Skoči na vsebino

Fanboy Test


Priporočene objave

Seveda dela MS igre. MS game studios! Seveda niso kot ena firma ampak so pokupili par studijev in jih združili pod MS Games. Ena od MS iger je na pimer Age of empires.

Ja, MS Game Studios jih delajo, MS sam pa ne. Isto Sony s svojim SCEJ(A/E), ki združuje par studijev in PlayStation program. Nintendo pa so enotna firma. 100% focused on games ;>

Link to comment
  • Odgovorov 65
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Seveda dela MS igre. MS game studios! Seveda niso kot ena firma ampak so pokupili par studijev in jih združili pod MS Games. Ena od MS iger je na pimer Age of empires.

Ne, AoE 1 in 2 so razvili pri Ensemble Studios, zalozil ga pa je MS, oki? Kasneje pa so jih kupili in jih pac preimenovali v Ensemble Studios Microsoft. AoE 1 in 2 nista MS igri per se, lahko pa bi se to reklo za AoT in AoE3, ki sta crap, zato ne mesta legendarne dvojke z MS titulo. MS igre so pasjansa, freecell, minolovec in oni krap, ko si ga lahko preko neta spilal, pa se vse te so pokradli. :)

(:

Link to comment

Moji rezultati :

Nintendo Fanboy : 0 %

Sony Fanboy : 83% :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

Microsoft Fanboy : 2 %

What does it mean?

You love sony so much, based of two consoles and a handheld that is less than a year old. You need help. And that PS3 is gonna cost a LOT OF MONEY...a little FYI...

I need help ????

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Hehe, sem že jaz mislil kaj napisati na to temo, pa je bilo preveč smešno brati ta jamranja, kako nimajo pojma o matematiki. Če že koga, bi moralo to mene, ki sem matematiko študiral, motiti (saj bi me, če ne bi bilo očitno, da to ni tako mišljeno).

Res ste hecni ljudje, ne vem, kako lahko kdo sploh pomisli na to, da bi moral seštevek vseh treh biti ravno 100%. Je to veliko manj očitna zadeva kot pa tista OČITNA, da je vsaka od treh postavk posebej računana.

No, sicer je test jasno tako narejen, da se postavke med sabo dokaj izključujejo (itak ne moremo biti fanboy vseh treh, to je v nasprotju z definicijo fanboya), samo to še ne pomeni, da mora vsota procentov biti ravno 100, ni za to nobenega razloga.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.