Skoči na vsebino

[Xbox] Katere xbox igre igrate sedaj????


Davodax

Priporočene objave

Ravnokar špilam Riddicka (bombastičen špil, ne vem od kod je Sneti potegnil tisti 81, še dva ranga višje in bi zadel moje mnenje o igri), ko pa mi je dolgčas pa še Super mario bros. na emulatorju za NES in Chrono trigger na emulatorju za SNES (isto, zares vau špil, in ga na splošno priporočam vsakomur, ki se nadenj še ni spravil (glasba in zvoki so resnično nadmočni)).

To je to, ko opravim s temi špili bom pa za nekaj časa nehal igrat, in spet cele popoldneve buljil CSIje.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No da nebo tema kar tako stala, bom nekaj napisal. Zadnja igra ki sem jo preigral je bila Far Cry Instincts Evolution, zdaj pa igram Zelda Ocarina of Time in spravil se bom verjetno na Fatal Frame 2 Crimson Butterflies (ta igra mi je tako grozna da me prav drži vstran od nje, kar me pa vlaci k nejej da jo igram pa ej to da je tako dobra.... res tistim ki imajo bolj slabo dušo-duha, ne priporočam te igre ker jih bo infarkt. jaz sem mel po tej igri ze nočne more pa vse kaj obstaja... res no joking(in ne ni vec 1.april) ).... No pa napište še vi kaj....

followmeontwitter.png
Link to comment

No sem začel zdej igrati Deus Ex Invisible war, in moram rečt da sem čist noter padel... Nebom kej dosti o igri govoril, vbistvu same pohvale. res eden boljših špilov ever. Pa občasno še igram Moto Gp3 Ultymate racing tehnology. Sam sem pred 2 dnevoma dobil NAZAj in sem čist iz forme... vsaki drugi ovinek se rasiplem z motorjem. Sem pa bil v resni formi sem igral to cele dneve. A deus pač prevlada. :bowdown: :bowdown:

followmeontwitter.png
Link to comment

BigDaddyS jaz nisem igral kej dosti Deus Ex (enke), oz sem jo nekej malo pri enem frendu...glede na to kaj sem bral kake so razlike med tema dvema igrama se mi zdi Invisible war.

No poleg Deus Ex Invisible war pa še tudi obračam psi-ops mindgate conspyraci. A ga še kdo drug igra oz ga je obrnu ? in kak se vam zdita Deus Ex Invisible War in Psi-Ops ?

followmeontwitter.png
Link to comment

Kaj se ti zdi Invisible war? Preprosto nima za krof...praktično je nazadoval(razen v grafiki) glede na predhodnika...veliko poenostavljena zadeva in tudi zgodba ne vleče niti pol toliko več kot je pri prvemu. Pa tudi v revijah zadeva ni baš preveč cvetela, in folk ni bil zadovoljen z nadaljevanjem; glede na spektakularen konec enke je folk(tudi jst med njimi) pričakoval pravo bombo od nadaljevanja...ko je prišlo ven se bil tok razočaran, po mojem zame največje razočaranje od vseh nadaljevanj v serijah. Pomisli zakaj niso naredili nadaljevanja? Hja, preprosto odgovor...cuz DE:IW sucked. Prvi del sem obrnil na vse možne načine(vsaj 5X sem ga igral), medtem ko nadaljevanja več po eni uri nisem moral povohat. Pa še hroščat je(govorim za xbox, kjer sem ga tudi probal): skoz vmesne sekvence štekajo, in to tko bad da se sploh neda normaln gledat zadeve. In to sem imel problem že z dvemi verzijami iger, in na dveh različnih xboxih, tko da je nekaj narobe z igro. Žal, ampak Ion Storm je razočaral...obljubljali velik, pričakovanja seveda posledično velika, na konc pa dobimo tak zmazek. :doh:

Link to comment

Jop se strinjam!!

Deus-ex je bil oz. je še zmer špil z najhujšo zgodbo.

DE:IW tud jz nism nevemkaj špilu, ker je res zanič

ja pa sej mam enko še zmer na pcju in ko se mi da grem igrat in to je to...

Drgač pa igram še Far Cry: Instincts Evolution in GR:AW

Deus-ex uber alles :beer:

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment

Mi dva z sosedom(buge aus Ksi :beer: ) igrava conkerja, res hud špil za v dva. Mi2 sva skoz tedija(tediz(T))te pa jaz skoz demolisher pa se vozim z tistim mojim uber alles tankom poiščem bugeja on battlefield in se usede v mojo mrcino in THC is lost. PA ful zanimivi klasi so...samo bi pomojem moral vsak obvladati(res dobro) samo enega al pa dva. Jaz najbolje obvladam Sniperja in onega Špijona z sablo(ups...ne špijonka je, baba).

Drugače pa Single player igram zdej dosti Xmen legende II Vstaja Apokalipse in Multiplayer Fantom Prah (Phantom Dust). Fantom Prah je res kull prek Xlinka 1na1 al pa fre for all, v 4...

Cya

Lp klemen

followmeontwitter.png
Link to comment
Mi dva z sosedom(buge aus Ksi :beer: ) igrava conkerja, res hud špil za v dva. Mi2 sva skoz tedija(tediz(T))te pa jaz skoz demolisher pa se vozim z tistim mojim uber alles tankom poiščem bugeja on battlefield in se usede v mojo mrcino in THC is lost. PA ful zanimivi klasi so...samo bi pomojem moral vsak obvladati(res dobro) samo enega al pa dva. Jaz najbolje obvladam Sniperja in onega Špijona z sablo(ups...ne špijonka je, baba).

RIDDICK ti si car!!!! Končno en ki mu je conker zakon. jaz in moj sosed tudi igrava conkerja. Največkrat Beach Dead. Nastavitve sem naredil na 40 min. In sem tako SHC kot Tediz. Najboljše je pri SHC biti sniper ( moj sosed je nor na thermophile---->ogenj:)), pri Tediz pa Demolisher. Kaj praviš na to, da bi ti in tvoj sosed šla z nama in mojim sosedom Conkera preko System Link. Saj imaš XLink Kai Evolution 7, ne? :D Probaj čimprej odpisat, ker moj sosed v nedeljo zjutraj odpotuje :D:D:car::car:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Pa sej nihče reku da Conkerja noben ne mara. Men je to špil stoletja k sm vse tri težavnosti obrnu pa multyplayerja sm tud dost špilu. Jz sm crkoval od smeha ko sm igral. Takih for ni nikjer. Najboljši so mi pa sniperji in i like to headshoot everyone.

Pa dual revolver je tud hud, če te na bliz dobijo.

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 11 meseci ...

Vidim, da ste omenjali Conkerja, hehe. Baje je na xboxu veliko slabši kot na N64, mnogo boljši grafiki navkljub. Tega ne morem potrditi, ker ga na xboxu nisem sprobal, ampak očigledno to drži, tako da ga sprobajte tudi v verziji za N64, če vam je dogajal na xboxu. Po želji, seveda.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.