Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

O kje v keri seriji pa albica igra, hočem vedet zdaj, takoj ?

Ni mi jasno, da nisn, slišal o tej seriji nič :)

Ma vsem lepim rečejo, da slabo igrajo tak je pač vedno blo, grde pa dobivajo oskarje potem, no so tudi izjeme seveda.

Sam sem jo osebno prvič opazil v nekem šolskem filmu, kjer je glavna igralka bla drew baymore, tam je bla dokaj young alba ampak beautiful.

:fiufiu:

Link to comment

Bravo Kekit, se vidi, da si Pretepač, hehe.

Dark Angel (2000-2002), bili sta dve sezoni.

O kje v keri seriji pa albica igra, hočem vedet zdaj, takoj ?

Ni mi jasno, da nisn, slišal o tej seriji nič :)

Sam sem jo osebno prvič opazil v nekem šolskem filmu, kjer je glavna igralka bla drew baymore, tam je bla dokaj young alba ampak beautiful.

Film, o katerem govoriš, je Never Been Kissed (1999). Sicer je pa res žalostno, Jessica Alba ima glavno vlogo v eni seriji, ki je celo dve sezoni trajala (kar pomeni, da ni totalno bedna, zadeva ima sicer tudi kar precej fanov, ki zahtevajo tretjo sezono), večina ljudi pa tega sploh ne ve (v SLO, sicer je zadeva kar znana). Še jaz sem čisto po naključju pred leti to izvedel, s tem da takrat nisem imel pojma, kdo Jessica Alba je, pa itak sem tudi še bil čisto obseden s serijo Buffy (saj sem še sedaj, samo takrat sem jo pač še aktivno gledal), kasneje sem pa na zadevo čisto pozabil.

Ko smo že ravno pri tej zadevi, eno hudo obvestilo. Iskal sem, če bi se dalo kje poceni Dark Angel na DVDjih dobiti, pa sem našel na choicesuk.com, da prodajajo za 45 funtov na sezono, kar se mi zdi malo preveč. Samo, ej, potem sem pa tole videl:

http://www.choicesuk.com/productlist.aspx/dvd_home/ ...

Kompletna prva sezona Buffy (3DVD - 12 epizod) za 14.79 funtov !!!

Kompletna druga sezona Buffy (6DVD - 22 epizod) za 14.79 funtov !!!

Kompletna tretja sezona Buffy (6DVD - 22 epizod) za 14.79 funtov !!!

Sem čisto bogi ratal, ko sem to videl. To ima, da naročim zdaj takoj.

Bodite pozorni na vrh strani, na Top Sellers.

The ultimate complete Buffy collection, vse sezone (1-7), 39 DVDjev, 144 epizod za ceno 117.79 funtov!!!

Ti tipi so nori. Zdaj sem pa res v dilemi, ali naročiti prve tri sezone, ali pa kar Paket Stoletja. Bah, zgleda, da se bom spet moral v EMO temo zakleniti.

Potegaman.jpg
Link to comment
Te Čarovnice so res čudna zadeva. Včasih so mi bile kar všeč, samo zadnje čase so pa bolj krneki (odkar so Coleta skenslali sredi pete sezone, je šlo vse samo še navzdol), samo gledal sem jih pa še vseeno (na Kanalu A). Samo šesta sezona je bila pa totalno čisto mimo, sem se komaj prisilil, da sem celo pogledal, takrat sem prisegel, da bom naslednje sezone ignoriral. Na srečo se je sedma sezona kar nekako prišvercala mimo mene (na Kanalu A je trenutno ob vikendih ob nekih čudnih jutranjih urah), tako da se mi je nekako uspelo rešiti zadeve. Sem pa slučajno videl en del sredi sezone, pa zgleda sedma sezona vseeno precej bolj orenk od šeste, zdaj mi je pa spet kar malo žal, da sem zadevo skenslal. Sicer pa, zakaj bi se sekiral, si pa že raje še enkrat celotno Buffy pogledam, je zadeva itak na čisto neki drugi ravni.

Ma ja.. čarovnice so ble čist kul, potem pa pri koncu ... bedno. Tudi konec... pač gledala sem tok da sem vidla kako se serija konča. Tako kot Gilmore gilrs - zakon serija, vendar je bila sedma sezona tako neznosno bedna... pa glede na to, da je bila to zadnja sezona bil lahko kaj bolj zanimivega ustvarli.

Buffy je pa itak zakon. To je bla res legendarna serija - škoda da jih ni več takih. Čeprav se mi zdi da Whedon z Angel-om ni lih zadel v polno. Sej prvi dve sezoni sta še bili nekak... pol je šlo pa samo še navzdol.

Je pa škoda, da Whedonova Firefly ni vzdržala.. je bla zabavna. Če še nisi pogledal Junior - it's a must :razzy:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
Je pa škoda, da Whedonova Firefly ni vzdržala.. je bla zabavna. Če še nisi pogledal Junior - it's a must :razzy:

Ja, saj že zadnjič na Ugani film, ko sem ravno jaz ugotovil Serenity (sem bil kar ponosen, da sem to skapiral, glede na to, da nisem gledal), me je Anduril potem prepričeval, da je Firefly taboljša zadeva. Kot sem napisal nekaj postov nazaj, sem na choicesuk.com našel zelo poceni prve tri sezone Buffy, jih bom v kratkem naročil in potem pogledal (je že preveč časa minilo, pa še čisto sem v Buffy filingu). Zdaj sem šel pa še za Firefly pogledat, pa prodajajo za 12.49 funtov celotno zadevo, uf, bom verjetno še kar to vzel zraven, glede na to, da še nisem gledal, pa za ta denar se tudi ne bom sekiral, če mi zadeva slučajno ne bo všeč. Pa še Serenity prodajajo za 4.99 funtov, kar je tudi poceni (imajo pa še HD DVD različico za 13.89 funtov).

Evo še link za motivacijo:

http://www.choicesuk.com/SearchResults.aspx?kw=serenity%2c+firefly&dept=DVD_Home

Pa še ena zanimivost. Zadnjič sem omenjal Dark Angel, baje so tretjo sezono ravno zaradi Firefly skenslali (potem so se pa še tega znebili, juslesi). Citirano iz Wikipedie (Dark Angel): Initially, a third season appeared to be greenlit, but when Joss Whedon reworked his Firefly pilot, Fox chose Firefly for a Fall slot at the expense of Dark Angel.

Aja, da ne bom čisto offtopic. Kaj je to na sliki, nimam pojma. Oujea, zdaj ima moj post celo nek smisel, hehe.

Potegaman.jpg
Link to comment

In the eyes of a ......,

The unsuspecting stranger,

Had better know the truth of wrong from right,

'Cause the eyes of a ...... are upon you,

Any wrong you do, he's gonna see,

When you're in ....., look behind you,

'Cause that's where the ....... gonna be. :lol:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

DSmadfan: Potrebuješ malo več kilometrine, kar se tiče Kekkenove prefinjenosti. Tu ne gre za branje med vrsticami ampak za opazovanje med piksli, bi lahko temu rekli... Hehe...

Je morda to Knight Rider? V nobeni drugi seriji namreč še nisem zasledil, da bi kak bolid med vožnjo šel v ali iz tovornjaka... :D

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.