Skoči na vsebino

DS lite Wi-fi povezava


Priporočene objave

  • vrhovni

Glede na to, da imajo vse D-Linkove mrežne na seznamu zraven zvezdico, spodaj je pa opomba:

* chipset depends on card revision/version (could be Accton, ADMtek, Agere, Atheros, Atmel, Broadcom, Conexant, Envara, Inprocomm, Intel, Marvell, Realtek, SiS, Texas Instruments, VIA, ZyDAS or some other).

.. je čisto možno, da tvoja mrežna sploh nima pravega chipseta.

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Ej. v mariboru ga najbrž nimajo, ker je zelo malo verjetno, da ga sploh v ljubljan majo..... Najbolš da greš v austrio(graz), pa si ga tam kup.....Jst sem si ga tud tam kupu :beer:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Sem našel pravega (vsaj mislim da.) Mi napiše napako 52200.

The Access Point you are attempting to connect from is not connected to the internet or a firewall is blocking traffic necessary for connecting to Nintendo Wi-Fi Connection. What to do will depend on where you are trying to connect from:

Sicer ko kliknem test connection je sprva zeleno omrežje, kasneje pa kar pade na rdečo. Tukaj pa mi napiše:

Connected to access point but unable to connect to sever. Confirm connection settings and internet availability.

A je to morda posledica napačniga drivera? Ali je že to komu pokazalo in je uspel odpravit napako? :puppy:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Aha!

Mislim, da vem kaj je problem. Očitno ti je uspelo porihtat acces point vendar ne deliš omrežne povezave. Torej lahko se poveže na kartico vendar ne na net. V nastavitvah brezžične in žične mrežne (s katero se povezuješ na net) moraš nastaviti naj deli povezavo. Kljukico daj pri obeh. mislim ,da piše allow other network users to connect trough this computer's internet connection.

Link to comment

Kljukico sem lahko naredil samo pri eni. In sem naredil pri Wireless. Če naredim samo pri mrežne povezavi (ADSL) se nič ne spremeni.Sedaj pa mi napiše :

Unable to obtain IP address. Move within range of the access point or check DHPC settings.

Signal strenght mam puna. Vse ikone so lepo zelene.

Mater, nikoli konec problemov :tard:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Do tam prideš preko gonilnikov!

Kar pa se routerja tiče - bo dober vendar jaz priporočam tole:

http://www.mimovrste.com/artikel/2470016626/brezzicni-router-buffalo-whr-hp-g54-mimo

Sam ga imam že kar nekaj časa in sem zelo zadovoljen z njim. nadgradil sem ga z Tomato firmware kar je pa pri praktično vseh podprtih routerjih skoraj nujno. Ker zelo izboljša delovanje. Tplink pa pravijo, da ni ravno kvalitetna firma.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.