Skoči na vsebino

Povezava Wii-ja z LCD monitorjem?


-shiden-

Priporočene objave

  • vrhovni

Point je lahko ravno tako v kablu, kot v monitorju.

Obstajajo LCD monitorji s klasičnimi TV priključki - glede na tvoje vprašanje bi sklepal, da ti nimaš takšnega.

Na normalne LCD monitorje se da Wiija priključiti z VGA boxom, neko vmesno kištico med Wiijem in monitorjem, ki video signal pretvori in preusmeri na tipičen monitor izhod. O tem smo nekaj malega debatirali že tule.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Ja, ta kabel so par dni nazaj promovirali na NeoGAFu, sem še razmišljal, če bi tu kaj napisal o njem .. samo dokler ne bo PAL verzije, nima smisla. Drugače so baje izvrstni kabli te firme, vsi jih samo hvalijo.

ManInBlack: bohsigavedi, mogoče enostavno ne prebavlja ravno PAL signala, glede na to, da dela z obema NTSC formatoma. Škoda, vsekakor. Naj kdo maila in vpraša, če planirajo tudi PAL verzijo. :)

Link to comment
  • 1 year later...
  • vrhovni

Stickyjal tale topic, ker je precej uporabna in dostikrat vprašana tema.

Bumpam pa zato, ker sem si včeraj naročil VDigijev kabel, ki je bil omenjen par postov nižje, saj sedaj piše, da podpira tudi PAL konzole. Naj bi trajalo kar enih 14 dni, preden prispe, bom pa potem malce poročal, kako se obnese.

Link to comment
Stickyjal tale topic, ker je precej uporabna in dostikrat vprašana tema.

Bumpam pa zato, ker sem si včeraj naročil VDigijev kabel, ki je bil omenjen par postov nižje, saj sedaj piše, da podpira tudi PAL konzole. Naj bi trajalo kar enih 14 dni, preden prispe, bom pa potem malce poročal, kako se obnese.

Poročaj podrobno, saj mene tudi zelo zanima

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Ja .. dobil sem ga včeraj. Sprobal na treh monitorjih, na nobenem ne dela nič, kar me malce čudi - in me je včeraj spravilo v precej slabo voljo.

Načeloma naj bi imel kabel (kar sem, seveda, izvedel šele potem, ko sem ga že imel, doh) precejšnje probleme s Samsungovimi monitorji, monitor zaradi katerega sem si kabel omislil, je pa valda Samsung 2493HM. Ampak ker ne dela (no, vsaj VGA vhod, zelena komponentna činča, s katero nastaviš 480p na Wiiju, dela) niti na dveh drugih monitorjih, malce sumim, da je mogoče zjeban cel kabel.

Če bom imel voljo, bom danes sprobal še na kakšnem monitorju, samo se ne nadejam ravno razveseljivih rezultatov .. :( Če ne bo delalo nikjer, jim bom mailal, da očitno ne dela. Baje traja par tednov, da ti sporočijo, da jim ga pošlji nazaj, potem pa pošljejo zamenjavo. Whoooo! :uke:

Link to comment
  • vrhovni

No, ni delalo, tudi z drugimi monitorji ne.

Sem mailal na VDigi, povedal za kaj se gre in čez tri dni dobil odgovor, da bi moralo delati in da je možno, da je s kablom kaj narobe. Zraven so pripopali naslov, kam naj ga pošljem nazaj, da mi pesnejo zamenjavo, kar sem včeraj tudi naredil (in h skupnemu računu za kabel dodal še skoraj 10€ za poštnino v Hong Kong :bleh:). Verjetno čez ene 14 dni dobim zamenjavo, pa bom potem videl, a stvar res ne dela ali sem imel res samo blentavo nesrečo .. :yuck:

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.