Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Ozi odpel dotično debata
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Faking briljantno narejeno! Hahahaha

 

BTW Ste pogledali Black Adam? Film je meh (beri povprečni), ampak kaj zbode je to... Tako slabo planirane post credit scene že dolgo nisem videl. Upam da bo sedaj James Gunnov DC plan kaj popravil na bolje in seveda podrezal v Marvelov plan da si bodo upali narediti kaj novega.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 13 urami, matej1990 pravi:

Faking briljantno narejeno! Hahahaha

 

BTW Ste pogledali Black Adam? Film je meh (beri povprečni), ampak kaj zbode je to... Tako slabo planirane post credit scene že dolgo nisem videl. Upam da bo sedaj James Gunnov DC plan kaj popravil na bolje in seveda podrezal v Marvelov plan da si bodo upali narediti kaj novega.

 

Pred izidom sem veliko upal, po njem pa ...

Ne vem kako mi je uspelo priti do malo manj kot polovice filma, ampak ne pomnim kdaj sem gledal tako zanič film od superjunakov? 

Enostavno tega njihovega humorja ne morem prebavit ob tem kako je vse skupaj potekalo.

Podn od podna.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Meni sam film sicer ni bil tako zanič kot tebi. Mi je bil ok za superhero film. Je pa res, da tudi nisem imel nobenih pričakovanj.

 

Pa glede na budget, ki ga recimo Marvel filmi imajo in njihovi zaslužki... Avatar 2 je dal eno tako hudo fino lekcijo celotni filmsko industriji posebnih efektov. To je res next level - vodni efekti, gibanje avatarjev, živali... Res impresivno in že kar srhljivo zaradi realizma. In ja, vem da je tudi A2 stal celo bogastvo, ampak vseeno. Ko pogledaš A2 si enostavno razočaran nad efekti v drugih filmih.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.