Skoči na vsebino

xbox live gold 12


screamboy

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 9 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
Jaz sicer tukaj še nisem kupoval, vendar kolikor se spomnim je že več uporabnikov foruma kupovalo tukaj. Če se ne motim tudi Bessie, ki je rekel, da te ob prvem nakupu pokličejo, zaradi avtorizacije nakupa.

Lahko pa še pogledaš tukaj, kjer te ne kličejo (preverjeno iz prve roke): KLIK!

Super, hvala za info

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Imam težavo. Xbox live account billing in vse imam na UK narejen. Ker mi jutri poteče naročnina za xbox live sem hotel z kodo, ki sem jo dobil v halo 4 (14 dni brezplačno) uporabiti vendar ni delovala(na listu je napisano v poljskem, češkem, grškem jeziku pa še enem pa ne prepoznam). Nato sem probaval še z drugim listkom ki mi ga je dal prijatelj, ki ni bil uporabljen saj sem moral podrgniti premaz, da sem prišel do kode in ta tudi ne deluje pa čeprav je po celotno besedilo na listu v angleščini. Sedaj hočem podaljšati naročnino in bi naročil preko Shopto.net, ker jim zaupam in lahko insta naročim brez komplikacij. Zanima me zakaj mogoče te kode niso delovale in ali bi koda iz Shopto.net morala delovati?

Link to comment

Če se prav spomnim...nedolgo nazaj sem bral, da lahko take kode uporabiš samo, če še nikoli nisi imel LIVE. Za tiste ki smo že na GOLD, so te kode neuporabne.

Predlagam pa da kupuješ na cheapxboxlivecodes.com oziroma electronicfirst.com (ista firma). So najcenejši. Trenutno so sicer 90% razprodani in čakajo nove zaloge, ker so imel ogromen naval, vendar od celoletnih, 12+1 LIVE GOLD naj bi bilo še na zalogi (lahk preveriš na email).

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.