Skoči na vsebino

Ugani serijo/nadaljevanko


Priporočene objave

Do you folks like coffee?

Real coffee, from Columbia?

The Duncan Hills will wake you

From a thousand depths

A cup of blackened blood

Die, die

You're dying for a cup

Ethiopian

Guatemala brand

French vanilla roast

Die, die

You're dying for a cup

Prepare for ultimate flavor

You're gonna get some now

And scream for your cream

Duncan Hills

Duncan Hills

Duncan Hills

coffee...

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Je to slučajno Jazz iz Fresh Princa (of Bel Air)?

Uuuuu, to si pa čist falu. :mwahaha:

No, pod levi jaz mislim levi na sliki, torej tisti v beli majici, ki ima flajštr na prstu. Moj odgovor je bil čisto na blef, res me je spominjal nanj. Samo jasno, tista serija je bila ene deset, petnajst let nazaj, jasno je takrat bil še tak suhec in frajerček, tudi Will Smith je bil še tak hecko mali. V desetih letih lahko človek orenk dec rata.

Sem šel zdaj pogledat na IMDB, da sem videl, kako je tipu ime (Jeffrey Townes, aka DJ Jazzy Jeff), sem malo poguglal, sem naletel na to stran:

http://www.djjazzyjeff.net/pictures.html

Ne vem, meni se ne zdi tako mimo, je dosti podoben tipu na levi, sploh na sliki zgoraj desno.

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, Andy. Mimogrede, jst, dobra uganka. :thumbup:

Samo Fresh Prince je pa res taka oldschool klasika. To sem še v osnovni šoli gledal, takrat mi je bila super zadeva (tako kot tudi vsem mojim sošolcem, smo zmeraj potem v šoli imeli debate na to temo). Samo zdaj, ko pa vidim kak del, se mi pa kar malo preveč otročje zdi vse skupaj. Mi je pa bilo hecno, ko je nekdo, mislim da Matiček (sem že pozabil), nekoč napisal, da gleda zadevo na PSPju kar naprej.

Evo ena še rahlo bolj oldschool. Malo starejši bi morali vedeti takoj.

lepaslikicafd9.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, pravilno. Ja, to smo gledali, ko smo bili majhni. Še ena od tistih stvari, ko se je cela familija nabrala pred televizijo, ko sem bil še froc. Meni je bila zadeva super huda. Sem še enkrat kasneje, kakšnih deset let nazaj gledal, pa mi je še vedno bila huda. Verjetno bi zdaj bila že preveč oldschool, samo to se itak dogaja z večino teh starih zadev.

North and South -> Sever in Jug. Ni to tako kot Grey's Anatomy -> Talenti v Belem, ali pa House m.d. -> Zdravnikova Vest.

Ali pa najbolj ultimativno nadlegendaren prevod stoletja:

Fair Game -> Manekenka in Detektiv :car::car::car:

(To je bil en random beden film ene deset let nazaj, je špilal en od Baldwin Brothersov, William, se mi zdi, pa Cindy Crawford. Samo fora je bila v tem, da je bil Baldwin detektiv, Cindy Crawford pa odvetnica(!!!), manekenka je bila namreč v resnici (ena najbolj slavnih supermodelov tistega časa). Potem bi bil že bolj logičen naslov Manekenka in Igralec, ali pa Odvetnica in Detektiv. Nimaš kaj, prevod stoletja, saj film je ravno po tem znan v Sloveniji, kot en najbolj legendarnih filmskih prevodov vseh časov.)

Sicer pa Buge, jasno, da je North and South. Ali si mislil, da bo South and North? Itak se nanaša na ameriško državljansko vojno (kar je tudi čas dogajanja serije), v kateri sta se bojevali dve ločeni strani, Sever in Jug, Modri in Sivi. Pa je bila pred leti tudi turbolegendarna twoplayer igra North and South, sva z bratom nažigala na tone, res super klasika.

Potegaman.jpg
Link to comment

Traumschiff Surprise. Vrteli so jih pa pri Bully parade.

Tale Capt'n Kork mi je bil največja legenda.

Tili zadnji dve seriji sta pa tako fakin legendarni, se še spomnim kot majhen mulo ko je tole stari ata stalno gledal. In to ni pofukano fer jaz sem mislil dat Fresh prica in tole pod uganko

:lol::D :bowdown:

Definitivno najbolj legendarna scena iz cele serije, polega Carlton Tom Jones dancea.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.