Skoči na vsebino

Sony Entertaiment igre bi šle lahko na xbox 360?


Priporočene objave

Ma daj no, kaj GOW in GT sta edini impresivni igri. :crazy: In katera igra na 360ki bi bila sploh konkurenca eni boljših iger God of War? Kaj konkurira GT5? Forza2 je drugačna, PGR3 je patetičen(owna ga Forza1 in GT4), PGR4 nima šans proti GT5.

Kaj pa ostle igre, kot so FF13, Haze, Killzone, Getaway 3, Singstar, Eyetoy, Tekken, VF, Resistance 2, MotorStorm 2, F1(čeprav je zadnja verzija ščiš), MGS4(kar sanjajte o 360 verziji), Lair, Warhawk, Heavenly Sword,...

Se pa strinjam, da bo imel Xbox 360 prav tako ubijalske naslove: H3, Alan Wake, Mass Effect, Halo wars, Wing Commander Arena( :hyper: ), Fable 2,...

Obe konzoli sta dobri, vseeno je katera je boljša, glavno je, da smo gamerji na boljšem.

:hyper::drool:

Link to comment

FF13 bo sla multiplatform to vam zagotavljam, zakaj ? Zato k je clovk k je ustvaru ff Gears of war fan :beer: + square enix bi bl profiteru ce bi sla multiplatform in tud ff13 laufa z white enginom k je compatible z 360tko in ps3jem.

edit: pa baje je neki govora da bo Ninja Gaiden 2 360 exclusive.

deletethis.jpg
Link to comment
pa baje je neki govora da bo Ninja Gaiden 2 360 exclusive.

Koga briga, ali bo ekskluziva in za katero konzolo pride. Samo naj ga že enkrat naredijo. Katerakoli konzola ga bo fasala, tisto si bom kupil, če ga bo pa več konzol kasiralo, si bom pa pač vse konzole kupil, kjer bo gor. Bo še bolj veselo. Double the ownič, double the fun.

Sicer pa res ne vidim, kje je fora, da nimaš obeh dveh konzol. Kdor ima denar za neko HuDo televizijo, ima tudi denar za obe konzoli. Če pa nimaš HuDe televizije, pa je itak brezveze take konzole kupovati. Samo meni se res zdi butasto, da bi dal pol milijona za TV, potem bi si pa samo eno konzolo od teh dveh kupil. Edino z nakupom obeh bi dejansko osmislil nakup takšne televizije. Ko imaš pa enkrat obe konzoli, ti je pa čisto vseeno, kaj kam pride, samo da (ti) pride (ko to igro igraš).

Edini problem pri vsem tem HD sranju je TV. Tam je res problem, imaš na tone različnih televizij različnih velikosti in zmogljivosti in predvsem različnih cen. Izbira prave televizije je res življenjsko pomembna odločitev stoletja. Prav na živce mi gre, ko se vsi nekaj okoli konzol kregajo, ker tukaj dejansko nimaš kaj komplicirati. Ali si kupiš eno ali drugo ali pa obe. Edina smiselna opcija pa je itak slednja, ravno zaradi tega celotnega problema s (Full) HD TV sranjem. Wii je ravno zaradi tega najbolj prodajan, ker ignorira to HD sranje, zato sem si ga tudi jaz kupil.

Ko pa pride NG 2, kamorkoli pride, mi pa ne bo problem dati velikih denarcev za neko ultrahudo televizijo, da bom ja zadevo čimbolj izkoristil, kot si bo tudi zaslužila (če ne drugega, zaradi spoštovanja do njene predhodnice NGB). Pri nakupu take televizije sta pa potem 360tka in PS3 dejansko samo neka posebej plačljiva dodatka (podobno kot pri avtu kakšna klima in te zadeve), ki se ju jasno oba vzame. Pač, namesto single paketa kupiš triple paket, ker za malo več denarja dobiš veliko več vsebine.

Potegaman.jpg
Link to comment

Kaj pa, če nimaš denarja za hudo HD televizijo? ali pa nimaš denarja za PS3 po tistem,ko si kupil HD TV? Jaz bi z veseljem imel vse konzole pa jih ne morem imet, ker nimam denarja. Imel sem denar za projektor, ki zmore resolucije do 1080i in sem ga kupil. Čeprav X360 poganjam na 720p resoluciji (na 1080i mi preveč utripa slika, tukaj pa mi sploh ne). Zakaj projektor? Ker imam rad velike zaslone. Od vedno mi je 72cm TV bil premajhen za udobno gledanje. Že sedaj mi je slika premajhna pa ima diagonalo 3m.

Link to comment

Jaz si lahko sedaj gremo kupit uber HD TV, vse 3 next-gen konzole, pa se prenosnika in se neki orginal iger sam ka mi bo? Itaq pridejo skor vse igre ko so na X360 tudi za PS3, razen nekaj ekskluziv, zato je skoraj bedno imeti oba sistema. Je pa se veda Wii druga pesem, ker ima veliko iger samo zase ...

