Skoči na vsebino

filmi in napovedniki


MannyPacman

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Vam pa res ni jasno, da je to v bistvu dražilnik - in za dražilnik je še kar veliko prikazanega. Prvi pravi trailer pride ponavadi mesec do dva po izidu dražilnika.

Jst mislim, da je to eden boljših teaserjev in long time in da bo "pravi" trailer over the top. Že res da v prvih 24 urah ni Maščevalcem napovedniku 3 segel niti do 10% gledalcev, ampak sem pa mnenja da bo presegel Wonder Woman in da bo bazo Maščevalcev 4 samo še presegel.

 

 

10573384652.png

Link to comment
  • N7

@japanboy jest imam že doma vsakodnevne boje o tem kdo bo koga in marvel universe vs DC universe pa vsa jajca vmes. ne sledim več. 

na koncu vedno zakoličim, da je super-man samo en in ker je super, pač ta spremenljivka razčefuka vse. pol me mulac skos goni, da ga je batman nalomu enkrat pa jest spet vse od začetka. skratka... 

 

res, res ne želim biti žaljiv do nikogar ampak to, kar hollywood producira z instant heroji je čisti absurd. 

meh in meh. ni zanimivo, ker tud scenarijev ni. gradi se na efektih. polom!

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

James Gunn (Guardians of the Galaxy 1 in 2) je prestopil na temačno (DC) stran! Bojda piše scenarij za Suicide Squad 2 in je celo potencialni režiser. Super novica, ker Suicide Squad je po moje bil precej povprečen film. Upam da mu uspe.

Marvel oz. Disney ima zadnje čase čudno vodstvo. Zaradi starih tweetov so mu stornirali pogodbo za Guardians of the Galaxy 3. Vprašanje kdaj bo izšel (če sploh) in ali bo lahko dosegel zabavnost prvih dveh delov.

James Gunn heading to Warner Bros. to write Suicide Squad 2

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Včeraj sem končno pogledal Venoma.

Žal za moje pojme zelo povprečen stripovski film. Ni slab, ampak tudi nekih presežkov nima. Enostavno ne doseže nivoja Marvel Studios filmov.

 

Z lahkoto daleč najboljša zadeva v filmu je igralna sposobnost Toma Hardya. Res odigra zelo dobro. Jaz sem takoj dobil asociacijo na njegovo vrhunsko odigrano vlogo dvojčkov v filmu Legend, kjer je za moje pojme, zaenkrat še vedno, odigral vlogo svojega življenja.

Druga zadeva je dialog Venoma, predvsem na začetku. Zelo malo besed, ampak le te so zelo dobro komično naravnane in imajo smisel glede na njegov temačno igriv karakter, ki ga pokaže kasneje v filmu.

Vizualno je Venom zelo dobro narejen. On in ostali "paraziti" (sori Venom 😄) imajo zelo realen videz. Nekoliko poceni se mi je zdela edino računalniško narejena okolica, ki je je presenetljivo precej v filmu.

Akcije je sprva bore balo, nato pa jo film nadoknadi. Takoj ob simbiozi se pojavi nekaj filmskih for, kjer moraš nekoliko odklopiti možgane in se pač prepustiti akciji. Kasneje vse skupaj deluje, kot da je vajeti prevzel nekdo drug in vpeljal smiselnejše odločitve akcijskih prizorov.

 

Morda bi bilo bolje, da bi Sony prepustil film v celoti Marvelu, kot pa da sedaj nosi značko "in association with Marvel". Aja, pa ne pozabit pogledati obeh dveh post credit scen. 😉 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni
Dne, 19. 9. 2018 at 22:02, Ozi pravi:

res, res ne želim biti žaljiv do nikogar ampak to, kar hollywood producira z instant heroji je čisti absurd. 

meh in meh. ni zanimivo, ker tud scenarijev ni. gradi se na efektih. polom!

 

Kok in kere MCU filme si pa recimo gledal? Ker dajati neke splošne izjave o instant herojih, scenarijih in efektih za 20+ filmov, od katerih jih ima velika večina npr. RT score nad 80%, ogromno pa 90+, mi je mal tist ... filmski elitizem ala superhero movies are beneath me. Potem lahko basically katerokol akcijado/akcijsko komedijo apriori odpišeš.

