Skoči na vsebino

Forza Horizon


Priporočene objave

Da je GT5 ta ultimativna zadeva, sem prvi v vrsti proti. GT5kovcem je seveda sveti gral. Je pa zanimivo da ko folk od drugih špilov pride na GT5 kmalu potem tudi odide ;)

Je kdo od vas že igral Project C.A.R.S.? Simulacija na PCju. Ob izidu pomladi bo tudi na konzolah. Za obsedence ki rabijo 1000 avtov sicer ne bo, saj jih je tako gledano za vzorec, vendar ima veliko prog in super vozni model. Po moje bo brez problema ob boku ali pa pred GT5 in FM4.

Primerjava Forza Horizon in Burnout in sedaj še Need for Speed ni nikakor napačna (in še ducat drugih špilov). Forza 4 je seveda nekaj drugega, bolj realnega. Zgornje 3 so pa sorodnice, narejene po standardih ki jih je zakoličil Burnout 3 in Burnout Paradise. Forza Horizon ima dosti manj skupnega s Forza serijo, kot pa ima z Burnout in moderno NFS serijo. Če ne drugega, je to lahkotna arkada, čeprav vseeno manj ekstreman arkada kot B3. Enako ima novi NFS manj povezav z NFS serijo kot z Burnoutom. Osebno sicer ne razumem zakaj si želi toliko razvijalcev svoje igre spremeniti v Burnout? Vse kar naredijo je da priznanim serijam odvzamejo duh, ki jih je naredil samosvoje in jih spremenijo v podpovprečne klone, ki originalni zadevi niti blizu ne pridejo. Burnout 3 mi je sicer zelo všeč, Paradise malo manj, ker to ni več pravi Burnout.

FH bo sigurno užitek za vozit po prostranih slikovitih cestah Kolorada. Si pa upam trditi da bo multiplayer trpel zaradi bolj arkadne vožnje. Ne da ne bi bil za špilat, folk je itak evforičen, amapk tu dobra vožnja ne bo imela takega pomena kot v FM4. Sreča in dobri odboji od ograj in avtov bodo ključni.

Problem je ker hoče biti toliko različnih stvari v enem, vendar se vsaj tako kot izgleda, nobeni stvari 100% ne posveti. Odprt svet imam občutek da bo še zmeraj dosti zaprt. Hoče bit resna, sam se ne vozi tako. Zdaj bodo not tlačli še rally, vendar vozni model res ne vidim kako bi lahko bil primeren za to, ko pa ni ne čista arkada, ne polsimulacija, kolikor lahko vidimo iz demota. Šov bo verjetno uspel.

Test Drive Unlimited, Midtown Madness 1,2, Need for Speed 3, 4, 5, 6, Colin McRae Rally, Dirt Showdown, Burnout 3. Res da jih je velik, sam s temi brez problema pokriješ vse vidike FH, pa izpeljano je kot se zagre.

Edino česar se konstantno držijo v seriji so na pol narejeni špili. Razlog pa verjetno, zakaj bi nekaj izpilili, ko pa lahko to čez deset delov naredimo in pobašemo več keša.

No, čez 1 teden bomo vedeli pri čem smo.

Verjetno bo imel novi Burnout (aka Need for Speed Most Wanted) več za pokazat kot celota.

Upam da pri HALO:masterchief:4 niso šli kej srat preveč.

Če koga moti moj pesimizem...skušam si pričakovanja zbit v čimvečjo gnojnico, zato da bom vsako stvar v FH potem lahko videl kot pozitivno.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

A res noben ne more VIPER napisat??? :puppy: Imam z razlogom vseh 5 velikih črk in se tako podpisujem že ene 18-19 let. Sam sekundo ali dve več držite shift prosim, če me naslavljate z imenom.

ShopTo se jaz izogibam. Game UK.

Saj verjetno ti bodo odposlali še pred petkom.

Če slučajno dobim v četrtek, ali je varno že takoj it zagnat špil, ali je to bolje počakat do petka ko je uraden izid? Vem da so v preteklosti že banal folk, ki je pošto dobil in potem igral dan ali dva pred uradnim izidom kakšne igre.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
Pardon če si tok alergičen na to!!!!! .

Sem:D Ampak kaj pomaga, ko me potem ze takoj naslednji spet zmerja.:x

Sej pol sem se spomnu da v cetrtek sele okol osmih pridem dam, tako da tut ce dobim ne bom odpiral in bom sele v petek ali soboto.

Sreca ni ravno element po moje. Sem zadosti casa delal na Posti da vem kako potekajo stvari pri nas in po Svetu, ter obenem kupovanje vedno pri istih par prodajalcih. Rezultat enacbe mi tako pove da bom dobil v cetrtek ali petek. 1x v 50 primerih je pa moznost da pride v dveh dneh (ne splosno gledano, ampak samo zame).

