Skoči na vsebino

Vaš NAJLJUBŠI FILM VSEH ČASOV


Priporočene objave

  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Lord of the Rings I & II & III - Nevem, to trilogijo ziher vsi poznate. Najljubši mi je prvi del. Mislim pa, da sem tudi 1 del "uncut verzije" pogledal.

Star Wars (I & II & III ) - Dalje še nisem sploh pogledal :doh: Nevem ampak enkrat še moram preostale 3 dele pogledat. Ena najboljših scen je pa itak tisti race v drugem delu (mislim, da je v drugem)

The Hackers - Zakon zodba, lepo vse prikazano itd. Pogledal 6x

Harold and Kumar Goes to White Castle - Nevem zakaj ? Ampak tale 2 sta pa carja ne ! "Thank you come again" ! Pogledal enako 6x

Final Fantasy The Spirits Within - Prezentacija na vrhuncu. Takole še nisem verjetno v nobenem filmu užival, kako je vse lepo narejeno ! Pravi računalniški mojstri. Advent Children še čaka nekje, da ga pogledam.

Open Season - Over The Hedge - Happy Feet - Risani filmi so zakon ! Tile trije so mi najbolši.

Evo moji naj filmi, pa še veliko dobrih se najde. Povedal sem bolj take čudne argumente, a ok. Poglejte to kaj je na mojem spisku ! :thumbup:

EDIT:

Pitch Black - Glavni lik črnomajci Richard B. Riddick !! Zakon film, sicer mi je njegov naslednjik bil všeč a ne pol tako.

Godfather - You got to watch this, če še niste ! Enostavno zelo dober film.

followmeontwitter.png
Link to comment
Ej fantje a starejsih filmov ne gledate , oziroma jih se niste gledali.

Mal poglejte boste videli da so tudi boljsi filmi od raznih Spidermenov in Piratov S karibov:)

LP,Sandi

to itak lol kot npr kaksn Gladiator, A clockwork orange, One flew over the Cuckoo's nest, Appocalipse now .....

deletethis.jpg
Link to comment

Jaaaa... tisti Riddickov "thank you, come again" me je spomno na.... ja, na "Dude, where's my car?", in sicer ona scena, ko naročata neke pri tistem kitajskem drive-thruju, pa oni zvočnik kr neke "and then?... ...and then?... ..and then?...

Drugače pa kr tak ena zgodba, od začetkasploh ne veš zakaj se gre, oni neke iščejo pa sploh ne vejo kak zgleda, pa najbolj odštekani liki skup nabrani... ni bolšega :D:lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

House of the Dead. (IMDB rating 2.0, 22. najslabši film vseh časov)

Ogled tega filma je čisti užitek. Sem se režal kot nikjer drugje. Je res tako umetniško delo, ko ne veš, ali bi dal filmu eno ali pa deset zvezdic. Dve tretjini ljudi se je očitno odločilo za enico. Samo ta film je res tako kontroverzen: enim je slab, enim je zelo slab, enim je totalen podn, eni ob gledanju tega filma naravnost trpijo, jaz (in verjetno še marsikdo drug) sem pa maksimalno užival in to je najbolj pomembno. Ta film je tako najslabši, da je že kar najboljši. Res, film je tako slab, da je to že umetnost. Ne vem, kako je lahko večini ljudem ta film preprosto beden, očitno ga niso skapirali, jasno, večina ljudi se ne spozna na umetnost.

Saj ne rečem: Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Fargo, Sin City, Hard Candy, One False Move, Killing Zoe, Forrest Gump, Braveheart, Titanic, Terminator, Malena, Fucking Amal, Lilja Forever; Crouching Tiger, Hidden Dragon; Hero, Idioti (Lars von Trier), Alien, Rosemary's Baby, Godfather, True Romance, Things to do in Denver when you're Dead, Natural Born Killers, japonski Ring, Equilibrium,... sami odlični filmi (ki sem jih gledal in sem se jih slučajno zdaj na hitro spomnil izmed mnogih meni osebno najboljših filmov), samo House of the Dead je pa tumač.

Potegaman.jpg
Link to comment
Nimam najboljšega imam pa nekaj filmov, ki jih imam za dobre:

Citizen Kane

Nanook of the north

Chelovek s kino-apparatom

Nosferatu

The Killing

Big Blue

.

.

.

Nazadnje mi je dober Favnov labirint

Ne morem reči kateri je najboljši.

O fak, Le grand bleu, eden najboljših filmov ever, Jean Reno ftw.

Link to comment
Haute tension

Oziroma Krvava Romanca (slovenski prevod). Ja, ta film je pa res legendaren, totalno spipan. En najboljših romantičnih filmov, ki sem jih kdajkoli gledal. Saj take ljubezenske zgodbe so res najboljše, kjer se veliko koljejo (npr. Natural Born Killers, True Romance, Killing Zoe,...), ne glede na sam žanr.

Me je kar sram, da sem tega pozabil omeniti, samo res obstaja čisto preveč legendarnih in odličnih filmov v celotni filmski zgodovini, se je težko tako na hitro vseh osebnih favoritov spomniti. Pa še en tak spipan je tudi Bound, ki smo ga pred kratkim imeli v Ugani film temi.

Pa ko smo že pri krutih romantičnih filmih, najbolj ultimativen je pa itak francoski Irreversible (Nepovratno). Film je že sam po sebi čisto predober, potem pa še Monica Bellucci not špila. Ona je pa itak najhudejša ženska sploh, pa še odlična igralka je.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.