Skoči na vsebino

Sony Entertaiment igre bi šle lahko na xbox 360?


Priporočene objave

Ne, trdim samo, da je igra kvalitetnejša, če je narejena samo za ˝vstavi poljubno konzolo˝.

Proti 360ki sicer nimam nič proti. Pravzaprav jo nameravam sam nabavit, ko bo v SLO uradna podpora in bo cena še nekoliko padla. Pa Mass Effect me rajca.

Pa zakleni to temo, al pa jo prestavi v multiplatform. Sony+Xbox 360 :cough:

Link to comment
Samo počakaj, da od nekod pričaram 400 EUR. :?

Aja, kaj Xbox 360 Elite bo kdaj priromal v evropo? Ker črna barva je zelo lepa, pa še k PS3ju bo pasal.

Kot zgleda boš ti KSI-jev misionar združitve PS3+Xbox360 vse v črnem :bowdown:

Bom preveril kdaj pride Elite x360 v EU :headscratch:

Xbox

Link to comment

Če mi tale 360 kaj ga mam zaj crkne ni greh, da si ne bi elita nabavil. Sam začuda že leto dni laufa brez problema. Upam, da tako tudi ostane though

:fiufiu:

:crossfingers: naj crkne, ko je še garancija, če že mora crknit :cough:

sebek1 že te vidim ,kako ubijaš svoj x360, da si kupiš X360 Elite :lol::lol::beer: GoW in HALO3 seanse :cough:

Xbox

Link to comment

:petting: Saj bo preživel do prihoda Elita v EU :crossfingers:

Samo ga moraš vsak dan mal pobožat in ga pelat na Live, da se bo družil z drugimi X360 in bo delal kot urca :lol::lol:

Pravkar sem odkril zakaj so nekateri x360 crknili ?? ha,ha :beer:

Moja teorija je ta :

Če lastniki niso peljali x360 na Live oz. bolj redko in niso imeli GOLD acount je konzola umrla od depresije, ker je bila osamljena in se ni mogla družiti z drugim x360 :cough:

Juhu pravkar sem razkril celotni misterij okrog umiranja x360 !!:disbelief:

Kje je moja Nobelova nagrada ??? A tu je :cash: hvala ,hvala :china:

:headscratch::eye::no_no:mislim, da je čas da grem malo spat :tard::crazy::fiufiu:

Xbox

Link to comment

X360 bo imel letos res bogato leto. Ce res pride MGS 4 za X360, kar po vsej verjetnosti bo, ker na PS3 ne bo veliko denarja ...

Sam kaj pa se potem ostane za PS3? Mogoce Gran Turismo in God of war, ki jih bodo tako ali tako prehitele druge igre, se posebej, ker tisti, ki je ustvarjal prvi GoW odhaja (ma ka js vem kdo je bil, vglavnem ce kdo spremla gametrailers je bil na gamehead zadnic 1x...) ...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.