Skoči na vsebino

Ginx.TV


Priporočene objave

Za vse zagrete igračarje, bi to znala bit zanimiva tema. Poznamo veliko portalov namenjenih pristašem takšnih in drugačnih iger, tukaj pa je tudi TV program.

Dobil sem občutek, da v ospredje dajejo X škatlo, saj na ostalih konzolah testirajo le ekskluzive. Kakorkoli, prispevki se mi zdijo kvalitetni in zabavni tako da lahko marsikomu pomagajo pri izbiri iger, neglede na platformo :P

Veliko posnetkov imajo tudi na spletni strani: http://ginx.tv/

Zadnje dni sem kar nekaj časa gledal ta program in se odločal, katera igra bo naslednja na seznamu nakupov :lol

Sem uporabnik Telemacha, vrjetno pa imajo tudi drugi ponudniki program v programski shemi.

Link to comment

Glede ponavlja je res, po drugi strani pa igre tudi ne izhajajo tako, da bi lahko vsak dan imeli nove oddaje... Sem pa opazo da so v razlicnih oddajah enake igre vcasih predstavljene na drugacen nacin oziroma opisujejo druge lastnosti... Za tu in tam pogledat se mi zdi odlicen program, da je odlocitev pred nakupom malo lazja :-P

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.