Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Spiderman: Homecoming je totalna polomija. Včeraj sem skoraj zaspal v kinu ko sem ga gledal. Z lahkoto najslabši Marvelov film letos. Delan je za 16 letnike in potem ti nobena fora ni smešna v filmu. Res orng razočaranje.

 

Ima pa film daleč najboljšo post-credits sceno izmed vseh Marvelovih filmov do sedaj. Tisti ki si je to izmislil si zasluži medaljo. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

**13 letnike 

 

Sem pa na spletu zasledil da je kao "najboljši Spiderman" narejen, ker deluje kot teenager overwhelmed by his power kar bi kao naj bil. Ter njegovo otročje bi naj bilo kontrast ostalim "mature avengers" 

Ampak meni je bil celotno trajanje filma en velik cringe 

 

Pričakoval sem, da bo crap ampak je bil še hujši od pričakovanj :tepen:

 

Edini razlog, da sem šel gledat ta Cancer je ker je del MCU 

 

Mi osvežiš spomin, kaj je bila post Credit scena? 

Daj v spoiler plis ^^

Link to comment
  • vrhovni

Ja, sem tudi jaz bral tole, da je zanalašč tako otročji ta nov spiderman.

Meni cel film deluje kot prisiljen filler, da so pač umestili Spajdija v Marvel svet. Da pokažejo "Zdaj je pa končno naš". :D Samo dogajanje v filmu mi je bilo pa totalno brezvezno in nezanimivo s povprečno klišejsko akcijo.

 

mid-credit in post-credit sceni:

Spoiler

@0:45 se začne post-credit trololololo scena. :D

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

MV5BNzMzODVjMWUtYmIxZS00NDlkLTlmNTktNjI5 ali pa MV5BYzYxOTgxYjAtNGI3MS00NDJkLTkyZWItZGM5 vs MV5BMTU1ODI1NDg2NF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTM2

Hmmm... le zakaj je Alicia slikana v hrbet. :headscratch:

Boobs ali pa boobs vs no boobs. :D

7 minut nazaj, japanboy pravi:

Pa tudi po napovedniku kar je videno, zna biti tole pravi TR. Vsaj sodeč po elementih iz igre. Kar bi za predhodnika težko rekel.

Glede vizualne izbire igralke zagotovo ne. Angelina Jolie je bila TR vloga pisana na kožo.

Vse kar zna ta nov TR rešiti je zanimiva zgodba in bolj realnejši akcijski prizori. Nekaj kar je manjkalo prejšnjima dvema TR filmoma.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

K ste se kurčili čez Spidermana ... midva sicer še nisva gledala, ampak vsi Spiderman stripovski fani pravijo, da je tale najbližji dejanskemu liku iz stripov. Pač še mlad in glup, geek, s teenagerskimi forami, ker to dejansko v stripih tudi je. V Civil Waru mi je bil super, kokr je bil. :)

 

Poročam čez en teden, ko pride ven digitalno. :D

 

Pa aja, da se mal posipnem s pepelom, k sem se takrat precej kurčil: GotG2 mi je bil po drugem ogledu precej bolj kul kot v kinu. Si pričakovanja vnaprej predelaš v mal več gluposti in absurdnih situacij in je zadeva kuj boljša. :P 

Link to comment
  • vrhovni
55 minut nazaj, Anduril pravi:

vsi Spiderman stripovski fani pravijo, da je tale najbližji dejanskemu liku iz stripov. Pač še mlad in glup, geek, s teenagerskimi forami, ker to dejansko v stripih tudi je. V Civil Waru mi je bil super, kokr je bil. :)

Ja, to sem tudi jaz prebral. Ampak me žal en klinc briga kako so se oni oprijemali stripov, če mi pa film ni bil tako zabaven za gledat, kot ostale Marvelove "komedije".

In ja, tudi meni je bil Spidey v Civil Waru prijetna osvežitev med liki. No, sedaj ko je soliral pa ne več tako. Ti hitro preraste čez glavo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.