Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Phantom Hourglass [DS]


Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Baaah, japonzlni že čez 3 dni dobijo Phantom Hourglass .. bohved kdaj bo pri nas. :(

Aja, prva ocena, Famitsu:

Zelda no Densetsu: Mugen no Sunadokei (NDS, Nintendo): 10 / 10 / 9 / 10 - (39/40)

Ok, sej je Famitsu, ki so pač zelo radodarni še posebej s takimi znanimi serijami, ampak vseeno .. :rock:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Gameseek-u po dveh mojih negativnih izkušnjah z njimi ne zaupam več. Vsakokrat sem naročil stvari, za katere je pisalo In Stock, takoj ti denar poberejo, stvari pa ne pošljejo, potem ti pa rečejo, da jih nimajo in da ti pošljejo, ko dobijo. Kdaj? Še sami ne vejo. Samo denar pa poberejo. Potem se moraš pa meniti, da ti refundirajo. Samo v vmesnem času pa pač obračajo tvoj denar.

Tako da jim ne zaupam, da bi dejansko pošiljali že 5. oktobra.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Jojojoj. Meni se zdi ta Zelda zaradi morja čisti polom. :tard:

Ne le, da potovanje po vodi traja, niti stran od dolčasa ne moreš medtem, ker so pametno uvedli Sea Traps in razne morske pošastkote. Boji so enolični do skrajnosti (pokaži in klikni) ... :rockbrow:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • vrhovni

:o Potem nimam pojma, kako si sploh preživel Wind Wakerja - meni se zdi jadranje tukaj neprimerno manj mučno, pa še razdalje so kolikor se spomnim precej krajše. Minutka, dve, pa si že na naslednjem otoku.

Itak pa kmalu po začetku dobiš tudi možnosti hitrejšega potovanja .. :fiufiu:

Meni se zdi dbestičen špil, zaenkrat v samem vrhu serije. Grafika je kar se mene tiče nora (še posebej animacije Linka :drool: ), s prehodom na stylus ni igralnost čisto ničesar izgubila, samo pridobila kanček svežine, ostalo pa itak ostaja tipično perfekta Zelda. Že zelo dolgo ni bilo špila, ki bi me tako pripopal pred ekran ..

Link to comment

Razdalje med otoki v Phantom Hourglass so občutno manjše - gledajoč na WindWaker razdalje. Sam Phantom Hourglass se mi zdi res igra, ki seže v sam vrh serije. Nadzor z stylusom se mi zdi še boljši od nadzora z tipkami = spin attack ftw! Grafično je igra skoraj identična WindWakerju - soundtrack pa kot smo iz vseh Zeld navajeni zažiga.

Večigralstvo pa paše v Zeldo, kot Link na Zeldo. Še posebaj všečen je tisti "Big Plays", ki deluje podobno kot X360 Achievementi. V Adventure načinu sem prebrodil že čez 3 templje v Battle načinu sem pa odklenil 3Big Playe ter 4x zmagal, 5x zgubil, 1x igral neodločeno.

Buhuhuring it on ! :plan:

followmeontwitter.png
Link to comment

Mater, a enostavnosti ji pa noben ne bo ocital? Po opisih, ki sem jih prebral bi namrec naj slo za najlazjo (najbolj casual gamer friendly) Zeldo do sedaj. Veliko se jih je zmrdovalo ze nad Wind Wakerjem (sam se nisem), kaj bodo potem dejali sedaj?

Osebno me to sicer vecinoma ne moti. Vseeno pa je del cara s tem sel papa.

Upam, da bodo dobili kak izvod tudi pri Müllerju.

Link to comment
  • vrhovni

Kolikor sem prešpilal do sedaj, so to buče. Ni ravno ALTTP ali OoT po težavnosti, vsekakor je pa daleč nad Wind Wakerjem v tem pogledu. Enkrat sem že skoraj crko v precej običajnem fajtu, kar ne vem, če se mi je kdaj zgodilo pri Twilight Princess, recimo.

