Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • N7
Pred 7 minutami, matej1990 pravi:

Imam čisto obratno mnenje. :)

Ti novi Planet of the Apes so hudi vsi, Transformerji pa so od prve trilogije katastrofa. Transi so mi na ravni Fast&Furious, kjer če gledaš, moraš čisto odklopit možgane, drugače ti postane slabo od nesmisla. :D

 

se ful strinjam.
meni na splošno so zadnja gen. ZF blockbuster filmov totalno smetje. sej je za pogledat, z možgani na off, ampak sploh ni vsebine. tako brutalno pretivaranje z uničevlaskim mejhemom, da sploh ne morš sledit. pretiravanje only couse it can!
drek.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

To da bi oba filma primerjal ni niti primerjave. To je kot bi hotel kupi kruh v trgovini z elektrotehniko.

Moj namen je bil samo, da mi pač POTA niso več tisto od remaka klasike. Dawn je še nekako bil gledljiv, nadaljevanje sem pa zaspal, toliko me je zdolgočasil. Jaz teh filmov ne jemljem zaradi neke zgodbe ipd. Kdor s tega vidika gleda gre lahko takoj stran, da si ne bo naredil škode.

Meni so bili Transformerji vsaj do zdaj vsi gledljivi glede akcije, prizorov, bitk in efektov. Upam da se to ne spremeni, je pa res, da dokler kura nese zlata jajca jo bodo pač molzli. Še povsod je bilo tako in tudi tu je tako.

Sam sem v bistvu še najbolj nor na Marvelove filme oz. še posebej čakam na Thora ter Maščevalce, ki bodo zaključili to trilogijo z 2 deloma. :)

10573384652.png

Link to comment

Če ste se naveličali hollywood spakedravščin, ter si želite pogledati REALNI vojni film, vam svetujem: 

 - Armadillo


- Restrepo

 

 

 

- Korengal 

("Restrepo 2")



Te tri za začetek, za probo

 

Edit:

 

Slednje sicer ni film, temveč videospot. Ampak nosi pomembno sporočilo, da se tudi v (eni izmed) najbolj opremljenih vojsk na svetu pod uniformo skriva navadni človek, na katerega se prepogosto pozabi. 

 

 

 

Urejano od Bartala
Link to comment
  • vrhovni

Hja, k sreči bo tale film izšel hitreje. :D

Prvi del je bil zame hidden gem. Sem ga pogledal brez nekih pričakovanj in bil prijetno presenečen.

Noro dober in svež pristop k streljanju, kjer se strela v normalnih količinah in praktično vsak metek (od Johna Wicka) zadene. Hero style! Aja, da se ne menim o nori borbeni koreografiji. :drool: In na koncu si zasluži hladno pivo celotna snemalna ekipa za odštekane prizore v filmu. :beer:

Upam da kdo v filmu spet ne bo naredil napake in mu ubil psa in ukradel avto. Oz. ne, naj točno to naredi. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.