Skoči na vsebino

Xbox 360 slim


boskojosko

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
Pomeni, da se je cena zvišala in da je sedaj 259 EUR. 4GB pa 199 EUR.

239 EUR je bil do približno 25.12.2011.

mislim kar nekaj - bolj logično bi bilo da s časom vrednost konzoli pade, ne pa naraste. Ker vse konzole ki so bile delane lani so s 1.1. 2012 postale za en letnik starejše in bi cena morala pasti ne pa narasti...

brezveze dvigujete te cene, res:headscratch:

V muellerju je xbox 250 gb original Forza 4 bundl (z forza 4 igro jasno) 249 evrov! Maš pa tud Forza 3 in Crysis 2 250 gb bundl za 269 evrov, tak da...

in na tak način zihr ne bi kupil konzole pr vas :a_a: pa verjetno marsikdo drug tudi ne.

Link to comment
mislim kar nekaj - bolj logično bi bilo da s časom vrednost konzoli pade, ne pa naraste. Ker vse konzole ki so bile delane lani so s 1.1. 2012 postale za en letnik starejše in bi cena morala pasti ne pa narasti...

brezveze dvigujete te cene, res:headscratch:

V muellerju je xbox 250 gb original Forza 4 bundl (z forza 4 igro jasno) 249 evrov! Maš pa tud Forza 3 in Crysis 2 250 gb bundl za 269 evrov, tak da...

in na tak način zihr ne bi kupil konzole pr vas :a_a: pa verjetno marsikdo drug tudi ne.

Mislim, da marsikdo ceni, da smo sponzor KSi in da dejansko v nulo poznamo izdelke, ki jih prodajamo. Kar pomeni, da se kupci na nas obračajo pri pomoči npr. uporabi proxija pri "nedobavljivih" izdelkih iz Marketplace, da svetujemo kako se registrira v Xbox Live, izkoristi brezplačna Gold naročnina, namestijo igre na USB disk ali USB ključek, kako se streamajo filmi iz PCja (beri predvajajo mkvji),...

Da hkrati nudimo še servis konzol, da imamo ogromno dodatne opreme, ki je ne najdeš v Mullerju, Big Bangu, itd...pa še vseeno smo med cenejšimi.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • N7
mislim kar nekaj - bolj logično bi bilo da s časom vrednost konzoli pade, ne pa naraste. Ker vse konzole ki so bile delane lani so s 1.1. 2012 postale za en letnik starejše in bi cena morala pasti ne pa narasti...

brezveze dvigujete te cene, res:headscratch:

V muellerju je xbox 250 gb original Forza 4 bundl (z forza 4 igro jasno) 249 evrov! Maš pa tud Forza 3 in Crysis 2 250 gb bundl za 269 evrov, tak da...

in na tak način zihr ne bi kupil konzole pr vas :a_a: pa verjetno marsikdo drug tudi ne.

ne mislimo te zdej pribijat na križ, ker kar pavšalo seješ okol neke tržne "zakonitosti". ampak še enkrat dobro preberi vse od začetka do kraja. če je neka reč v izredni akciji je posledično ugodnejša. izredna akcija pomeni, da ni nujno to marketinški prijem na račun upada tržne vrednosti. ko je akcije konec, se ugodnost ukine. igralna konzola ni lanski sneg, ki kopni (se ceni) kar prosto po datumu.

tu pa ne gre za spremembo modela konzole, kar je povsem druga pesem.

ozi_SLO.png

Link to comment

Ja Game je imel Kinect do novega leta po ceni 79,9funta danes je 109.9 tako to pač je zato pa se reče veseli december BTW kaj je pa narobe z Xbox 360 Slim 250GB + Halo Reach + Fable 3 - 259,00€

proti:

V muellerju je xbox 250 gb original Forza 4 bundl (z forza 4 igro jasno) 249 evrov! Maš pa tud Forza 3 in Crysis 2 250 gb bundl za 269 evrov, tak da..

se mi zdi čisto spodobna ponudba.

