Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Iz slike je težko razločiti obraze, samo jaz sem takoj dobil asociacijo na One Tree Hill. Lahko, da je čisto mimo odgovor, samo se mi zdi, da je tisti blondi uni lepotec is serije, pa, kolikor se spomnim, serija govori o srednješolskih košarkarjih in čirliderkah (sem slučajno gledal enkrat na enem hrvaškem kanalu). Sicer pa je zadeva zelo znana in priljubljena, mi je prav čudno, da je v Sloveniji nihče ne predvaja.

Potegaman.jpg
Link to comment

Meni tudi še vedno, kljub mojim 26 letom, kar dogajajo srednješolsko-najstniške zadeve, ta je pomoje kar kul in gledljiva. Samo jaz bolj gledam najstniške filme, te serije so malo prevelika obveznost, ko jih vedno cel kup sezon naštancajo. Edino Smallville mi je pa res super (prve tri sezone, potem so žal čisto zabluzili), samo tisto je itak čisto drugačne sorte zadeva. (Pa Buffy, itak, ki imam celotno originalno serijo na 39 DVDjih doma :bowdown: .) One Tree Hill je pa bolj v stilu Simpatij (Dawson's Creek), se mi zdi, čeprav pomoje dosti bolj naspidirana in energična, ne pa nekaj na random jamrajoča. (Simpatije sem se nekajkrat trudil kakšen del pogledati, takrat sem itak bil najstnik, samo mi nikoli ni uspelo v zadevi uživati. Če bi takrat ta serija obstajala, bi verjetno bil velik fan zadeve.)

Zdaj sem res čisto brez ideje, zato samo ena ultralahka. Je pa zato potreben točen naslov.

Dva najbolj znana citata iz te serije, praktično TMja te zadeve:

-Lucy, you got some 'splainin' to do.

-Lucy. I'm Home.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ni težko :)

Oz.

To zadevo so pa res tolikokrat vrteli po vseh mogočih kanalih, da zadevo sigurno vsi poznajo. Še včeraj sem zadevo nekje videl ponoči. Daj še eno, če se ti da, ker jaz sem dokaj bolan in me glava boli, pa res zdaj nimam neke volje za iskanje kakšne pametne slikice.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.