Skoči na vsebino

Grand Theft Auto V


Priporočene objave

Preload mi je delal s prve, aleluja

Špil je čisti GTA, kot ga mamo radi, vožnja zelo spominja na Midnightclub : LA. Gaženje pešakov in streljanje ta plavih, medtem ko ti gode Chicago - If you leave me now = priceless

Framerate več kot soliden tudi v mestu, malo nažaganih robov se vidi, popupa pa skorajda ni. Ne vem kaj folk dela, da se jim znaki prikazujejo direkt pred avti lol

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

.

GTA 5 download “error code 80029564″ to be fixed after 4pm

Here’s the full message from Sony which appeared on the EU forums:

Hi guys,

For those of you experiencing error code 80029564 when downloading or installing GTA V please accept our apologies.

This is been worked on as a high priority and we hope to have it resolved this afternoon. Please delete any GTA content you have already downloaded and then re-download after 4pm today. This should resolve the 80029564 error.

I will let you know if there are any changes to this progress and keep you all informed.

Thanks.

BessieSABU.png

Link to comment

Očitno sem GTA hejter, najprej mi gre na živce stalno drgnjenje/branje iz BR-ja, potem me moti lesen nadzor, umetna pamet je zanič al neki, sem v striptiz baru pretepel redarje in je bil alarm, pa sem šel nazaj v bar in kmalu ni bilo več nobenega policaja, zunaj me je pa čakal prazen policijski avto, itak da sem ga odpeljal... ali pa me lovijo policaji... z motorjem zapeljem na polje počakam in jih ni več... dirkam sem na prvem mestu par metrov pred ciljem se zadaj zaletijo in en avto po zraku prileti v mojega me zavrti kot vrtavko in sem kar naenkrat zadnji, po eni uri dirkanja/ponavljanja ene drike kjer moraš obvezno zmagati... potem me lovijo banditi, zapeljem iz ceste na dvorišče ene bajte grem iz avta, spizdim z majklom in me skoraj dobijo zamenjam Majkla za Frenka (ki ostane pri avtu) grem s Frenkom in pobijem kar je ostalo (Majkl vmes že skoraj vse sam opravi)...misije so morda posrečene ampak se mi je vseeno začelo zehat... ne GTA ni ravno moj žanr iger!

Ko se mi je avto zataknil na stopnicah in ni šel ne naprej ne nazaj me je že skroaj minilo, da bi sploh še igral...potem je začel pa še dež padat...no to je bilo zabavno D:

A glup/lesen/zanič nadzor sem že omenil...

Ajd izgled je dober, vmesni filmči imajo rdečo nit in edino zaradi česar se matraš z igranjem...sandbox gor al pa dol... ampak očitno mi čefurjenje ni pisano na kožo, aja pa navodila v levem zgornjem kotu, mogoče sem čorav ampak na 51" TVju so majhne črke, ne vem kako je na manjšem in kdo to sploh bere...

Saj po drugi strani sem po dolgem času spet eno igro igral dol 1h ponoči, pa ne vem zakaj (malo sem cvikal kdaj nehat zaradi shranjevanja, da mi ne bo potrebno še enkrat igrat ;) ) in se bom potrudil prit do konca, če me ne bo minilo kot pri štirici... fanom bo pa pa špil itak 100% dogajal, je enako in tudi boljše kot prej (grafika, zgodba, trije akterji, velika mapa...), komur pa prejšni deli niso odgovarjal jim tudi ta ne bo...

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Evo za gljufe:

GTA 5 PS3 cheats

Spawn Buzzard: O, O, L1, O, O, O, L1, L2, R1, Triangle, O, Triangle

Spawn Comet R1, O, R2, Right, L1, L2, X, X, Square, R1

Spawn Sanchez O, X, L1, O, O, L1, O, R1, R2, L2, L1, L1

Spawn Trashmaster: O, R1, O, R1, Left, Left, R1, L1, O, Right

Spawn Limo R2, Right, L2, Left, Left, R1, L1, O, Right

Spawn Stunt Plane O, Right, L1, L2, Left, R1, L1, L1, Left, Left, X, Triangle

Spawn Caddy O, L1, Left, R1, L2, X, R1, L1, O, X

Spawn Rapid GT R2, L1, O, Right, L1, R1, Right, Left, O, R2

Spawn Duster Right, Left, R1, R1, R1, Left, Triangle, Triangle, X, O, L1, L1

Spawn PCJ R1, Right, Left, Right, R2, Left, Right, Square, Right, L2, L1, L1

Give Parachute Left, Right, L1, L2, R1, R2, R2, Left, Left, Right, L1

Raise Wanted Level R1, R1, O, R2, Left, Right, Left, Right, Left, Right

Lower Wanted Level R1, R1, O, R2, Right, Left, Right, Left, Right, Left

Explosive Melee Attacks Right, Left, X, Triangle, R1, O, O, O, L2

Drunk Mode Triangle, Right, Right, Left, Right, Square, O, Left

Fast Run Triangle, Left, Right, Right, L2, L1, Square

Slow Mo Aim Square, L2, R1, Triangle, Left, Square, L2, Right, X

Ability Recharge X, X, Square, R1, L1, X, Right, Left, X

Bang Bang Right, Square, X, Left, R1, R2, Left, Right, Right, L1, L1, L1

Flaming Bullets L1, R1, Square, R1, Left, R2, R1, Left, Square, Right, L1, L1

Change Weather: R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Square

Slidey Cars: Triangle, R1, R1, Left, R1, L1, R2, L1

Slow Mo: Triangle, Left, Right, Right, Square, R2, R1

BTW če uporabljaš kode ne dobiš trofej...

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Pfff... igra je čisto kul!

Po moje je najmočnejši del igre zgodba, ki je vsaj do sedaj zelo dobro zastavljena in komaj čakam da se vmeša še Trevor. Trenutno so mi najbolj všeč dialogi med Frankinom in Lemarjem, kjer res ne šparajo z besedami in izvirnimi frazami. Nekatere stranske misije so ČISTO odpuljene, spet druge pridodajo mini zgodbo liku in obojne zelo dobro sedejo v GTA svet. Takoj za tem pa je velik odprti svet, ki je res nabit z vsem in lahko počneš kaj ti je volja. Z avtom samo kruzaš po mapi, pa lahko vedno kaj novega najdeš.

Bessie... pa lepo ti je rekel redar, da se ne smeš dotikati striptizet! :a_a::D No, tudi jaz sem takoj šel v striptiz klub :fiufiu:, kjer sem skoraj bruhal nad slabo grafiko striptizet. :yuck: Sem bil kar malo razočaran...

Verjetno si imel samo eno ali pa 2 zvezdici, če bi jih imel več, bi te helikopter lovil in ti to verjetno več ne bi uspelo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Še kode za Xbox:

Xbox 360 GTA 5 Cheats:

Vehicles

Spawn Buzzard B B LB B B B LB LT RB Y B Y <-- (helicopter with missiles & guns)

Spawn Comet RB B RT Right LB LT A A X RB

Spawn Sanchez B A LB B B LB B RB RT LT LB LB

Spawn Trashmaster B RB B RB Left Left RB LB B Right

Spawn Limo RT Right LT Left Left RB LB B Right

Spawn Stunt Plane B Right LB LT Left RB LB LB Left Left A Y

Spawn Caddy B LB Left RB LT A RB LB B A

Spawn Rapid GT RT LB B Right LB RB Right Left B RT

Spawn Duster Right Left RB RB RB Left Y Y A B LB LB

Items

Give Parachute Left Right LB LT RB RT RT Left Left Right LB

Player

Raise Wanted Level RB RB B RT Left Right Left Right Left Right

Lower Wanted Level RB RB B RT Right Left Right Left Right Left

Explosive Melee Attacks Right Left A Y RB B B B LT

Drunk Mode Y Right Right Left Right X B Left

Fast Run Y Left Right Right LT LB X

Slow Mo Aim X LT RB Y Left X LT Right A <-- enter up to 4 times to increase the effect, fifth time disables

Ability Recharge A A X RB LB A Right Left A

Bang Bang Right X A Left RB RT Left Right Right LB LB LB <-- guns shoot explosions

World

Change Weather RT A LB LB LT LT LT X

Slidey Cars Y RB RB Left RB LB RT LB

Slow Mo Y Left Right Right X RT RB <-- enter up to 4 times to increase the effect, fifth time disables

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

mene pa zanima, če še vedno vztrajajo pri shranjevanju igre "doma" (s spanjem)? ta sistem mi je popolnoma uničil GTA4, začneš igrat, greš kupit orožja, greš začet misijo, prideš do misije, te ubijejo in moraš delat vse to jovo na novo...