Vsak trgovec pač po svoje... BTW Mullerjeva roba je verjtno nemška verzija!? Jaz itak vse kupujev v tujini :blush: mi pač dol visi za garancije in podporo :rock:

Škoda je le, da naši trgovci odklepajo konzole in s tem namesto, da bi prodali kako dodatno igro sami sebi pljuvajo v skledo, ampak hej saj smo na balkanu :beer:

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Škoda je le, da naši trgovci odklepajo konzole in s tem namesto, da bi prodali kako dodatno igro sami sebi pljuvajo v skledo, ampak hej saj smo na balkanu :beer:

Se strinjam, ampak takšna je situacija v Sloveniji. Če ni pri nas, bi bilo pa na črno drugje.

Z igrami ne moreš konkurirati Angliji, ne po ponudbi, ne po ceni (razen ko/če bo funt 1.4 ali več), še pri pošti imajo boljše pogodbe kot mi (pa gre za razdaljo 1000km+ proti 60km).

Je pa res, da smo sedaj v poziciji, ko bi lahko imeli igre...tako da upam, da bodo.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Bom dal v kvarnik, ker ne bi rad kvaril vzdušja, ampak povedat pa moram :innocent:

Samo to je izgovor vseh, ki krekajo, če ne bom jaz bo pa nekdo drug... če je ta nekdo drug moj sosed, ki to naredi za zabavo ali strast me pač ne moti, če je pa to trgovec... pa ni ravno tržno, ane, če zaslužiš 50eur naenkrat, ko bi jih lahko počasi pri vsaki prodani igri 5...(pa s emi zdi da je bil rabat ponavadi več kot 10%), da ne omenjamo, da konzoli potem ni več to kar naj bi bila... in če ne bi bilo to nekaj čisto običajnega bi tudi običajni ljudje kupili igre, ker sosedu pač ne daš eno napravo, za katero si odštel težko zaslužene solde, kar tako krekat...in več prodanih iger pomeni nižjo nabavno ceno...pošta je pa pri nas res oderuška

:x

BessieSABU.png

Link to comment
Ja Game je imel Kinect do novega leta po ceni 79,9funta danes je 109.9 tako to pač je zato pa se reče veseli december BTW kaj je pa narobe z Xbox 360 Slim 250GB + Halo Reach + Fable 3 - 259,00€

proti:

se mi zdi čisto spodobna ponudba.

No ja, razlika med Halo in Fable (pa še v nemščini) ter Forza 3 in Crysis 2 je le očitna:yes:... Že iz cene teh iger se da marsikaj sklepat, saj goblin prodaja Halo reach in Fable 3 obe v kompletu za 9,90 (torej nista neki vrhunski igri), komplet Forza 3 in Crysis 2 pa v trgovini stane nekajkrat toliko.

Link to comment
Mislim, da marsikdo ceni, da smo sponzor KSi in da dejansko v nulo poznamo izdelke, ki jih prodajamo. Kar pomeni, da se kupci na nas obračajo pri pomoči npr. uporabi proxija pri "nedobavljivih" izdelkih iz Marketplace, da svetujemo kako se registrira v Xbox Live, izkoristi brezplačna Gold naročnina, namestijo igre na USB disk ali USB ključek, kako se streamajo filmi iz PCja (beri predvajajo mkvji),...

Da hkrati nudimo še servis konzol, da imamo ogromno dodatne opreme, ki je ne najdeš v Mullerju, Big Bangu, itd...pa še vseeno smo med cenejšimi.

Vse te informacije in pomoč ravnotako dobiš npr. tudi pr Playgamu, pa še cenejše izdelke ima od tvojih.Pa tudi v muellerju ti nedelujoč/pokvarjen izdelek brez problema zamenjajo z novim (jasno z original računom in v času garancije). Imam pozitivne izkušnje z obema.

Saj ne rečem, da goblin ni v redu, ampak stvari raje kupujem tam, kjer so ceneje (če kvaliteta ni vprašljiva seveda).

Link to comment
  • N7
Vse te informacije in pomoč ravnotako dobiš npr. tudi pr Playgamu, pa še cenejše izdelke ima od tvojih.Pa tudi v muellerju ti nedelujoč/pokvarjen izdelek brez problema zamenjajo z novim (jasno z original računom in v času garancije). Imam pozitivne izkušnje z obema.

