Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Phantom Hourglass [DS]


Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

  • vrhovni

God damn, kaj men dela glasba iz Zelde. Že celo jutro si vrtim ta komad iz trailerja - LttP nostalgija > *.

Pa ja, hm, glede na trailer se pojavljajo ugibanja (in pomoje precej utemeljena), da se Linka kontrolira izključno preko stylusa. Če čekirate dele, ko se premika, vedno pred njim, v smeri kamor gre, šiba Navi in folk sklepa, da Navi predstavlja točko, kjer drgneš stylusa. Klik na nasprotnike za napad, narisan krog okrog Linka za whirl-attack, itd.

Edit: v čast (od včeraj naprej) mojemu najbolj pričakovanemu DS špilu sem uredil prvi post, ki bo sedaj infocenter za vse o Phantom Hourglass. Za vse take nostalgike kot sem jaz, pa - originalni Link to the Past Dark World theme. Wooohooooooo!

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

V tejle novici na prvi strani se nahaja posnetek celotnega E3 demota The Phantom Hourglass in sicer v kar 190 mb velikem fajlu.

Hooočeeeeem. :hyper:

Aja, če še kdo ne ve - ja, poslovite se od tradicionalnega upravljanja z Linkom, vse v špilu se bo kontrolirali izključno s stylusom. Good thing, bad thing? Bomo videli, trenutno so izjave večine folka, ki so TPH na E3ju špilali, več ali manj samo pozitivne.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Izzid je za USA predviden Q4 2006, za druge izzide Evropskega in Đepanskega pa še ni znano. Sam računam na kak oktober, oz. kdaj pač izzide Wiiiiiiiiiiiiiiiii. Saj če PH spustijo v trgovine istega dneva kot Wii, bo to pomoje ena najhujših prodaj, saj igra veliko obeta, prav tako pa Wii. Če ne bo oktobra pa jaz računam zadnje na november, sicer mi ej malo vseeno kdaj pride, ker bi rad dobro igro.

13 minut slinjenja ?? Šure zakaj pa ne če gre za Zeldo:

http://video.google.com/videoplay?docid ... +hourglass

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Zgodba:

Igra se začne nekaj mesecev v igri po končanem Wind Wakerju. Link, Tetra in njuni pirati se potikajo po oceanu, da bi našli nov dom. Nakar se znajdejo v megli in zagledajo staro uničeno ladjo. Tetra jo gre raziskat in se izgubi, na pomoč je hotel priti Link vendar pade v ocean in izgubi zavest. Linka prebudi Fairy-jin glas na obali neznanega otoka. Tako se Link s pomočjo Fairy odpravi na iskanje za Tetro in za "zemljo" kateri pripadajo.

Fairy = Crosshair ? Točno fairy bo kazala pot ki jo bomo z stylusom določili Linku...Torej fairy potuje za stylusom ;) .

3 novosti:

- Na zgornjem ekranu bo zemljevid ki ga lahko daš na spodnji ekran da z stylusom kaj označiš napišeš itd.

-Pri bitki z šefi bosta prikazovala dogajanje oba ekrana DS-a.

-Uporabljali bomo tudi mikrofon.

Multiplayer:

-Vitezi se imenujejo STALKERJI

-Igrale se bodo 3 runde v dveh potezah ( prvič si "ti" LINK drugič si pa STALKER).

- Vsaka "bitka" se konča ko je LINK ujet ali pa je na prostosti 120sec ( 2 minuti).

In to je vse... ta igra bo še nora...

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Tukaj:

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... _hourglass

Piše da izzide Phantom Hourglass čez 80 dni, je to res ? da si tako hitro lahko obetamo že novo Zeldo za DS ? Sam sem jo pričakoval kakega avgusta letos...

______________________________

Na Gamespotu piše:

Release Date: Q2 2007

______________________________

Na Wikipedi-ji piše:

USA release: October 15, 2007

JAP release: Q1/Q2 2007

______________________________

Na IGN piše:

Europe: December 31, 2007

______________________________

Torej komu zdaj verjet ? Upam da imajo na gameplay-u prav....vendar potem bi pomojem že se širile kake nove novice, slike, videji itd....

Če ma IGN prav potem pa pač ne bo Zelde do 31 DEC 2007 :crybaby: :crybaby: :crybaby:

:yuck: :uke: :wasted:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.