Skoči na vsebino

Lestvica vaših najboljših iger !!


Priporočene objave

Kot že naslov pove bomo v tej temi pisali lestvice vaših najboljših iger. Pomojem bi bilo najboljše če bi napisal vsaki svojih 5 najboljših iger. Po možnosti napišite tudi katere zvrsti igrate najraje. ( veljajo vse konzole itd.)

Top 5 mojih iger:

1.Zelda Ocarina of Time (nintendo 64)

2.Final Fantasy 5 (Super nintendo entertaiment system)

3.Ninja Gaiden Black (xbox)

4.Fatal Frame 2 (xbox)

5.Call of Cthulhu dark Corners of the earth (xbox)

Moji najljubši zvrsti iger pa sat Role playing Games ( RPG-ji) in Action adventure ( akcijske avanture)..

Pokomentirajmo še kaki "top ##" iger od katere osebe oz. naj se odvijajo debate.

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Uh nekako top 5 mojih :car:

1.)Zelda ocarina of time - nintendo64

2.)Halo2 - xbox

3.)Halo - xbox

4.)Knights of the old republic - xbox

5.)Ninja gaiden black - xbox

Nekako sem se odločil za ta seznam, čeprav še na top seznam definitivno sodi kak mario , mario kart, metroid , resident evil in metal gear solid, ...

Link to comment

Najljubša zvrst so mi dirkačine in akcijske igre, tudi športne.

Kar se tiče lestvice:

1. Gran Turismo (PS(2); kot serijal, itak je vsak zakon)

2. Metal Gear Solid 3 (PS2)

3. Colin McRae Rally 2 (PC)

4. Pro Evolution Soccer (PS2; spet kot serijal)

5. Mario Kart (SNES)

Potem so pa itak tule zraven recimo Super Mario World (SNES) in Super Mario Bros 1, 3 (NES; dvojka mi nikoli ni bila preveč všeč) Grand Prix 2 in 3 (PC), Fifa 95 in 96 (PC). Moram priznat, da se nobene od Zeld nisem nikdar resno lotil, sicer bi se verjetno še kaka izmed njih našla na seznamu (ja, vem, posipam se s pepelom :doh:). To bi bilo nekako iz glave to, upam da nisem ničesar pozabil ... :fiufiu:

windowsvista001eu4.png
Link to comment

Upam da bom s tem bolj popestril temo, pišite še recimo lestvice vaših najboljših RPg-jev itd.

Moji naj RPG-ji (of all the time):

1.Final Fantasy 5

2.Fable Lost Chapters

3.Jade Empire Limited Edition

4.Sudeki

5.Fable.

Pomojem je FF5 kar med RPG-ji "uber alles".

Moje najboljše Streljanke ( 1st person shotters and 3rd person shoters):

1.Ghost Recon Summit Strike

2.Splinter Cell 3 Chaos Theory

3.Rainbow six Black Arrow

4.Halo 2

5.Rainbow six Critical Hour/ Star Wars Battlefront 2

Moje najboljše arkade ( all the time):

1.Zelda Ocarina of Time

2.Zelda A Link to the Past

Hm..... dalje pa nebi vedel. Zakaj ? Se ne splča v bistvu pisat dlje ker Zelda je " uber alles"

Pa bolj živahno KSi-jevci

followmeontwitter.png
Link to comment

Jao, težko je to. Bom kar malo zgoljufal, pa naštel 5 skupin.

Street Fighter 2 legacy - ne predstavljam si, kaj bi jaz še delal pred televizijo, če ne bi nekoč izumili tega (viški serije: SSF2T, SFAlpha3, SF3:Third Strike)

Super Mario Kart - original s SNESa. V bistvu je bil že izvirnik popoln in ne vem, če je v vseh letih serija sploh dobila kakšno zares bistveno izboljšavo.

Metal Gear Solid - ne rabi komentarjev. Kdor ne pozna, naj gre igrat. ZDAJ.

Halo 2 - sam zase je kar je. A multiplayer, posebno preko LIVEa ali System Linka, je kulten.

Namco arcade 3D legacy: Tekken (višek: Tekken 5), Soul Calibur (višek: ...hmm, Soul Calibur 2?), Ridge Racer (najljubši je Rage Racer, čeprav Ridge Racers za PSP združi čare skorajda vseh. Moram še igrati x360 različico)

Link to comment
  • vrhovni

Preveč špilov ..

Na PCju definitivno System Shock 2, Deus Ex in Operation Flashpoint, pa verjetno sem še kakšnega pozabil.

Konzole, tukaj je pa malce težja, še toliko več špilov .. prva štiri mesta vsekakor (v kakršnemkoli vrstnem redu) Zelda: Link to the Past, Zelda: Ocarina of Time, Super Metroid in Metroid Prime .. moral bi spet še enkrat prešpilat Majora's Mask in Ocarino, da si malo osvežim spomine.