Saj ne rečem, da goblin ni v redu, ampak stvari raje kupujem tam, kjer so ceneje (če kvaliteta ni vprašljiva seveda).

edino pravilno. vsak preferira svojega ponudnika. jest imam rad oba. (sploh nisem subjektiven, ane)

:love:

pomembno je, da smo drug do drugega spoštljivi, to je vse kar zahtevamo.

in še ne nazadnje (a najpomembnejše), ksi si ne bi (nikoli) izbral sponzorja, ki nima primernega slovesa.

ozi_SLO.png

Link to comment
Vse te informacije in pomoč ravnotako dobiš npr. tudi pr Playgamu, pa še cenejše izdelke ima od tvojih.Pa tudi v muellerju ti nedelujoč/pokvarjen izdelek brez problema zamenjajo z novim (jasno z original računom in v času garancije). Imam pozitivne izkušnje z obema.

Saj ne rečem, da goblin ni v redu, ampak stvari raje kupujem tam, kjer so ceneje (če kvaliteta ni vprašljiva seveda).

Ne laži, da ti mueller zamenja brez problemov!!!! Zakaj sm pa pol jest mogu grozit z inšpekcijo, da so mi vrnil denar? Sam sm mogu klicat, da sm sploh kej dosegu. Odnos njihovih zaposlenih v administraciji je na nivoju jamskega človeka. Model mi reče, da me bo poklicu v roku 24 ur, pol pa drug dan zvem, da je spizdu na dopust. Njegov nadrejeni pa se je obnašu ko da sem jaz kriu, da je xbox crknu pa da so se mi oni zlagal, da se bojo pozanimal, če majo še kakšnega na zalogi. Reku mi je celo - citiram: ti bom jest fuknu zravn tistih 20€ za tist kurčev LIVE.

Mogoče si ti imel to srečo, jaz je nisem in v mojem pogledu je ta trgovina zame drek.

Kar pa se informacij tiče, pa imaš vse na netu in ne vidim zakaj bi sploh se gdo matru klicat ukol pa folk prosu ali celo plačeval za neki, kar se dobi zastojn.

Urejano od suhi_SLO
Link to comment
Ne laži, da ti mueller zamenja brez problemov!!!! Zakaj sm pa pol jest mogu grozit z inšpekcijo, da so mi vrnil denar? Sam sm mogu klicat, da sm sploh kej dosegu. Odnos njihovih zaposlenih v administraciji je na nivoju jamskega človeka. Model mi reče, da me bo poklicu v roku 24 ur, pol pa drug dan zvem, da je spizdu na dopust. Njegov nadrejeni pa se je obnašu ko da sem jaz kriu, da je xbox crknu pa da so se mi oni zlagal, da se bojo pozanimal, če majo še kakšnega na zalogi. Reku mi je celo - citiram: ti bom jest fuknu zravn tistih 20€ za tist kurčev LIVE.

Mogoče si ti imel to srečo, jaz je nisem in v mojem pogledu je ta trgovina zame drek.

Kar pa se informacij tiče, pa imaš vse na netu in ne vidim zakaj bi sploh se gdo matru klicat ukol pa folk prosu ali celo plačeval za neki, kar se dobi zastojn.

hja, zdej če si ti imel probleme glede garancije še ne pomeni da sm js lažnivc - vrjamem pa tudi da imaš v sebi vsaj kanček kulture in ti zato ni treba ljudi zmerjati z lažnivci...če te kulture nimaš, pa ti je tudi oproščeno :no_no:

V glavnem, js teh problemov z garancijo nisem imel - s pokvarjenim (RROD) xboxom in računom sem prišel na blagajno, povedal kaj je na stvari in čez 3 minute sem imel v rokah že novi xbox. Če se je pr tebi stvar zakomplicirala, potem sori kolega, tvoj problem - si imel pač nesrečo, jebi ga.

