Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Glede na Nova logo na vrhu (Nova TV je hrvaška komercialna TV, če slučajno kdo ne ve), je to verjetno hrvaška NMK (po bedni slovenski so šli delat še bolj bedno hrvaško različico :doh: ).

Sicer sem pa slovensko NMK nekajkrat probal gledati, pa me je po nekaj minutah vedno minila volja do življenja. Priporočam zadevo, če se hočete dati v EMO filing.

Potegaman.jpg
Link to comment

aja... emm..

ok...

He was a cop, and good at his job. But then he committed the ultimate sin and testified against other cops - gone bad. Cops who tried to kill him, but got the woman he loved instead. Framed for murder, now he prowls the badlands. An outlaw hunting outlaws, a bounty hunter - ___________ .

Ta bi morala biti kar lahka :)

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Hehe, po tistem današnjem legendarnem incidentu na DS oddelku, ki me je prav lepo nasmejal, sta zdaj itak postala taboljša prijatelja. Itak, dva ultimativna Nintendofila na kupu.

Samo je pa Cloud res zabluzil, verjetno še sam ni vedel, kdo je na vrsti, pa je raje odločitev pustil ostalim. Pač, naj se stepejo do smrti, last wo/man standing nadaljuje. No, jaz nisem namigoval, da mora Tweety nadaljevati, jaz sem čisto resno rekel, da je to vprašanje. Tudi jaz dejansko ne vem, kdo bi sicer moral nadaljevati, to je res zanimiv problem, dejansko bi se na to temo dalo hude teorije zganjati. In to niti ne bi bil offtopic, ker gre za samo bistvo te teme. No, saj meni je vseeno, kdo nadaljuje, samo me je ta nastali problem res fasciniral. Joj, te Ugani teme so res bistvo tega foruma, njegova duša. No, zdaj ko se je DSmadfan odrekel svoji morebitni pravici, je po eni strani konec heca, po drugi pa je to mogoče primer še bolj zakompliciralo (glej Ugani film, kako se je tweety izmuznila, samo tam je šlo za drugačen primer, ker dejansko ni bil nihče na vrsti).

Samo res bogi DSmadfan, to se mu je že drugič v kratkem času na tej temi zgodilo, no, saj ravno zaradi tega pa verjetno zdaj tudi odstopa od tega, ker ne bi prenesel še ene takšne situacije. Samo res, tukaj se v ozadju dogajajo prav hude zadeve. Meni je ta forum res tako zanimiv, to ozadje, ko skozi razne poste na raznih temah lahko prav slediš dogajanju, vidiš vse razloge, zakaj kdo kaj piše, pa kako se stvari spreminjajo glede na posameznikovo trenutno razpoloženje, pa odnosi med posamezniki, pa te zadeve. To res mene tukaj tako privlači, sigurno je v ozadju še na tone takšnih zadev, ki jih niti ne opazim, itak sem tukaj šele tri mesece, samo se res dogajajo take zanimive zadeve, na čisto taki življenjski ravni, kar sploh nima veze s samim poglavitnim namenom tega foruma (konzole, igre,...). Ta forum, to je prava stvar. Ta forum je totalno nad mano. Ta forum je nad vsem, kar se v njem (navidezno dogaja). Ta forum je FORUM STOLETJA.

Edit: Ja, to so pa moji mega(EMO)posti, ki imajo čisto mimo timing, ker je ta forum tako hardkorasto real time, da ne dohajam sproti megapostati.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ja, se opravičujem, da sem kar nadaljevala...

Saj prav, te Ugani teme so itak namenjene zabavi in sprostitvi od ostalih bolj "resnih" tem. Heh, se pa potem ravno tukaj odvijajo najhujse debate (npr. legendarni "incident" med mano in Tuningom. Meni osebno je to en od vrhuncev tega foruma, odkar na njem sodelujem.)

Emo dalje. (Zanimivo, sele zdaj sem opazil, grEMO, hehe, pa to se dejansko dogaja, da ljudje recejo kar emo namesto gremo, vsaj v mojih krajih. Tudi jaz sem to napisal cisto v tem stilu, potem me je pa totalno sokiralo, ko sem to videl na ekranu. Bah, to pa to, ko sem sest let zivel v EMOni (LJ po oldschoolovsko), se takoj opazijo posledice.)

Katera mehiska telenovela je pred leti tako obnorela Slovenijo, da je morala v naso drzavo priti glavna igralka in reci (po slovensko, kot je malo pred tem to storil papez), da nas ima rada?

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.