Kdor bo dobil ze ta teden, lahko gremo cez vikend si mal ogledat znamenitosti:cool:

P.S.: Vseeno me pa zanima kako je z igranjem iger (kupljenih seveda) pred uradnim izidom, ce kdo ve.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Igra je totalna arkada tudi z pomočmi OFF, nima niti kanček simulacije, je zabavna to ne rečem, kaj ima od Forza 4 so čisto iste felne in upgrejdi, še tolk so bli leni da še menija v Upgrades niso spremenili vse je copy paste...Igra narejena za froce do 13 let...Sem spilo ''jar har har'' verzijo in sem srečen da nisem prednaročil ali sel v petek kupit..Spilo 3h kupim novega M6 in kuril gume 5-6km neprestano :) vse pomoči off in manual, ne vem ne, raje zapravim čas ki ga nimam dosti z drugimi igrami kot pa arkadami za 13 letnike...Sem preigral dosti takih iger in ne rabim Dejavu-je iz preteklosti...Raje si kupim WRC 3 ki sem ga igral tri dni 5h neprestanoma in nisem mogel odložit pad-a...To je vsaj moje mnenje, ker sem že od začetka videl da ta Forza ni Forza :)

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Na FM.net so končno dodali stvari pod FH. Sedaj če izberete Cars, lahko po znamkah vidite avte, ter pod World že nekaj lokacij. Da ne boste iskal preveč http://forzamotorsport.net/en-us/FH/World.aspx

Ko sem pogledal pod World in videl kaj nas čaka:love:sem začel tako bentit čez njih! To bi se tako super vozilo, če bil vozni model iz FM4. Še 3 dni da vidmo kaj je res in kaj ne.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
Igra je totalna arkada tudi z pomočmi OFF, nima niti kanček simulacije, je zabavna to ne rečem, kaj ima od Forza 4 so čisto iste felne in upgrejdi, še tolk so bli leni da še menija v Upgrades niso spremenili vse je copy paste...Igra narejena za froce do 13 let...Sem spilo ''jar har har'' verzijo in sem srečen da nisem prednaročil ali sel v petek kupit..Spilo 3h kupim novega M6 in kuril gume 5-6km neprestano :) vse pomoči off in manual, ne vem ne, raje zapravim čas ki ga nimam dosti z drugimi igrami kot pa arkadami za 13 letnike...Sem preigral dosti takih iger in ne rabim Dejavu-je iz preteklosti...Raje si kupim WRC 3 ki sem ga igral tri dni 5h neprestanoma in nisem mogel odložit pad-a...To je vsaj moje mnenje, ker sem že od začetka videl da ta Forza ni Forza :)
A dej pejt nekam :( Drugač sem si kr mislil, da bo tako nekak in si zatiskal oči ampak jebiga jest mislim, da online zna bit kr zanimiv! :( Zdej sm kr mal slabe volje ratal :(

Zgleda, da za simulacijo bo treba počakat na Forzo 5! :|

In tmle gledam po cars in vidim, da ni PORSCHEJA?!?! A bo spet DLC porsche?! Ker nateg! :[

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Vito, je bilo pa takoj z demom očitno, da je vse kar so nam govorili o FH, da bo to FM4 na odprtem, laž.

Porschejev pa itak ne morejo dat, če je Porsche tako bedna firma, da se proda samo enemu (slabemu) ponudniku. Tako kot so za FH, bi morali za FM4 spet z EA skleniti pogodbo, da lahko Porscheje uporabijo v FH. So pa že dolgo nazaj uradno objavili da sploh ne razmišljajo o Porschejih in lahko v FH na njih pozabimo. Po moje čisto prav. Če so pri Porscheju bedaki, naj bodo pač samo v bednih igrah.

Predlagam pa da si tudi glede FM5 ne delaš prevelikih upov. Majhna nadgradnja FM4 (OK, če bo na naslednjem XBOXu, malo večja) s polno košaro nategov.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Vse igre grejo po istem kopitu. Vsako leto "nove" a spremenjeno minimalno ali pa sploh nič. Ampak dokler mi kupujemo bo tako. Žalostno ampak resnično! Glede F5 bom sploh videl, če jo bom kupil.

Zdej upam samo da bo FH zelo zabavna...ker, če ne bom kr popizdil, da sem zapravil dnar za igro! Bi potem rajš Nba kupil.

Pa fičo je tudi tastar! Všeč mi je, da je veliko ferrarijev ;)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Ja jest sm se že sprijaznil, da bo vse po praznikih!:banghead:

Tok hudo pa menda ne bo no. Sam takoj ko dobiš rukn v XBOX da dobiš Saleen S5S Raptorja. Samo en teden od izida ga bodo talal, potem pa samo v posebnih tekmovanjih.

Moj izvod bo pa očitno res jutri prišel, tako da se bom v petek že peljal po Coloradu.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.