Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Ja, meni je to kar fora serija, sem gledal občasno na Kanalu A. Saj ni nič kaj takega, samo so taki spipani liki. Glavni "junak" je tak leni debeli pujcek, me kar malo spominja name. Njegova žena (igra jo Leah Remini) je pa meni tako seksi, čeprav je v bistvu totalno tečna prasica. Samo v tem je glih fora serije, da so vsi liki tako tečni. Pa itak, pri njima živi še njen ata (igralec Jerry Stiller, legendarni Frank Costanza iz Seinfelda), za katerega imajo najeto eno poklicno sprehajalko psov, da ga vsak dan pelje na sprehod.

No, nima veze, gremo dalje.

hudatetkaxm7.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Itak, Bafi. Najboljša serija vseh časov (poleg Seinfelda, jasno). Na sliki je prizor iz pete sezone, 70's flashback, ko se je Spike tepel z eno Slayerko (in jo na koncu popapal).

Lahko bi zdaj na tone zadev bluzil, (kar dejansko sem počel zdaj eno uro, pa sem raje vse skupaj pobrisal, da ne bi začeli kakšnih skupinskih samomorov delati) pa bom raje samo tole napisal: Buffy je pač totalno nadtumač super duper turbo u iber nadprehuda zadeva. TO JE TO PIKA (.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, Buffy je zakon - smo tudi psa poimenovali po njej... čeprov smo kasneje ugotovili, da ni psička... j**at ga, zdej je pač Baf :P

No... naslednja serija - iz San Francisca:

hisica11sz8.jpg

Pomoje ne bi smelo biti pretežko, če pa že, bom jutri dala še kak *hint**hint* ;)

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Zdaj slikice ne vidim (shrani.si, pač). Bom pa vseeno kar na random rekel Čarovnice (Charmed), ko smo že glih pri demonskih zadevah, pa še v San Franciscu se serija dogaja.

(Saj, če bi slikico videl, bi sigurno vedel (v primeru, da so res Čarovnice), ker sem serijo dosti gledal.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Te Čarovnice so res čudna zadeva. Včasih so mi bile kar všeč, samo zadnje čase so pa bolj krneki (odkar so Coleta skenslali sredi pete sezone, je šlo vse samo še navzdol), samo gledal sem jih pa še vseeno (na Kanalu A). Samo šesta sezona je bila pa totalno čisto mimo, sem se komaj prisilil, da sem celo pogledal, takrat sem prisegel, da bom naslednje sezone ignoriral. Na srečo se je sedma sezona kar nekako prišvercala mimo mene (na Kanalu A je trenutno ob vikendih ob nekih čudnih jutranjih urah), tako da se mi je nekako uspelo rešiti zadeve. Sem pa slučajno videl en del sredi sezone, pa zgleda sedma sezona vseeno precej bolj orenk od šeste, zdaj mi je pa spet kar malo žal, da sem zadevo skenslal. Sicer pa, zakaj bi se sekiral, si pa že raje še enkrat celotno Buffy pogledam, je zadeva itak na čisto neki drugi ravni.

Ma, spet kar nekaj bluzim, gremo raje dalje. Trenutno mi samo hrana gre po glavi (grem ravno na malico), zato samo ena ultralahka.

psihotetkayi0.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, menda pa res. To je res taka spipana zadeva. Sem zadevo kar nekajkrat v študentskih letih prežokal, sploh tiste prve sezone, ki so jih v zadnjih letih ene nekajkrat ponovili na Kanalu A. Je bil ravno tak super timing, tam nekje ob petih ali pol šestih ponavadi. Sem ravno prišel s faksa in kosila čisto zmatran in najeden, sem šel za dve uri spat, potem sem se pa zbudil, vzel v roke pilot, prižgal TV, ki sem ga imel direkt pred posteljo, pa je bilo. Ali sem se pa za trenutek celo vstal, da sem šel v sosednjo sobo po kak jogurtek, pudingec, ali pa kakšen čips ali smoki. Ah, dobri stari študentski časi. That 70's Show za malico, za večerjo (oziroma namesto pravljice za lahko noč) pa kak Seinfeld/Spin City/Scrubs ali pa kar vse skupaj (+ Friendsi na POP TV). Kanal A v svojih zlatih, PredBigBrotherjanskih časih.

Potegaman.jpg
Link to comment

Mene pa zanima, če kdo to sploh pozna (serijo, kdo je lepa deklica na slikici, itak vsi veste), zato brez goljufanja, ker bi bilo sicer čisto prelahko. Ni mi jasno, kako je lahko ta zadeva pri nas tako neznana. Se spomnim, ko sem pred leti to serijo slučajno videl na hrvaškem kanalu Nova TV, takrat je bila ta deklica še čisto neznana. Sem si prav mislil, vau, kaka lepa deklica, pa še glavno vlogo ima, pa še James Cameron ima prste vmes, le zakaj jaz tega ne poznam? Bah, bi res to lahko kdaj kje kazali. Me pa res zanima, če je kdo to sploh gledal, glede na to, da vprašanje, koliko vas to sploh pozna. Ta deklica sicer danes velja za eno najbolj seksi in lepih igralk, poleg tega pa tudi za eno najslabših, za to vlogo je pa celo bila nominirana za zlati globus, zanimivo. Samo res ne vem, kaj ene ljudi toliko pri njej moti, da kao ne zna igrati (joj, bi kar tepel svojega brata, meni je ona taka super duper šefica, brat pa potem reče: ja, saj Sin City je res hudi film, samo ta ... pa res ne zna igrati). To serijo si moram res nabaviti, sicer baje ni glih neka huda, samo, ej, tale šefica ima notri glavno vlogo!!! (Kar pomeni, da ima verjetno kar veliko minutažo, uf, dve sezoni deklice vseh deklic, to mi deli.)

Še enkrat, BREZ GOLJUFANJA, ker je sicer čisto prelahko.

deklicavsehdeklicfb7.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

???

???

Kaj ???

Prvič kot prvič, tukaj se gremo serije, ne filme.

Drugič kot drugič, tisto se tebi zdi Angelina Jolie???

Ta pa je bila malo prehuda. Saj vem, da si še bolj friški, samo tista deklica na sliki je preveč znana, da bi se smelo ne vedeti, kdo je.

(Sicer pa, Angelina Jolie je pred nekaj leti dobila Oskarja, kar pomeni, da očitno ne velja glih za neko slabo igralko, pa tudi v Sin Cityju ni igrala.)

Oprosti, če sem malo grdo vse napisal, samo me je tvoj odgovor tako šokiral, da se nisem mogel kontrolirati.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.