Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Nekaj sem enkrat malce nazaj, poleti al kdaj, zasledil da bodo baje brutalitiji oz. fatalitiji taki da ne bo za slabe želodce. Zdaj koliko je to res, ne vem. Počakat bo treba tudi na prvi napovednik, ki bo pokazal malce več.

Je pa res, da 1. del je bil ok, medtem ko je bil 2gi kar lepo pod prvim. Aja, pa januarja namesto 4K izida, bodo izdali steelbook Bluray izdajo prvih dveh delov -_-.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Po moje bo za pogledat, samo pač verjetno bo spet trpel scenarij in dialog. Tisti dialog z rojenim MK znamenjem je že za oči zavijat zraven. 😄 

 

Samo original glasba je pa meni DOSTI boljša, kot pa ta počasni tempo ob koncu napovednika. Upam da bo nekje original v filmu ali pa vsaj kaj bolj sličnega.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Baje naj bi se zadeva končala na cliffhangerju. Seveda imajo vsake oči svojega malarja, ampak ponekod je že zaslediti reviewe, tistih ki so film že videli in baje da je zadeva izjemna.

 

Navedek

So, I had the privilege of viewing the Snyder Cut early. HOLY ****!!! This film left me absolutely speechless! I just could not believe what I just watched! To my surprise, this film has a lot of heart!

The action is absolutely insane. Regardless of what your opinion of MOS and BVS is, I think we can all agree that Snyder knows how to direct his action.

What worked incredibly well in this film is the pacing. This should diminish people's concerns about the 4-hour runtime. The film flows like water without reaching a moment that would bore you.

We get the chance to fully understand each of the characters (where it was nonexistent in Joss Whedon's Justice League). Who they are and what their motivations are.

Also absolutely loved the musical soundtrack!!!

I literally don't even know what else to say without spoiling details about the movie and the characters. There is a lot to unpack in this film. This film will indeed surprise a lot of you.

 

Mislim, da sploh ni vprašanje in bom definitivno šel v lov za 4K steelbook omejeno izdajo. Govora je o MantaLAB oz. če bo to druga skupina pa njih. 

Urejano od japanboy
Dodan citat.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.