Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Phantom Hourglass [DS]


Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Joker sem pred parimi leti se kksnga ke pa sm kupu,

zdj so pa ratal totalne budale,

vse kar se dogaja v mestu je GTA, vse kar so že kje vidl je sam kopiranje pa lenoba razvijalcel pa opisujejo da bogpomagi (kkšne probleme majo sami s seboj ne pa kkšn je špil) pa ja ...

vse kar dobijo v roke je slabo... taka pričakovanja majo da sam omg...

z ničemer niso zadovolni

uglavnem

budale so ratal

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • vrhovni
Igra je v Jokerju dobila za Zeldo precej bednih 79%. Po njihovem naj bi igra bila preveč preprosta in lahkotna, nekakšna "watered-down" Zelda. Kak komentar?

Ne vem, kaj jim ni jasno. Če je Phantom Menace preprosta, potem nimam pojma kaj je bila šele Twilight Princess. Ali sem pa jaz tak retard s stylusom.

Mah, opis bi moral prebrati, da bi videl kaj konkretno kritizirajo. Kar se mene tiče gre za enega najlepših, najbolj domiselnih, svežih in izpiljenih naslovov iz Nintendovih logov v zadnjih letih. Bi rekel, da gre bolj za kakšen Snetijev weirdo-pogled na zadeve, tako kot z Metroid Prime serijo. Mogoče se malce preveč trudijo biti "drugačni" od ostalih revij s temi svojimi opisi .. :wtf:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.