Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Taxi.

To pa je oldschool, je že mnogo let, kar sem jaz to gledal. Zadeva je najbolj znana po tem, da je Andy Kaufman not igral (tip, ki ga je odlično upodobil Jim Carrey v legendarnem filmu Man on the Moon - če še niste gledali, ogled obvezen. Hec, eno od glavnih vlog ima Danny DeVito, ki je imel tudi v Taxiju eno glavnih vlog). Saj o seriji se ne spomnim veliko, pač taka oldschool humoristična zadeva, še najbolj se spomnim ravno Latke, ki ga je igral Andy Kaufman, itak je to bila glavna "atrakcija" te serije.

Potegaman.jpg
Link to comment

Kaj je z vami? Res tega ne poznate?

No, evo Plot Summary za to serijo, skopiran s strani IMDB (rahlo cenzuriran):

"___ works in the ___ District Attorney's office. She uses her psychic abilities to help crack criminal cases. Her dreams often give her clues to the whereabouts of missing people, and by touching someone she often gets to see beneath the facade into the person's soul. ___ juggles this stressful job with her role as wife and mother of three children, including a daughter who seems to be developing similar powers."

Potegaman.jpg
Link to comment

Uf, pa je ratalo. Ja, to je Medium. Kaj res noben tega ne pozna? Bah, ste me v tako slabo voljo s tem spravili, da zdaj pa zanalašč ne bom nič napisal o seriji, pa itak se mi tudi ne da, ker sem včeraj celo noč PS3 nažigal, pa sem čisto nenaspan. Vglavnem, to je prava stvar, sem gledal na nacionalki prvo sezono, je res čisto nekaj posebnega ta zadeva. Pač, poglejte si malo, kaj to je, zadevo res priporočam. Saj po opisu sodeč bi človek rekel, da je krneki (ena mamica treh deklic vidi duhove, pa čudne stvari sanja,... in s temi sposobnostmi rešuje umore), samo je huda zadeva.

(Mimogrede, Patricia Arquette je za glavno vlogo dobila emmyja in dvakrat bila za zlati globus nominirana, tako da ta serija sigurno ni glih neka neznana zadeva.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Te vesoljce sem jaz dosti pred leti gledal na Kanalu A, je bilo kar fora, prevsem od začetka, kasneje je malo butasto vse skupaj postalo.

No, evo malo spremembe. Sicer nisem nek velik ljubitelj animejev (so preveč hardkor za mene), samo ta mi je bil pa čisto hudi. Sem ene nekajkrat celotno zadevo pogledal, edina anime serija, ki me je res totalno not potegnila (poleg originalnega Dragonballa), ker je čisto lepo gledljiva in še v mejah mojih sposobnosti. Samo res, uni tapravi animeji so za mene stokrat bolj hardkor kot pa lepe igrice tipa Ninja Gaiden Black.

ravnotezjeep6.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Berserk!

Fantastičen anime. Razen oldschoolerskih na TVju z let 80, ob katerih sem pač odraščal, sem gledal relativno malo japonske animacije. Ampak ta.. To si je dolžan pogledati vsakdo.. pa tudi če sovraži animirane zadeve. Srednjeveška ambientacija, ki ima sprva nadnaravnega tako malo, da še junaki sami ne verjamejo v nadčloveške pojave - dokler vse ne eskalira do nepredstavljivegai. Nora karakterizacija glavnih in stranskih likov, in uff.. kaj sploh, da ne bom spoillerrific. Morda nepozaben soundrtack? Eh, tudi... Kdor ga še ni... naj si naredi veliko uslugo in nabavi neko hi-res verzijo.. ZDAJ!

Link to comment

No, za Kekkena itak vem, da je to gledal, smo imeli Pretepači že orenk debate na to temo. Samo me je zanimalo, če še kakšen nePretepač to pozna. No, nič hudega, da je Kekken tako hitro odgovoril, ker je res dobro opisal zadevo. Saj ravno to je najbolje pri tej zadevi, da vam bo všeč tudi, če ne marate animejev.

Nima smisla še kaj pisati, pač, poglejte zadevo, se res splača. Pa tudi, če vam po nekaj delih zadeva ne bo všeč, se splača gledati dalje, ker potem pa res hudo postane, ko se začnejo zgodba in liki razvijati, zadeva je res dodelana v nulo. Soundtrack pa itak :car: .

Aja, spomnim se, da je bila na Dreamcastu ena hodačina-koljačina Sword of the Berserk: Guts' Rage, ki je temeljila na tem animeju (Guts je ime glavnega lika v seriji). Je bila baje kar kul zadeva, samo takrat jaz še nisem vedel, kaj Berserk je.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.