Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Mhm, Sleeper cell, na POPu se vrti druga sezona ob sobotah.

Ko sem že pri tem, isti čas, v bistvu par minut kasneje se na RTV1 vrti Deadwood. Jami :)

Glih to soboto sem prvič pogledu ampak se mi res ne da. Kterokol serijo, ki sem jo gledu sem bil vav in nisem mogu nehat od PB, 24, The Shielda, Losta in ostalega komercialnega sranja. Edini res kvalitetni seriji, ki jih nikakor ne morem imet dost sta pa Six Feet Under in Weeds. Čeprav Weeds je samo 20 minutna ampak vseeno neki najboljšga. Res prečekirite zdej se je 3 sezona začela

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Glih to soboto sem prvič pogledu ampak se mi res ne da. Kterokol serijo, ki sem jo gledu sem bil vav in nisem mogu nehat od PB, 24, The Shielda, Losta in ostalega komercialnega sranja. Edini res kvalitetni seriji, ki jih nikakor ne morem imet dost sta pa Six Feet Under in Weeds. Čeprav Weeds je samo 20 minutna ampak vseeno neki najboljšga. Res prečekirite zdej se je 3 sezona začela

Ma kakor pogledaš, zgodbovno ni ravno top of the line, prva sezona mi tudi ni preveč ugajala, bila je pač zanimiva, ker je bila drugačna (malce drugačen pristop k teroristom). Ampak ko sem enkrat po naključju prešaltal na PO(o)P in videl 1. del 2. sezone me je takoj ruknila kamera, tako drugačna, dinamična, majava, res odlična, škoda da so druge epizode tako umirjene...

Glede Weeds se mi pa zdi, da sem nekaj slišal, nekaj se gre okrog gojenja trave, pa na koncu vsake sezone gredo vsi v zapor.

Kar se pa tiče Joeyja pa moram rečt, da mi je beden večkrat sem ga že bil prisiljen gledat, ko sem čakal da grem iz službe. V Prijateljih, ki mi pa tudi niso ugajali preveč je bil nekako desetkrat boljši. Ni čudno, da je serija propadla (Okej bila je samo ena dobra fora, s srčakstimi balončki, tisti, ki ste gledali se boste spomnili)

Link to comment
Glih to soboto sem prvič pogledu ampak se mi res ne da. Kterokol serijo, ki sem jo gledu sem bil vav in nisem mogu nehat od PB, 24, The Shielda, Losta in ostalega komercialnega sranja. Edini res kvalitetni seriji, ki jih nikakor ne morem imet dost sta pa Six Feet Under in Weeds. Čeprav Weeds je samo 20 minutna ampak vseeno neki najboljšga. Res prečekirite zdej se je 3 sezona začela

Ma kakor pogledaš, zgodbovno ni ravno top of the line, prva sezona mi tudi ni preveč ugajala, bila je pač zanimiva, ker je bila drugačna (malce drugačen pristop k teroristom). Ampak ko sem enkrat po naključju prešaltal na PO(o)P in videl 1. del 2. sezone me je takoj ruknila kamera, tako drugačna, dinamična, majava, res odlična, škoda da so druge epizode tako uirjene...

Glede Weeds se mi pa zdi, da sem nekaj slišal, nekaj se gre okrog gojenja trave, pa na koncu vsake sezone gredo vsi v zapor.

Kar se pa tiče Joeyja pa moram rečt, da mi je beden večkrat sem ga že bil prisiljen gledat, ko sem čakal da grem iz službe. V Prijateljih, ki mi pa tudi niso ugajali preveč je bil nekako desetkrat boljši. Ni čudno, da je serija propadla (Okej bila je samo ena dobra fora, s srčakstimi balončki, tisti, ki ste gledali se boste spomnili)

Em lol se gre okol trave ampak ni to humor samo za hašišarje. V ospredju dogajanje postavljeno v monotono suburbs naselje,, kjer imajo vsi iste hiše in živijo dolgočasno, dekadentno življenje. Lahko bi rekl, da je kritika na družbo ampak serija sploh ni zatežena temveč prej lahkotna, zelo smešna pa še igralci so res odlični. Čemi misliš, da je res za junkie zadeva ti povem, da je protagonistka lepa bejba, mati 2 otrok in ONA goji travco, v obeh sezonah jo pa sam enkrat vidmo spušit joint.

Men je kvalitetna zadeva, čeprav mogoče na trenutke tud mal depresivna.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.