 

Teli Sonyjevi MCU wannabe filmi me pa tok mal interesirajo, da bo moral bit kak res hudo ocenjen, da se mi ga bo dalo pogledat. Sorry, Hardy, I love ya still. 😘

Link to comment
  • N7

@Anduril vse kar se rola. moram, ker imam doma dva pubertetnika, ki se venomer prepirata kdo je boljši. od marvelov je ironman zakon, vse ostalo je drek. izreden je bil deadpool, predvsem zaradi igralske zasedbe, ki je odbita. 2ka je že *zeh*. okey, pa spiderman je dober ampak spet že tolikokrat prežvečen, da je groza. pa mcu niso edini. ta kvazi "vesolja" so razvodenila žanr, igre same je malo, scenariji borni. zato me je recimo deadpool dobesedno sezul. umiral sem poleg. fox buzireria s svojimi heroji, serijami - za posrat. ko smo že pri tem, enako je disney zjebal najbolj epsko trilogijo vseh časov - vojno zvezd. očitno so se še pravi čas zabremzali ampak to bo pokazal čas. moje mnenje je, da so lucasovo mojstrovino že zafurali. 

 

kar se scora tiče pa oprosti, meni že dolgo niso več nobena referenca. score je rezultat množice na kar dam jest malo. pod črto sem se naveličal zelenega platna. raje si večkrat pogledam starejše mojstrovine in zadnje čase vedno več evropskega filma. scernarij, dobra igra, minimalno zelenega platna. to ti ostane... 

 

p.s.

superman je bog!! 😄 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

10. november ... 10. december. Hiter sem, hiter. 😄

 

@Ozi: Okej, naveličal si se green screena in ti bolj sedejo drugačni filmi, torej lahko v osnovi odpišeš pol holivuda, ne samo super-hero filme, in maš mir. 🙂 Se pa nikakor ne strinjam, da je recimo MCU razvodenil žanr ... pred MCUjem so bili super-hero filmi, z izjemo Nolanovih Batmanov, tako ubogo povprečni ali zanič, da je celoten žanr že skoraj poginil. MCU je ravno s svojo povezanostjo med filmi ustvaril nekaj novega, zaradi česar so tok folka potegnili zraven, myself included. Včasih sem bil v svojem omejenem stripovskem obzorju hardcore DC fan, po TDK trilogiji mi je pa za DC filme bolj ko ne čist vseeno. Marvel je šel na višji, DC pa s filmi nazaj na pre-TDK nivo. 😞

 

Pa za Rottentomatoes res težko rečeš, da je rezultat množice, če gre za agregat ocen filmskih kritikov. Kot da bi reku, da je Top Gear isto kot Izbor za slovenski avto leta? 🤔

 

P.S.: Superman, dej, dej. Pride en bogi Doomsday in ga stepe v maloro. Al pa Batman z mal kriptonita. Meh. 😎

 

P.P.S.: Avengers: Endgame ... I loves itssss. Zamorjena scena, huda muska, trailer (pričakovano in na srečo?) nič preveč ne pokaže ... me veseli, da so ga prestavli na mal prej. 😄

Link to comment
  • N7

@Anduril tastar, s takim zamikom pišeš, da me mine al pa nisem več na isti valovni 😄 

vsekakor se ne razumeva al pa ti mene nočeš razumet al pa pač vidiva zadeve drugač. enivej, kar uživajte v razčefuku vesolja, ker nič več nima smisla.

 

jasno, zakaj v vsej tej goli ni supermana. ker bi vse takoj rešu in bi bil božji mir 😉 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni
12 ur nazaj, Anduril pravi:

...pred MCUjem so bili super-hero filmi, z izjemo Nolanovih Batmanov, tako ubogo povprečni ali zanič, da je celoten žanr že skoraj poginil. MCU je ravno s svojo povezanostjo med filmi ustvaril nekaj novega, zaradi česar so tok folka potegnili zraven, myself included. ...po TDK trilogiji mi je pa za DC filme bolj ko ne čist vseeno. Marvel je šel na višji, DC pa s filmi nazaj na pre-TDK nivo. 😞

Točno tako! DC lahko kušne na rit Marvel studios, da je pripeljal superhero filme do tega nivoja ki so sedaj - mega popularni. Marvel je tukaj naredil milo rečeno ogromno za filmsko industrijo superjunakov in nasploh pokazal industriji kako dobro se da preplesti filme z dogajanjem v istem univerzumu.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.