Skoči na vsebino

Muska---->psp<-----tako potiho//wtff


bonty

Priporočene objave

Kupi slusalke ko majo ono za glasnost stelat ;)

Tiste stereo slusalke ko nimas za regulirat glasnosti so na taki glasnosti kot je lahk psp, ce pa kupis tiste z regulacijo pa lahk mas vecjo glasnost :)

Ta je pa dobra ja. In ce mas premalo dnarja v denarnici, kupi vecjo in bos ga mel vec.

Slusalke, ki pridejo zraven PSPja so narejene tako, da dopuscajo samo nekaj dB glasnosti. Ce vstavis vanj druge slusalke, ki niso "zablokirane/prirejene" potem bo PSP cist lepo glasn, se prevec.

Link to comment
Hhh... da bi nds bil boljsi v predvajanju mp3 datotek to skoraj , da ne vrjamem saj je to homebrav(ponavadi ni tako dobro)...pri pspju pa je to kot dodatna funkcija, ki jo je naredil sony tako, da so krive slusalke..

Jaz imam applove slusalke in mi nabijajo do konca tko da so mi kull!

dragi jurc0. res nevem ali se ti vedno zatipkaš, ali živiš v prepričanju da homebrav dejansko obstaja. sem ti že enkrat napisal, da se napiše homebrew. pa brez zamere

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Hhh... da bi nds bil boljsi v predvajanju mp3 datotek to skoraj , da ne vrjamem saj je to homebrav(ponavadi ni tako dobro)...pri pspju pa je to kot dodatna funkcija, ki jo je naredil sony tako, da so krive slusalke..

Jaz imam applove slusalke in mi nabijajo do konca tko da so mi kull!

dragi jurc0. res nevem ali se ti vedno zatipkaš, ali živiš v prepričanju da homebrav dejansko obstaja. sem ti že enkrat napisal, da se napiše homebrew. pa brez zamere

Ne vem, če si pravi, da se razburjaš. Tudi tvoji t.i. custrom frimware packi so slovnično precej popolni ... :tepen:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.