Omembe vredni, verjetno vsaj top 10 .. Super Mario World, Super Mario Land (edini špil, ki me še po 15ih letih ravno tako potegne kot prvič), Halo, Resident Evil 4, Mystic Quest (Final Fantasy Legend ameriški naslov, če se ne motim), Project Gotham Racing, Tetris, pa še marsikaj česar se nikakor ne bom sedajle spomnu.

Too many years, too many games .. :innocent:

Link to comment

Evo pa še mojih TOP 5 špilov:

1. Stronghold: Crusaders, nimaš bolše strategije

2. Halo 2, morte vedt zakaj

3. Atomic Bomberman, ful hud špil za 2 ali več

4. Forza Motosports, men najboljša dirkačina

in na 5. mestu: Kingdom under fire: The crusaders, najboljša strategija za Xbox oz. skoraj edina

Sej drgač je men še dost špilov hudih najrajš pa špilam strategije.

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment

J.R keri Baldurs gate misliš ti to ? Pa na keri knzoli ?

No zadnji RPG ki sem ga igral/ga še igram je X-men Legends II Vstaja Apokalipse, in si definitivno zaluži mesto na top 5 sezanmu najboljših RPG-jev. V sami igri si lakho odklenete na tone slik, videov, stripov, karakterjev. BTW če govorimo o karakterjih je to pomojem RPG z največimi možno igranimi karakterjimi, saj jih igra vsebuje kar 50. Karakterji so iz stripov X-men in še enih drugih (ohh, i cant remember that name). Vsi pa niso igrani med Enoigralno kampanjo ampak v nekakšnem načinu PvP (player versus player)... kjer seveda prvo zbirate med področji na katerih se boste stepli do krvi. Vi morate strti nasprotnika 5x med tem pa on ne sme vas niti 1x (ne kako nefer so igre ?), in nesmete oz. ne morete uporabljati nikašnih potionov za life or mano.

Igra vsebuje stripovsko grafiko (XIII). Enoigralsko kampanjo kjer se lahko mimogrede vključi no3 še 1,2 ali 3-je igralci. Sicer pa če igate sami pa lahko mimogrede menjavate med karakterji s pritiski v različne smeri na D-padu. Z nekakšnim portalom, natančneje BLINK PORTALOM se lakho vrnete do svojih tovarišev in tam zamenjate svojo ekipo (poljubno dodajate enega po enega igralca v ekipo in igro), mate tudi šop kjer lahko kupujete različne obleke, orožja in ringe. ČE smo pri oblekah pa še povem da lahko pri vsakemu karakterju menjate 4 različne obleke, kasneje tudi več.

:red: :sweat:

Igra se dogaja v različnih okoljih kot so, džungla, greznica (kanalizacija), tovarne... Nabirate Exp (expirience) s katerim pa levele in skill pointe, s temi pa nove skile. In če ste lenuh da si ne morete napolniti skillov sami, jih po mili volji lakho NPC ( non playing charakter) oz računalnik po domače. Vglavnem igra ima vse dobre elemente RPG-jev... slabih skorajda ni. Razen enega moram omenit, ni Xlink pljeja.

Pazite se KSi x-men prihaja :plan:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

street fighter 2 (snes)

super mario kart (snes)

super mario 64 (n64)

motorcross maniacs (nes)- če to niste igrali proti kolegu...

goldeneye (64)

matr ga nintendo žge: vse Zelde, killer instinct, starfox/lylat wars, wawerace (pa dirkanja ne maram!), donkey kong serija , 1080 snowboard,

metroid, skate or die(gameboy), final fight, castlevania...

sega: sonic, alex kid, virtua fighter(zakon!), alertered beast, panzer dragon...

commodore 64: international karate (mega noro), super giana sisters (klon maria, a dober), super zaxon, 1942, decathlon, samantha fox strip poker (takrat nisem vedel kaj je poker, je blo pa kul ko mi je iz neznanega razloga pokazala modrc), green berets,...

playstation: tekken serija(če te ne bi blo ps-jev ne bi mel) resident evil, devil may cry,

pa neo geo in snk-jeve fajtačine so njam njam,(zakaj mi več ne dela :crybaby: )

ratt-logo.gif
Link to comment

1. Deus Ex (Sicer me je presenetil, ko se moras pustit, da te Ghunter ubije)

2. Halo2 (T3h MP of them all, ki skensla pol spilov MP in skoraj vse SP spile)

3. Tomb Rider: Legends ( Ohranili izvirno idejo, pa dodali cukrcke)

4. Halo (Ki je poleg prehudega SP-ja ipak kraljeval Xbox MP sceni)

5. PGR2 ( Sicer 3 nisem se povohal...je pa dvojka pustila sledi)

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.