Skoči na vsebino

Ekskluzivno:... in še prvi posnetek Halo 4


Anduril

Boš kupil Halo 4!?  

11 glasov

  1. 1. Boš kupil Halo 4!?

    • Je že prednaročen
      6
    • Na dan izzida
      1
    • Kasneje ko pade cena
      2
    • Še ne vem
      2
    • Ne!? Kaj je to Halo?
      0


Priporočene objave

ja, imamo preveč igre. na srečo meni ac3 v lj ne dela (mi ne prepozna save game), tako da lahko igram to samo čez vikend. imam pa še halo4 in bf3. kriza.

no, ko bo kdo za kakšne mp, naj me rukne. včeraj sem malo igrala, pa mi ni šlo kj dobr na swat. moram kaj drugega probat. pa saj bo. tudi za bf3 sem bila skeptična, pa mi nekako gre (včasih bolje včasih slabše)

mistress3riple.png

Link to comment
ja, imamo preveč igre. na srečo meni ac3 v lj ne dela (mi ne prepozna save game), tako da lahko igram to samo čez vikend. imam pa še halo4 in bf3. kriza.

no, ko bo kdo za kakšne mp, naj me rukne. včeraj sem malo igrala, pa mi ni šlo kj dobr na swat. moram kaj drugega probat. pa saj bo. tudi za bf3 sem bila skeptična, pa mi nekako gre (včasih bolje včasih slabše)

Kako se ti zdi MP v primerjavi z Reach ? Je res premalo map in premalo inovativno napram predhodnikom.

Urejano od mistress3riple
pomotoma kliknila uredi namesto odgovori
Link to comment
Kako se ti zdi MP v primerjavi z Reach ? Je res premalo map in premalo inovativno napram predhodnikom.

ne morem zagotovo rečt, ker nisem nobene veliko preigrala. kolikor se halo4 igrala se mi zdi isto kot pri reach. glede pomanjkanja map je pa tako, da imam collectors edition, kjer smo dobili dodatne mape in jih imam veliko

pa raje igram mp s friendi, vendar so (smo) vsi zasedeni z drugimi igrami

mistress3riple.png

Link to comment
glede pomanjkanja map je pa tako, da imam collectors edition, kjer smo dobili dodatne mape in jih imam veliko

Popravek: Map imaš/imamo enako kot uni z navadno izdajo. Trije prihajajoči DLCji (3x 3 mape) pa so že všteti v ceno LE izdaje in jih bomo samo zdownloadali ko pridejo (1. bo decembra). Tisti z navadno izdajo pa jih bodo lahko po želji kupili na Marketplaceu.

Edina razlika v igri trenutno med standard in LE je da imamo tisti z LE vidne vse specializacije od začetka (pa mogoče da imamo več placa v file shareu).

Če me kdo ki špila nima na listi, me lahko doda na LIVE, če želi.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Kar ti najde? Saj to moraš sama izbrat. Ali je tudi random možno?

SWAT je pač tak da ali če so sami dobri igralci zmaga tisti ki prej vidi nasprotnika ali če so vmes tudi slabi kdo prej dobro nameri. Zadosti pa je en strel v glavo.

Če ti še ne gre preveč, predlagam da ne igraš navadnega Infinity Slayerja in Infinity Slayer Proja, ker ta dva sta bolana tu v H4. Tak spam super orožij da ju jaz zelo redko igram.

SWAT recimo je super za učit ter tudi Snipers. Napaka=smrt. Oziroma če ti je to preveč frustrirajoče :) predlagam kakšne ekipne, Objective, Big Team, Dominion. Free for all pa je dober preživetveni trening.

Drgač pa kot povsod drugje, več ko to delaš boljše bo. Zelo pa pomaga če igraš s folkom ki ga poznaš.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

A kdo H4 špila? Od folka s katerim smo HR igral sem jaz praktično edini ki igram. Včasih bi prav pasal igrat s friendly in predvsem inteligentnim folkom. Sej dober sem zadost da lahk velik sam naredim, sam če nasprotni team kolikor toliko sodeluje, jaz pa v ekipi z brainless kamikazami,...

No, če kdo špila me lahko doda če želi.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Sej s tabo je super igrat, sam obenem pa totalno dolgčas, ker bi ti non-stop samo eno in isto, navaden slayer.

Če bi kdo kej druzga rad te ne zanima, oziroma če se gre, potem ponavadi hitro greš iz igre. Men se pa enostavno ne da več samo prilagajat drugim, da bodo oni zadovoljni.

Rad igram mix vsega. Ene bolj ene manj, nikakor pa ne samo en gametype kot da drugega ni. Custom ne igram.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Ja lej, js sem koj za ksn drugi gametype ala CTF, Regicide, Odball. Bigteam bomo igral k se nas bo pac tolk zbral, da bom pa zej flood al pa swat igral je pa dost drugih iger za to namenjenih in nikdar nisem maral teh gametypov v halotu, grem sem pa tja kdaj ksno igro ampk se to zarad challengeov.

Sam mors pa tud gledat na to da recimo slayer ima ponavadi največ playerjev in je več možnosti da dobimo sebi enakovredne nasprotnike, ter v igrah kot je ctf in odball rabis malo več teamworka in sposobnih soigralcev.

Bigteam gremo lahka igrat koj ko nas je več kot 4, samo pri tej playlisti je lag in vsenasplošni bullshit še tolk bl prisoten.

Zato kšna costum igra na remejkih ali pač kerihkoli forge mapah bi bla ful kul, ker ne bo tolko problemov in tistih 2h map ki jih igramo nonstop (haven, adrift)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

No, če je res tako, potem super.

Kar se ekipnih tiče smo zadosti sposobni da lahko praktično sami zmagamo (pa če je regicide, odball, ctf, dominion ali big), če smo skupaj je itak ponavadi raztur, tako da je čisto vseeno kater playlist se gre ne glede na to kok nas je.

Kar se laga tiče bi rekel da ga ni veliko in se največkrat zgodi ko kdo med igro odide.

Jaz bi ravno nasprotno rekel da je navaden slayer najbolj izrojen gametype. Sranje ki se tam dogaja ga drugje nisem videl.

Flood pa seveda ne šteje ravno med resne.

Če bomo res igral mix, se seveda še vidmo.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.