Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Pogledal novega Thora in je super film! Kljub temačni tematiki, se zelo nasmejiš zraven. Končno vidimo Thora kot thunder goda!

:rock:

Revengers FTW! :lol

 

Pogledal Wonder woman. Gal Gadot je bila dobra izbira. :D Končni fajt je bil všečen.

 

Prav tako sem pogledal Justice League. Je soliden film, ni pa nikakor oh in ah. Avengerji jih povozijo po dolgem in povprek.

Flash dobro igra n00b superherota v filmu. :D

 

Wonder woman > Justice League

 

Še vedno: Marvel >>> DC

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • vrhovni

Čez vikend sem pogledal dva presenetljivo dobra filma. Oba sta posneta po dogodkih resničnih oseb in sta odlični komediji.

 

Poljak, ki se je preselil v USA in igral polko. Aja, pa vmes je prejemal neprijavljena vlaganja od svojih oboževalcev, ki so vodili v puf na puf. :kap: Jack Black odlično odigra in odpoje. :)

 

Tukaj ozadja zgodbe nisem poznal, ampak je sam dokumentarec/film tako dobro narejen, da sem šel brati zgodovino Douglas Kenney-a in revije National Lampoon iz katere so nastajali filmi (Caddyshack), TV serije, radio postaje,... :D Skratka odlična komedija!

 

Nato še grozljivka/triler, ki je za moje pojme presenetljivo dober film (IMDB ocene so katastrofa :tepen:):

 

Tega sem pa že pogledal pred nekaj časa nazaj:

Po moje vloga pisana v nulo za Will Smitha! Sam film je soliden. Mislim da bi mu bolj sedla TV serija, ker je film postavljen v ogromen svet, razloženega pa je le ščepec.

Zanj so že napovedali nadaljevanje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.