tud cuckom lahko tilnike lamaš in jih nožkaš. Itak so pa Rockstars pomoje vajeni raznih tožb in zgražanj, ker cela GTA serija parodija na ameriški način življenja in kulturo. :)

Drugače se pa neki govori (prebral na Joker forumu) da bo Tommy Vercetti iz Vice Citya nazaj, in ga bo spet govoril Ray Liotta.

Urejano od Rubuz
Rubuz.png%5D
Link to comment

Meni se je tudi zdelo, da je bil glas precej podoben njegovemu, zato mi je pa VC šel ves čas po glavi. Pa sej bi blo kr smiselno. Ampak bi mogo bit tip že kr precej star, če je bil v Vice Cityju recimo dobrih 30, bi mogo bit zdaj že krepko preko 50, razen če so premaknili zgodbo za par let nazaj, nekako vzporedno z GTA IV. To bo še zanimivo, meni je vse skupaj ful všeč.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Heh, ja guy fawkes maska bo pa priložena v anonymouse ediciji...:)

Triger : živali se bodo vrjetno obnašale kot v RDR(verjetno je ravno ta špil vplival, da so jih dodali). Seveda nebo podivijanih pum, volkov ter bizonov in bobrov, vendar pričakujemo krdela zapuščenih psov, mačke, podgane ter ostale ljubljenčke.

Po videnem težko ugibam, ampak upam da bo serija psotavljena v sodobne čase, saj bi ponovna 90, igro naredila zgolj remake, skratka nova moderna muzika, sodobni avtomobili ter moda.

Link to comment

Po moje se pa da kar hitro ugotovit, da je dogajanje postavljeno v čas nekje do 3 leta nazaj, če ni že present day. Precej stvari, ki so prikazane v trailerju se da videt, če greš dandanes po ulicah Los Angelesa. Od revščine, ljudi na cestah, banke jemljejo domove zaradi nezmožnosti plačevanja hipotek itd. Na drugi strani pa valda ful premožni ljudje, zato pa se pojavljajo ti Occupy movementi po celi Ameriki. Meni bi blo celo kul, če bi lahko vidli kako tako sceno v špilu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Svet na kanalu Fuuuu... Tisti prispevek o štirki je bil res tazadna katastrofa, takrat sem jaz nehal gledat to oddajo. Sicer že prej nisem kaj precej, zdaj se je pa res na široko ogibam. Slovenski Fox News v glavnem.

*Če je kdo slučajno zamudil to mojstrovino od prispevka, si jo lahko ogleda tukaj. Pripravite si vrečke za bruhanje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Malo ego-pumpanja - danes izdan uradni press release:

Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is very proud to announce that Grand Theft Auto V is in full development.

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

"Grand Theft Auto V is another radical reinvention of the Grand Theft Auto universe," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. "We are incredibly excited to share our new vision with our fans."

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present-day Southern California. Rockstar Games pioneered the open world genre with the Grand Theft Auto series, one of the most successful entertainment properties of all time. With more than 114 million copies sold-in worldwide, Grand Theft Auto games have helped propel video games into the cultural mainstream. Grand Theft Auto V is the follow up to 2008's record-breaking, critically-acclaimed Grand Theft Auto IV. Rockstar Games continued its tradition of award-winning open world games with the 2010 blockbuster Western, Red Dead Redemption, and the groundbreaking detective thriller L.A. Noire in 2011.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Svet na kanalu Fuuuu... Tisti prispevek o štirki je bil res tazadna katastrofa, takrat sem jaz nehal gledat to oddajo. Sicer že prej nisem kaj precej, zdaj se je pa res na široko ogibam. Slovenski Fox News v glavnem.

*Če je kdo slučajno zamudil to mojstrovino od prispevka, si jo lahko ogleda tukaj. Pripravite si vrečke za bruhanje.

OMG!! Worst case scenario live...

Te igre kvečjemu preprečujejo pokole, saj tisti psihiči, ki že imajo željo po ubijanju pač gredo gta igrat.

Glede primera, ki so ga navajali, ko je trinajstletnik igral to igro... Vsega so krivi starši. Zakaj pa PEGI obstaja?!

Stop of Offtopic-

Meni trenutno izgleda novi GTA zakon. Mračnost štirke me kar odvrača od igranja, prav tako upam, da bo petka bolj zabavna od štirke in se vrnila na raven prejšnjih delov.

Letala so itak zakon, pa še visoke gore... Motorbike hill climbing rulz!

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment
Svet na kanalu Fuuuu... Tisti prispevek o štirki je bil res tazadna katastrofa, takrat sem jaz nehal gledat to oddajo. Sicer že prej nisem kaj precej, zdaj se je pa res na široko ogibam. Slovenski Fox News v glavnem.

*Če je kdo slučajno zamudil to mojstrovino od prispevka, si jo lahko ogleda tukaj. Pripravite si vrečke za bruhanje.

Višek slovenskega 'novinarstva'. Sej Svet ni nič kaj napredoval, prej je še hujši kot je bil :crazy:

GTA V pa izgleda čisto hudo, sploh pa je spet tu prisotna neverjetna prisotnost detajlov (napis na poštnem kombijo 'WE TRY NOT TO LOSE IT' or smth), ozemlje bo zagotovo velikansko (Los Santos + okolica, kar se preslika v LA+ del Kalifornije). Zdej pa samo še vprašanje, kje se bo zadeva pojavila.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Sodeč po odzivih je Rockstar tokrat (spet) zadel v polno s to potezo, ljudem je nasploh ful všeč kraj in čas dogajanja. Tudi splošen vibe zgleda dobro ujet in če jim uspe spravit skupaj dober paket igralnosti, grafike in zgodbe lahko po moje pričakujemo odzive na ravni San Andreasa, ki vemo, da se uvršča med top igre prejšnjega desetletja. Fingers crossed.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Če se prav spomnim, so nam Rockstarovci obljubili, da se bodo bolj posvetili GTA V potem, ko bo njihov Max Payne na policah. In glej ga zlomka - sodeč po pričanjih kupcev Payna naj bi igra vsebovala tudi delni seznam vozil, ki jih bo mogoče voziti oziroma upravljati v igri. A čeprav seznam še zdaleč ni popoln, nam lahko postreže z mnogo zanimivostmi in namigi glede igralnega okolja. Več na spodnji povezavi.

http://www.gametrailers.com/side-mission/2012/05/18/max-payne-3-has-been-carrying-a-secret-list-of-vehicles-for-grand-theft-auto-5/

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.