Za BV bi zapravo denar in js hocm kupit neki takiga, da bo res drzalo 4-5 let, sam razmislam, da zdj kupim X360 in cez kaksno leto ali pa dve PS3, ker takrat bo ze veliko iger in najpomembnejse: pride drop! :):):beer::car:;)

Link to comment

V bistvu je tole totalno brezzvezna tema. Itak da ne bo Sony iger na konkurenčne sisteme dokler furajo PlayStation serijo. Capcom bo resda izdal DMC4 na večih sistemih, ampak Capcom so neodvisna firma in so se za to odločili, ker pač hočejo čim boljšo prodajo in tudi zato, ker so zadnje čase precej uspešni na X360. Poliphony Digital in Insomaniac sta pod Sonyevim okriljem, tako da ni šans, da pridejo njihove igre na ne-Sony sisteme. Vsak založnik iger želi čimboljšo prodajo in stremi k izdaji za več sistemov, vsaka firma ki trži konzolo oz. konzole pa želi čimvečjo ekskluzivnost in podporo, ker to pač prodaja njihove sisteme. Je pa res, da "multi-platform" naslovi nikoli ne izkoriščajo polnega potenciala sistemov na katerih tečejo, le razvoj za eno samo platformo lahko omogoči maksimalen izkoristek.

Tudi za MGS4 in FFXIII močno dvomim, da bosta izšla na drugih sistemih. Obe seriji sta se že pojavljali drugje, ampak to še nič ne pove. God of War pa je bil itak že od štarta mišljen kot "Ninja Gaiden killer". It ain't gonna happen, čeprav je industrija nepredvidljiva.

Link to comment
God of War pa je bil itak že od štarta mišljen kot "Ninja Gaiden killer".

Hahaha, če je to res, je tisti, ki je to mislil, res malo mimo. Saj meni je God of War bila super igra (dvojke še nisem igral), samo, če drugega ne, je ene stokrat prelahka, da bi se lahko kosala z NGB ali tudi z originalnim NG za Xbox. Na najtežji (God) težavnosti se mi je tako lahka zdela (razen zadnjega šefa Aresa), da me je kar vse bolelo. Pa tudi sicer je God of War dokaj drugačna igra, bolj bi rekel Prince of Persia killer, kar pa dejansko je. God of War je lahko bog vojne, samo NGB je pa bog iger.

Sicer pa jasno, ekskluzive so tisto pravo, pri multiplatform zadevah je zmeraj možnost, da bodo kaj zasrali. Če imaš pa vse konzole, ti je pa tako vseeno, kaj kam pride, samo pa vseeno upaš, da bodo igre ekskluzive.

Glede tistega prej pa, jaz sem samo to hotel povedati, kako se mi butasto zdi, da nekateri z malo denarja vsi navdušeni kupujejo kakšne PS3 in jih priklopijo na običen računalniški LCD monitor, to res ni to. Jaz imam denarja dovolj za hudi TV in še vse konzole, samo zaenkrat še ne vidim razloga, zakaj bi si kupil 360tko ali PS3. Mi bo pa za vsako od obeh dovolj že en sam razlog (= ena super huda igra), da se bom odločil za nakup. Tudi, če je igra multiplatform, pa še vedno rabiš vsaj eno od teh platform (npr., če boš hotel igrati DMC 4, še vedno rabiš ali 360tko ali PS3, če je zadeva multiplatform, še ne pomeni, da jo boš lahko po luftu igral).

Potegaman.jpg
Link to comment

Se oproščam, sem malo na hitro in nerodno vse skupaj napisal, ker se mi je mudilo na avtobus.

Meni je vedno bil to čar konzol pred PCjem, da ima dejansko tisti konzolaški filing zadeva, da lahko sediš na kavču ali pa ležiš v postelji (slednje je moja najljubša opcija, tako sem delal v študentskih letih, ko sem imel TV direktno pred posteljo, med drugim sem v ležeči legi (hehe) celoten NGB poownal) na neki normalni razdalji od TVja. Na PCju pa si prilepljen na monitor v taki bedni neudobni sedeči poziciji, no, saj drugače tudi ne bi šlo s to standardno navezo miška + tipkovnica. Ne vem, kako ljudje PS3 z računalniškim monitorjem igrajo, samo ne morem si predstavljati, da na neki spodobni razdalji udobno razkomoteni , bi bila potem slika premajhna. Da bi pa konzolo na "PCjaški" način igral, to pa je meni osebno čisto mimo (zadeva izgubi ves svoj čar, potem je res vse skupaj samo neki fensi zapakiran PC). Konzola je konzola, jo je treba igrati tako, kot se spodobi.

Sicer je pa to čisto moje osebno mnenje, jaz sem pač tak totalni lenuh in mi je konzolaški stil igranja pomemben več kot vse ostalo (ravno zato sem že pred leti skenslal PC kot igralno postajo). Če je drugim kul, je tudi meni kul, da jim je kul. Jaz govorim samo za sebe, da nikoli ne bi kupil 360tke ali PS3, preden bi si nabavil HuDi TV. Če pa že bom kupil HuDi TV, mi je pa tudi dati 1000 EUR metanje denarja stran, pa že raje dam 2000 EUR, itak se tako zadevo kupi za precej let, bom vsaj potem imel mir. OK, grem zdaj spat, se vidimo čez dve uri.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.