Skoči na vsebino

v cem je razlika v verziji 3.10 OE-A in ostalimi


matjaz

Priporočene objave

Jaz mam 3.40oe-a in je prav tako kot pri 3.10oe-a možno menjat vse.

Pri 3.40 in 3.30 oe-a si še lahko preprosto posnemeš par datotek pa ti laufa c intro in je toto. Gre vse FW popolnoma costumizirat+3.40 in 3.30 imata avto run program za c intro :beer:

Je pa 3.10-->3.40oe-a bol stabiln kot pa 3.02-->3.03oe-a čeprav jaz nisem mel z niti enim težave :beer:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
nevem se kasno verzijo bom dobil ker bom psp dobil za konec solskega leta.se to me zanima!kako pa sploh ves preden kupis psp kasno verzija je na njem????

men se zdi d so neke crke nek.....pa sej to ni vazno sploh. Najbrs bos dobil 2.00, kot jaz ki sem si ga dobavil en teden nazaj. Pa ce hoces homebrew pazi da nebos dal network update ki ti bo updejtal na tazadno vezijo 3.50 (kot se je ponesrecilo meni), ampak si kupi en novejsi originalni spil pa instaleraj verzijo ki je zraven....npr ce si kupis tekken, dobis zraven verzijo 2.71, ki (ce se ne motim) podpira homebrew, ce ga pa ne, pa lahko pol vsaj das na kako visjo verzijo ki ga....kr zavzdol iz verzije 3.50 nazalost se negre....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.