Skoči na vsebino

Zombiji vs Mutanti


Priporočene objave

Mutanti so zgolj spremenjena bitja, ki reagirajo na določeno snov , ter se ji prilagodijo. Skratka evolucija na hitro. Tudi škodljivci mutirajo, ter se prilagajajo škodljivim pesticidom.

Ameriških junakov pač ne gre primerjat z mutanti, saj so kot nekakšna moderna različica grških junakov ter mitoloških bitij.

V RE seriji zombiji delujejo zgolj kot ljudje pod kontrolo virusa, vendar ne mrtvi, tako da sploh niso pravi zombiji.

Link to comment
To bomo še vidl, ka bojo. Jaz še vedno mislim, da bojo neka mešanica in ne klasični zombiji. Aja pa eno vprašanje btw...kaj niso zombiji počasni in okorni in ne morjo plezat? V traileru The Last of us pa uletijo v sobo, ko kaki atleti...ajde vem, da sem pikolovski.:D

Nisem nikjer napisal, da gre za klasične zombije, an? Pravim samo, da do zombi stanja pride zaradi mutacije.

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment
V osnovi pride do tega zaradi magije ostalo so samo bolj kao znanstvene razlage...

BTW kaj je Freddy in kaj Jason? Nekako b morala biti zombija, samo se mi zdi, d aimata za to premočno voljo :D

Po difiniciji ne morta bit zombija. Čeprova, sta oba mrtva. No pri Freddyju so kot sanje. Kao nek paralelni svet. Pri Jasonu se pa niti ne ve točn če je mrtu.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.