Meni je res ful všeč, ena izmed boljših Zeld, kolikor sem do sedaj prešpilal. Že sam nadzor je lep val svežine, grafika je za dol past, obenem sem pa doživel že par tako hudih ugank in presenetljivih uporab prednosti dveh zaslonov, kot jih nisem še nikjer. Pa še mini-gejmi so presenetljivo svinjski, argh! :lol:

Link to comment
  • vrhovni

Ah, majhen svet, kaj pa vem - jaz sem šele dva od štirih kvadrantov sploh odkril, pa se mi glede na videno, ne zdi ravno majhen - ja, vsekakor ne pluješ 15 minut čez en kvadrant, tako kot pri Wind Wakerju (na srečo :sweat:), ampak so kar lepo nabasani kvadranti .. tedva imata vsak po vsaj ene štiri otoke, plus ladjice, plus lokacije ribarjenja, plus lokacije za iskanje zakladov.

Glede srčkov - precej stvari je kar drugačnih v tej Zeldi, kot bi pričakoval .. pa ni zato nič slabša, kvečjemu bolj sveža. :)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Joj, pujceki, kaj vi bi res radi, da si jaz DS nabavim? Do sedaj me res niti malo ni vleklo, da bi si prvič v življenju neko prenosno zadevico nabavil, samo ta Zelda pa, uf, me je čisto zmatrala. Je ravno minilo nekje pol leta odkar sem Wind Wakerja obrnil in mi je spet zapasalo malo Zeldice. Joj, pa ravno zdaj, ko bo Super Mario Galaxy prišel! Kako bom jaz bošček vse to shendlal?

Samo v WW je pa morje res znalo zamoriti, samo jaz sem vseeno naredil vse, kar se je narediti/kolektati dalo. Edino Nintendo slikic se mi ni dalo vseh narediti, ker tisto je bilo pa res malo preveč tumač in krneki. Nekje okoli 120 figuric je bilo, kolikor se spomnim, bi moral res čisto vse characterje in monsterje fotografirati, komu se pa to da. Predvsem, ker je naš fotoaparat imel samo tri slote in smo morali kar naprej v muzej šibati in potem še čas naprej spuščati za en dan, da je tipo lahko figurico naredil. To so res totalno butasto naredili, potem ti pa še tip zateži, da fotografija ni dobra, joj kako bi ga tepel.

No, bolj je bilo to noro, da sem jaz, psiho, šel na vseh kvadrantih vse une male svetleče krogece spucati, tiste, ki ti dajo 5 ali 20 bednih rupej (tiste treasure charte (veliki svetleči stebri), ki dejansko kaj pametnega dajo, se itak mimogrede naredi). Da tako spucaš 49 ogromnih kvadrantov, z vsemi skull platformami vred, res traja nekaj časa. Sicer pa samo prevažanje niti ni bilo tako hudo, pač si naštimal smer vetra, pa je šlo, potem si pa itak dobil Pesmico Veselega Teleportiranja.

Potegaman.jpg
Link to comment

Junior, ne bo ti zal, igra je vsaj zame hudicevo addictive in ena najboljsih iger za DS.

Ze res, da gre le za Zeldo in da zato ni nic presenetljivega, kaj vse lahko skombiniras da resis neko uganko. Pravtako je res, da je igra namenjena bolj casual gamerjem kot hard corovcem (in kot taka je meni celo bolj vsec, saj sam vec nimam toliko casa, da bi na dan prezdel po 8 ur samo za igrami). Najbolj navdusen sem nad orodji, ki jih zbiras tekom igre. Predvsem tista spaga z roko je noro uporabna.

Zame je to vzork za nakup konzole!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Rabim pomoč :car: :

Ravnokar sem premagal šefa na drugem otoku (torej vulkan) in zdaj sem se vrnil nazaj na prvi otok. Sem v templju, v 3f. Tam sta dva viteza, ključ pa je v nekem prostorčku. Pred tem prostorčkom je stikalo za umik bodic ki gledajo iz tal. Nwm kaj naj položim na stikalo, da se bodo bodice umaknile in bom lahko prišel do ključa.

Veselim se odgovora in hvala :car:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.