Skoči na vsebino

streljačine


furlan1997

Priporočene objave

Okej, zdej se mi zdi, da smo malce skrenili iz poti. Ne vem, če ti je ravno v interesu najti dolgočasno igro. Torej, kaj ti bo "realna igra", če se boš v njej dolgočasil. Trg "realnih" streljačin je zadnje čase tako zasičen, da je resnično težko najti "THE" najbolj realno in najbolj boljšo

Pač, kar hočem povedat je, da je na koncu samo še stvar okusa. MW3 ali BF3 ali BO. Verjetno bi blo pač najbolje, da si pregledaš nekaj opisov in posnetkov gameplaya in se na koncu na podlagi tega odločiš. :)

Za black ops in MW3 pa opis leži tudi na naši strani.

http://www.konzole-slovenija.com/vb4/content.php?81-Call-of-Duty-Black-Ops-opis

http://www.konzole-slovenija.com/vb4/content.php?127-Multi-Call-of-Duty-Modern-Warfare-3-opis

Jackobi_SI.png

Link to comment

Nobena od teh iger ni niti malo realističnih, po videzu ja, ampak po mehanikah pa se ne razlikujejo od raznih Quake in ostalih sci-fi streljačin. Battlefield 3 je še vedno arkada, ampak se najbolj približa realizmu za konzole. Prave realistične streljačine tipa arma, boš pa našel samo za pc, vendar je igranje njih daleč od zabave, saj zahteva kar precej potrpežljivosti.

Link to comment
Če že vi tako pravite.

In še to me zanima.Sem dobil CoD MW1 in ko hočem igrati mp igro izklopi.Single player deluje normalno,mp pa enostavno noče.Mogoče kdo ve ali je treba kakšne settingse naštelat?

MW1 in MW2 online ne deluje več za ps3, ket je IW usmeru vse na MW3.Delujejo samo cod waw in black ops od treyarch.
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.