Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

https://www.comingsoon.net/movies/news/1062963-avengers-endgame-has-earths-mightiest-opening-with-1-2-billion-globally

 

Navedek

Avengers: Endgame has Earth’s mightiest opening with $1.2 billion globally

Marvel Studios’ Avengers: Endgame has officially posted the biggest opening of all time, debuting to a record-shattering global haul of $1.2 billion, making it the first movie to gross $1 billion in its opening weekend. The film crossed the $1 billion threshold in just five days, breaking the eleven day record set by Infinity War .

 

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

No, včeraj sem končno pogledal Endgame in se strinjam z vajinima mnenjema, da je konec dober, pred tem pa je vse skupaj precej bogo. Pa še pri koncu se bi dalo marsikaj predebatirat kako in kaj.

Spoiler

 

Captain Marvel late to the party... AGAIN! In če sem že pri njej bom še pikolovski... Ufff kako grda frizura! :D

 

Za moje pojme so preveč zakomplicirali vse skupaj s časovnimi pravili. To pa to se da reševat, ampak to pa to pa ne. Pač čisto Hollywood zmišljevanje in kompliciranje pravil, da jim ustreza za dramatičnost v filmu.

Aja, pa Stark kar tako po večerji mimogrede nagrunta teorijo časovnega potovanja. Mislim, tukaj bi komot lahko naredili kakšno navezo s svojim očetom (glede na to da so ga že vlačili v filmu), da so zadevo razvijali že XY let. Ampak ne, Stark to naumi ob kozarčku vina v 5min.

Isto mi ni bilo všeč tole prepletanje spomina pri Nebuli. Tukaj mi je bilo spet kar nekaj na hitro spacano.

So mi pa bili zelo všeč Thanosovi prizori. Prvi je bil čisto WTF in te šokira. Nato pa njegovo spoznavanje njegove usode in napoved prej končnim bojem kako jo misli spremeniti. Spet zelo dobro in neklasično predstavljen zlobni lik. Prikaz odločitev iz njegovega zornega kota. To mi je bilo všeč že pri Infinity Waru.

 

Jamranje in depresija likov! O bog kako mi je to šlo na živce. Ne vem kaj bomo naredili, če nam to ne uspe... Daj ne se ponavljat iz Infinity Wara.

 

Mi je pa, tako kot vedno, bilo všeč prepletanje iz prejšnjih filmov in dodajanje novih prizorov v Marvelov filmski univerzum. Na primer Cpt. 'Merica ko se bojuje sam s seboj in nato z žezlom izbriše spomin umm... drugemu sebi. Dobra fora! Potem Peggy in Howard Stark dodatka sta bila kul.

 

Kar se končenga fajta tiče... Tale "On your left" prizor je bil zelo močan in se je kar poigral s čustvi. Lepo je bilo videti vse junake na kupu z mogočnim in zelo lepo narejenim vstopom na bojišče. Uspeli so celo vsakemu nameniti nekaj akcije.

Kot sem že napisal, Cpt. Marvel ponovno zamuja kar tako pač zaradi filmske drame. Scarlet Witch je tudi najprej ful jezna, nato pa kar tako preneha biti. Spet bildanje drame. Ne rečem, pri tolikih likih je težko vsakemu posamezniku nameniti dovolj minut, ampak tukaj mislim da so malo pretiravali s to odsekanostjo tih dveh močnih likov.

Z lahkoto zvezda filma: Lebowski! 🍺

 

Če potegnem črto, so uspeli dobro združiti vse do sedaj videno v en (sicer ZELO dolg) film in mi je bil všeč. Mi je to eden najboljših Marvel filmov? Ne.

 

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
31 minut nazaj, matej1990 pravi:

So tudi že delano spoilali v prejšnjih trailerjih, ker se notri pojavi Fury.

 

Maš prav. To sem povsem zgrešil. Mogoče tudi zato,

Spoiler

ker je praktično nevideno v AE, razen na koncu, ko se pojavi na pogrebu Tonyja Starka.

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Sem nedolgo nazaj pogledal prvi del in imaš občutek kot da gledaš kopijo Stranger Things (celo en igralec je od tam), ki ima nekoliko večji poudarek na horrorju. Mi ni bila preveč všeč. Sem pričakoval več od grozljivosti. Sej ima grozljive prizore, ampak ni to nek horror, ki bi se ti zaradi strašnosti vtisnil v spomin. Pač pogledaš in hitro pozabiš. Še najbolj ti v spominu ostanejo rdeči baloni. :D

Je pa bil sam IT lik odlično narejen. Zelo dober igralec in maska!

 

Od drugega dela pričakujem več in glede na odraslo zasedbo, med katero so tudi znani obrazi, kaže dobro.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

pogledal film AE. sem globoko razocaran in prazen. v globjo mnozicno psihologijo tega hypa se sploh ne bom spuscal, ker absolutno nima smisla. je pa vse skupaj v nebo vpijoce. film je razvlecen, prvic sem zazehal, ko se je zacel kvazi najbolj epski boj. @japanboy sem cakal zadnjih 30 minut in... nic. emotivno prazen, filozofsko razocaran. predvidljiv. se mulcema 10 in 14 let je bil film bolj /meh... ne vem. mogoce sem pa ferderbal otroke 😂😂😂

 

enivej, ne vem kam pelje tale trend, ampak za moje pojme skoda denarja za trapaste ideologije, okicene z brutalnim amerikanisticnim sovbizom. 

✌️

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Emotivno prazen konec? Tukaj pa se res nikakor ne strinjam s teboj. Če kaj, potem je ta film ZELO emotiven, še posebej na koncu.

Slovo rečeta 2 zelo pomembna Avengerja.

Očitnonisi dovolj pozorno gledal egoističnega playboya Iron Mana v prvem njegovem filmu in sedaj do njegovega družinskega, neegoističnega konca kjer se celo žrtvuje za ekipo (nekaj kar je totalno anti Iron Manovsko).

Potem imaš Cpt 'Merica. NIKOLI ni rekel ne borbi in je praktično vso življenje posvetil borbi pred zlim. No, sedaj si končno privošči umirjeno družinsko življenje s svojo ljubeznijo življenja o kateri je vedno sanjaril.

Če kaj, potem je bil to zelo emocionalni film za Marvel superhero fane. Zdaj če pa njunih poti nisi spremljal (Iron Man, Cpt America in Avenger filmi), potem pa verjamem da samo ta film ne naredi nekega emocionalnega vtisa nate. Film je samo en del celote, le zaključek.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.