Skoči na vsebino

COD MW3


MAMBA

Priporočene objave

Pozdravljeni !

Mene zanima, če se vam tudi tako težko ali pa sploh ne poveže na Hard Core Team Deathmatch ??

Čakam in čakam pa nič .... No Game Found napiše in se ne konekta v igro. Zelo težko se pride v HC TD varjanto.

Team Deathmatch ni zanimiv, kjer je vedno prikazana karta, ker potem se brezglavo teka in je uničevanje nasprotnika peresno lahko, če pa imaš dobre reflekse potem pa itak ...

Torej, a se dogaja to samo meni, ali tudi vam ostalim???

Če je to napaka pri njih, ker imajo premalo serverjev ali kaj podobnega, potem so luzerji, ker so se slabo pripravili na ta izid.

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

ŠKALEC

SKALEC.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Rabim soigralca za COD MW3. Nas je kar nekaj ampak samo 4 imamo zaenkrat COD MW3. Od tega je eden več ali manj skoz službeno odstoten. Igrali bi 2 na 2 kot eno ligo....in ker mojega nekdanjega partnerja pri Black Ops-u ni išem dobrega ali solidnega soigralca. Začeli bi že danes pa, da se malo organiziramo. Pa se naj kar javi...Igramo pa za kakšno lepinjo ali kosilo, da je bolj interesantno. Sem pa iz MB-ja...

lp

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

>http://www.youtube.com/watch?v=l7fSEfIqRWk

Elite Drop 4: Black Box

Battle beside a downed Air Force One in "Black Box." Multi-level homes overlook the neighboring streets, creating a deadly kill zone for players on the ground. With clear sight lines from house to house, however, snipers are far from safe, with counter-sniping an ever-present threat to their dominance. Those that prefer close-quarters combat can succeed in the tight confines of the crashed airplane or in hunting down enemies posted up within any of the surrounding homes

Elite Drop 5: Black Ice

Shred ice from aboard your snowmobile as you infiltrate a diamond mine in the Special Ops mission, "Black Ice." Melt more than snow when you plant high-grade explosives to shut the mine down forever. This marks the first time Special Ops has been made downloadable online in franchise history.

Elite Drop 6: Negotiator

Cash in all your karma as you head to India for high-stakes hostage extraction in "Negotiator," an all-new Special Ops mission in which you’ll breach-and-clear rooms and navigate surface streets to secure the safety of your VIPs. This marks the first time Special Ops has been made downloadable online in franchise history

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.