Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

OMG, ke_kit nima brezveze dveh najbolj 1337 ikonic pod svojim avatarjem!

Bravo, bravo! Knight Rider aka Supercar (IT) je pravilen odgovor. :rock: :bowdown: :beer:

DSmadfan: hvala za opozorilo, a vrhovni šefe je verjetno objasnil bolj elegantno, kot bi jaz. :objem:

Uganke pa so po moje nasploh bolj zanimve, ko so sestavljene iz nenavandih namigov, a kljub temu rešljive.

Link to comment

Firefly?

Ker tista na desni mi deluje, da je Gina Torres. Pa Angel sigurno ni to, Alias tudi ne. Možno, da je Firefly, se mi zdi, da je ona tam imela eno od glavnih vlog. Pa itak je Anduril tudi že večkrat hvalil to serijo (Firefly), da me je čisto navdušil, zato sem se na to serijo ob tej sliki spomnil.

(Bom zadevo še ta teden naročil (sem že enkrat omenil, da je na ChoicesUK na voljo celotna serija (14 delov) za 12 funtov in pol!!!), skupaj z Buffy, jasno.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Where everybody knows your name,

and they're always glad you came.

You wanna be where you can see,

our troubles are all the same

You wanna be where everybody knows

Your name.

Mislim, da bi morali vedeti, v uvodu katere serije je vedno špilala ta pesmica. Je zadeva skoraj še bolj znana od same serije. Če pa ne bo šlo, pa itak slikica, samo pomoje ne bo treba.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jasno, Cheers oziroma :beer: . Tisti "Where everybody knows your name" je res znan, tudi brez pesmice, ki je pa res preznana.

Sem gledal precej zadevo, ko sem bil še bolj majhen. Kolikor se spomnim, je ta zadeva bila najdlje predvajana ameriška igrana serija, se mi zdi (ali samo najdlje predvajana humoristična(?), nekaj takega pač), to se je vedno povsod omenjalo. Potem je pa bil zelo znan dogodek, ko so pred nekaj leti Simpsoni potolkli ta rekord in so ga v tem času samo še totalno nadownali. Pobrano iz IMDB:

- Simpsons (1989 - ????) do sedaj 397 (!!!) epizod

- Cheers (1982 - 1993) 269 epizod

- Frasier (1993 - 2004) 263 epizod

Še malo za primerjavo:

- Friends (1994 - 2004) 238 epizod

- Seinfeld (1989 - 1998) 175 epizod

Tisti, ki ne veste, Dr. Frasier Crane (igralec Kelsey Grammer) je nastopal že v Cheersu, ko se je pa ta iztekel, pa je dobil svojo prav tako zelo uspešno in dooooolgo predvajano serijo (mislim, da jo na nacionalki še zdaj kažejo). Mislim, to pa je tumač, tip je dvajset let igral isti lik. No, sicer je pa še precej sitcomov, ki so se vrteli okoli deset sezon (= okoli 250 epizod), npr. Married with Children (Družina za umret) in Murphy Brown se trenutno spomnim, sigurno je še kakšna.

Potegaman.jpg
Link to comment

You, you will regret what you have done this day. I will make you regret ever being born. Your going to wish you never left your mothers womb, where it was warm and safe... and wet. i am going to show you pain you never knew existed, you are going to see a whole new spectrum of pain, like a Rainbow. But! This rainbow is not just like any other rainbow, its...

:beer:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.