Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Glede na to, da imamo že teme ugani igro in ugani film. Moramo imeti še temo ugani serijo/nadaljevanko, ker so le te po mojem mnenju veliko boljše od filmov.

Pravila menda poznate. Nekdo, da sliko serije in kdor ve napiše odgovor. Če tisti , ki je dal uganko stvar potrdi lahko tisti, ki je pravilno odgovoril nadaljuje.

Jaz pa začenjam z prvo uganko, ki nebi smela biti pretežka

-----------------------------

andromedas111m3.png

Po možnosti povejte še ime te ladije!

Link to comment

Meni je pa glih kul, da je ta tema, ker to mi gre na živce, da ga eni na Ugani film nekaj s serijami serejo. Bodo vsaj zdaj dali mir. Saj pomoje je ravno zato Roli to odprl, ker mu je blo tega dost. Še enkrat vsi skupaj: Roli je car. Roli je naš, mi smo njegovi!

Potegaman.jpg
Link to comment

Dobro si povedal, Roli (ce te ta ljubek nadimek moti, kar povej, saj mi ni zdaj zivljensko pomembno, da ga uporabljam, samo, ce je pa tako lustkan). Ostali pa, ce vam kaj ne pase, pa pac ne tukaj sodelovati, samo ne pa po temi Ugani FILM(!) spammat z nekimi TV serijami.

Tuning: javejzde, ze ce bi se sli samo Ugani telenovelo, ne bi zmanjkalo materiala za vse zivljenje. Ali pa Ugani random butast ameriski sitcom.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ma, zdaj že več kot dve uri nekaj po tem forumu bluzim, bi že bil čas, da začnem kaj za službo delati, zato samo ena tekstovna na hitro. (Meni res kronično primanjkuje samodiscipline.)

Sporočilo na telefonski tajnici. Ena lepa in vesela pesmica, tekst gre pa nekako takole (verjetno ni čisto dobesedno): Believe it or not, George isn't at home. So leave your messaaaaage at the beep. ...

Ko se na to veselo pesmico spomnim, čisto bogi ratam, je res taka legendarna.

Potegaman.jpg
Link to comment

Kaj ste ob preobilici vsega ostalega dogajanja, ko se je vsem nekaj trgalo, pozabili na mojo luštkano ugankico? Ker pomoje ni tako težka, da ne bi nihče vedel. Je pa res to problem pri serijah, pač, tudi če si hudi fan, je še vedno možno, da si kak del sfulal, čeprav si nasplošno celotno zadevo že večkrat pogledal.

No, da pomagam, gre za humoristično nanizanko.

OK, še ena legendarna iz te serije (mogoče kar najbolj znana): No soup for you!

Potegaman.jpg
Link to comment

Itak. Meni daleč najboljša humoristična nanizanka sploh. Sem pogledal že celotno zadevo ene fejst velikokrat in čeprav že praktično vse dele in dialoge na pamet poznam, mi še vedno zadeva totalno dogaja. Res bi pohvalil Kanal A, v zadnjih letih (ravno skozi moj celoten študij) so se toliko silili s tem Seinfeldom, so ga celotnega čisto prevečkrat kazali, samo meni je to kul, sem ga redno vsak dan gledal. Ravno tak dober timing je bil, pred spanjem, namesto pravljice za lahko noč. Ko sem bil bruc, pa sem živel v eni hiši s samimi nekimi absolventi, smo se obvezno vsak večer na kupu dobili pred mojim TVjem, pa še kak čips zraven vrgli, in smo se imeli super fino. Takrat zadeve še nisem imel v nulo naštudirane (pred tem sem v mladih letih samo nekajkrat nekaj sezon Seinfelda gledal, sem bil še premlad, pa niti nisem vseh for čisto skapiral), mi je tako prihajalo od celotne zadeve, to je eden mojih najlepših študentskih spominov.

No soup for you. Eden najbolj legendarnih delov. Pa tisto, ko Newman v tem delu tako spipano reče Jambalaya (vrsta juhe), tega ne bom nikoli pozabil. Tista pesmica na Georgevi tajnici je pa tudi tako nora, pa celoten razlog, zakaj jo je sploh posnel. Ali pa tisto, ko sta Jerry in George ves dan zganjala teorijo o The Switchu (zamenjavi svoje punce z njeno cimro), potem pa je George uletel k Jerryju z idejo stoletja. Takih norih trenutkov je čisto preveč, praktično v vsakem delu se kaj najde, medtem ko so pa dialogi itak čisto tumač. Z enim mojim prijateljem, tudi velikim Seinfeld fanom, sva se velikokrat skupaj vozila iz LJ domov, sva vedno take hude debate in teorije v zvezi z Seinfeldom zganjala. Res, o tem se da cele dneve govoriti, čisto prehuda zadeva, bom raje kar nehal.

Seinfeld in Buffy - dve najbolj taboljši ameriški seriji sploh.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.