Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Captain Marvel je kul film. Meni trenutno najboljši origin story film od Marvela. So zelo lepo vpletli vse skupaj v dosedanje dogajanje filmov.

Brie obvlada biti super saiyan, tako da komot ji pade kakšna vloga v Dragon ball. 😂

A:Endgame bo moral biti čisti raztur.  😍

 

Also... zvezda filma je Goose aka muc!  😁

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Hehe, men je tut simpatičen Captain Marvel. Še posebi, ker je v prvih parih dneh po svetu naredu skoraj pol milijarde dolarjev in bo zatrl vse šovinistično retardirane interne papke, ki se na vse kriplje borijo proti takim filmom in jim poizkušajo zbijati ocene in obisk. 🖕 Pa hvala za izgubljenih pet minut življenja, da sem gledal, 

 

Spoiler

kako Goose izbruha Tesseract.

 

Well worth the wait. 😄

 

Še dober mesec do Endgame, wooooooo! hyper.gif

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, Anduril pravi:

Pa hvala za izgubljenih pet minut življenja, da sem gledal, 

  Skrij vsebine

kako Goose izbruha Tesseract.

 

Well worth the wait. 😄

Ko smo v kinu čakali na post credit sceno, sem rekel, da bo nekaj na to temo. Enostavno je preveč udarni lik. 😄 

 

Ampak to je še vedno dosti manj troll scena kot ta v Deadpool 1.

Deadpool je zaenkrat največji kralj trollanja.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
9 ur nazaj, Ozi pravi:

kwaj? filme? tastar... ti ga biksaš s takimi zadnje cajte. evo en hugz... i care 🤗

 

Jst se pizdim čez debilne internetne trolle, o čem ti brbljaš, ne vem. 😄

 

Btw, Spider-man: Into the Spider-Verse je top šit. Noro narejen, totalno smešen, poln akcije in ravno prov odpuljen. Sem si mislu, da bo bolj mnjh, k je risanka, pa sem bil res pozitivno presenečen. Priporočam zelo.

Link to comment
  • vrhovni
16 ur nazaj, Anduril pravi:

Bruham ob vseh GamerGate/ComicsGate revčkih, ki se jim počasi podira svet, ker se v do sedaj pretežno moške sfere vključuje vedno več žensk.

Če je dober film mi dol visi kakšnega spola so igralci ali kakšne pripadnosti so.

 

Mi je pa bila zelo smešna nominacija Black Panther za najboljši film. Tukaj pa izpadejo Oskarji zelo politični za moj okus, ker film je po moje daleč od primernega filma za nominacijo. Enostavno ni nič kaj ekstra od ostalih super hero filmov da bi si zaslužil nominacijo. No, razen to da je večina črnih igralcev... 🙄 Naj raje ocenjujejo film, ne pa da se gredo "politično korektnost".

image.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7
19 ur nazaj, Anduril pravi:

Ne, nima veze z žanri, niti obliko medija. Bruham ob vseh GamerGate/ComicsGate revčkih, ki se jim počasi podira svet, ker se v do sedaj pretežno moške sfere vključuje vedno več žensk.

 

ok. nisem razbral. se pravi je tema vedno manj mačizma in to ljudi razburja?

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

 

9 ur nazaj, matej1990 pravi:

Če je dober film mi dol visi kakšnega spola so igralci ali kakšne pripadnosti so.

 

Mi je pa bila zelo smešna nominacija Black Panther za najboljši film. Tukaj pa izpadejo Oskarji zelo politični za moj okus, ker film je po moje daleč od primernega filma za nominacijo. Enostavno ni nič kaj ekstra od ostalih super hero filmov da bi si zaslužil nominacijo. No, razen to da je večina črnih igralcev... 🙄 Naj raje ocenjujejo film, ne pa da se gredo "politično korektnost".

 

Ah, Oskarji so itak poden od podna, potem ko enkrat izveš, kdo in kako to glasujejo. Ko folk sploh ne pogleda vseh nominiranih filmov v neki kategoriji, glasujejo pa vseeno, pa še to povsem subjektivno in to kar eni papki, ki imajo o vsem skupaj še manj pojma kot jaz. Black Pantherja so pa itak nominirali za sve i svašta, čeprav si marsičesa res ni zaslužil. Halo, Bafto za Best Visual Effects je dobil, LOL, pa ima kje pa kje tako grozne efekte, da bohpomagej.

 

6 ur nazaj, Ozi pravi:

ok. nisem razbral. se pravi je tema vedno manj mačizma in to ljudi razburja?

 

Ne mačizem direktno, ampak to, da se vrsta medijev (špili, filmi, stripi) obrača tudi k do sedaj zapostavljenim delom publike: ženskam, puncam, manjšinam. In kako se jih prikazuje v medijih. Da se ne vrti čisto vse več okrog mladih belcev, ki so bili edini "target demo" od pamtiveka do sedaj. In to je za skupek nesigurnih internetnih dripcev, ki ne premorejo kančka empatije, da bi se znali za sekundo postaviti v vlogo teh skupin, čist grozno in konec sveta. In se potem na vse načine (in res na vse - od  online kampanj do groženj in nadlegovanj) borijo proti temu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.