sistem v mafii 2 mi je bil VELIIIIKO bolj prijazen, ko ti naredi autosave, veš da da je shit about to go down :D predvsem pa nadaljuješ točno od tam, kjer si nazadnje umrl (ali pa kaki 2 minuti nazaj)

Link to comment
mene pa zanima, če še vedno vztrajajo pri shranjevanju igre "doma" (s spanjem)? ta sistem mi je popolnoma uničil GTA4, začneš igrat, greš kupit orožja, greš začet misijo, prideš do misije, te ubijejo in moraš delat vse to jovo na novo...

sistem v mafii 2 mi je bil VELIIIIKO bolj prijazen, ko ti naredi autosave, veš da da je shit about to go down :D predvsem pa nadaljuješ točno od tam, kjer si nazadnje umrl (ali pa kaki 2 minuti nazaj)

Maš na voljo tudi quick save. Odpreš telefon in imaš ikonco

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

U hudirja.

S prijateljem sva se hecala, da na poti domov raje skrijva igre pod jakno, da naju kdo ne oropa.

Ampak da bi kdo dejansko sel tako dalec....

Kako je za varnost poskrbljeno v ASDA sicer ne vem, ampak pri GAME so ocitno bolj pripravljeni na polnocna odprtja ob velikih releasih, kajti po trgovskem centru ter sosednji ulici je bilo postavljenih kar nekaj varnostnikov.

Link to comment
  • vrhovni

Jaz čakam da bodo poročali o:

Ena najbolj krvavih igric je obnorela mlade. Trgovci si zaradi dobre prodaje manejo roke, starši in strokovnjaki pa so zaskrbljeni.

KLIK in še enkrat KLIK

:petting:

Also... iFruit app, ki je trenutno na voljo samo za iOS, bo na voljo v kratkem tudi za Android, Windows Phone, Playstation Mobile (karkoli bi pač to naj pomenilo) in Vito.

Z aplikacijo bo možno:

  • Los Santos Customs: predelovanje avtov in custom tablice
  • Chop the Dog: virtualni ljubljenček pes Chop, ki ga ima Franklin - neke vrste tamagoči (hranjenje, igranje, učenje trikov,...), obnašanje psa se bo odražalo v sami igri.

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Jaz čakam da bodo poročali o:

KLIK in še enkrat KLIK

:petting:

Igre bodo vedno gresni kozel.

Lazje je na igre kazat s prstom kot pa se lotiti dejanskih vzrokov ter slabosti sistema.

Pred kratkim sem bral novico, kjer je vojnemu veteranu, kateri je trpel za PTSD, odneslo pokrov ter je pobil ducat ljudi.

Ameriski "prosti" mediji pa so takoj zaceli izpostavljati domnevno dejstvo, da je igral nasilne igre.

Namesto, da bi pomislili o svojih zakonih o orozju, katastrofalno podporo, katero nudijo svojim vojnim veteranom, kateri dnevno psihoficino trpijo za posledicami boja, ter mnogimi drugimi problemi, se raje osredotocajo na "problem nasilnih videoiger"

Studije, katere so pokazale pozitivne vplive igranja videoiger se takrat ne omenjajo.

Da veliko ljudi v igranju iger vidi sprostitev, ne omenjajo.

Dejstvo, da po igranju fife se nihce ni letel na igrisce ter zacel zabijat gole z sredine igrisca tudi ne.

Najlazje je iskati gresnega kozla drugje, ter kazat s prstom, kot pa se lotiti resevanja problemov.

In zal bo vedno tako....

Link to comment
Jaz čakam da bodo poročali o:

KLIK in še enkrat KLIK

:petting:


Jst se resno sprašujem zakaj folk sploh še hodi na strani takih medijev. :(

Prekleti perverzneš/man child/slabšalna beseda kupi Joker/Playboy/družbeno nesprejeta revija, medtem ko vzoren državljan visi na 24ur.com/ lepša.si in kupuje Ono/Obraze/revije, ki jih (na srečo) ne poznam in ki znižujejo IQ 12točk na minuto.

Jackobi_SI.png

Link to comment

Me čudi da Skret na kanalu A še ni naredu prispevka, tko kot so ga za GTA IV

jst se rolam ob satiri v tem špilu - verjamem pa da kakemu Ameru ne bo ravno po godu. Ampak 'scientologi' pa zmagajo, da paparacev ne omenjam, ubi bože kake naloge :D Upam da bo drugo od paparacev kaki 'čistunski' medij v naši republiki banani uzrl, verjetno jih bo božje vrglo :D

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.