Ravno danes sem videl na reklamnem letaku spet novo akcijo v Muellerju. Xbox 250 gb s Forzo 4 stane 229,00 evra! daleč najceneje od vseh prodajalcev, pa naj ljubitelji Goblina al pa Playgama rečejo, kar hočejo. Nisem nor, da bi pr njima kupil tak komplet za veliko višjo ceno...:crazy:

Link to comment
  • N7

nične od vaju ni ravno obziren in bomo tole medsebojno podajanje "mnenj" lepo zaključili.

normalno je, da se vsak odloča po svojih normativih. nikakor pa ne drži, da je nekdo nor ali kakorkoli drugače neuravnovešen, če kupi izdelek pri konkurenci.

nenazadnje cena ni vse! razen na balkanu seveda. tam je pomembna izključno cena.

:picknose:

- tema od tu dalje samo še o konzoli. če imate še kaj za povedat o nakupih obstaja namenska tema.

ozi_SLO.png

Link to comment
Ne laži, da ti mueller zamenja brez problemov!!!!

Model, mal se umiri. Njemu so zamenjali bp, precej ljudem ki jih osebno poznam tudi, tako da ne moreš tega označiti kot laž. Lahko pa rečeš da v tvojem primeru to ni držalo.

Kar pa se informacij tiče, pa imaš vse na netu in ne vidim zakaj bi sploh se gdo matru klicat ukol pa folk prosu ali celo plačeval za neki, kar se dobi zastojn.

Lej, ti maš cajt cel dan po forumih brat in se ukvarjat s pridobivanjem informacij in prečesavanjem pravih od napačnih, drugi pa svoj čas cenijo, in jim je bolj udobno (in časovno učinkovito) klicati trgovca, ki jim lahko s prve roke razloži vse kar ga zanima.

*edit

Se opravičujem, ozi, nisem videl tvojega posta preden sem stisnil na odgovor.

Link to comment

HAHAHAHA Arey. Moje sožalje za tiste, ki nimajo tolk v seb, da bi si uzel 30 minut časa pa pogledal na net. Ne mi govort, da je laži poklicat pa nekoga morit po telefonu, kjer sigurno zapraviš več kot pa če pogledaš na net + to, da ko pogledaš na net ne moriš nobenemu. Sam vem kako je ko te pokličejo na telefon in hočjo, da jih usmerjaš kako zadevo rešit in vedno traja dlje, ker je folk zgublen, kot če pogledaš na net. Ko pa pogledaš na net in ugotoviš, da imaš potek poslikan in v detajle opisan ugotoviš kaj? Nič več, kot le tri besede so potrebne, da jih napišeš v brskalnik in dobiš ne samo en odgovor. In glede na to, da tisti, ki to rabijo sigurno ne potrošijo svoj čas za kaj bolj primernega, kot pa igranje igrc. Mislem bullshit.

Glede muellerja pa je sam reku, da zamenjajo brez problema, kar se pri meni ni zgodil!!!! To pol ni laž? Aja sej res zmotu se je. Citiram: Pa tudi v muellerju ti nedelujoč/pokvarjen izdelek brez problema zamenjajo z novim (jasno z original računom in v času garancije). In tud sam poznam folk, ki so jim zamenjali in poznam tudi tiste, pri katerih so komplicirali tako kot meni. Če bi napisal svoje mnenje oziroma govoril zase se nebi oglasil in tu pisal.

p.s. bolje je poznat zgodbo desetih kot pa zgodbo enega.

Link to comment
Model, mal se umiri. Njemu so zamenjali bp, precej ljudem ki jih osebno poznam tudi, tako da ne moreš tega označiti kot laž. Lahko pa rečeš da v tvojem primeru to ni držalo.

Lej, ti maš cajt cel dan po forumih brat in se ukvarjat s pridobivanjem informacij in prečesavanjem pravih od napačnih, drugi pa svoj čas cenijo, in jim je bolj udobno (in časovno učinkovito) klicati trgovca, ki jim lahko s prve roke razloži vse kar ga zanima.

*edit

Se opravičujem, ozi, nisem videl tvojega posta preden sem stisnil na odgovor.

Pa ker sm pr vol, da ti povem svoje mnenje. Ti meni govoriš da naj se umirim, ker sem njemu reku lažnivc. Mal poglej kaj sam pišeš!!! Gdo si potem ti, da veš gdo in kaj sem jaz. Nism jest kriu, da folk ne zna glave uporabljat.

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.