Skoči na vsebino

Okvara Wii-ja?


AndY1

Priporočene objave

Z današnjim dnem, ko prižgem Wii-ja in ko se mi štarta, slišim iz zvočnikov TV-ja brnenje. Bolj ko je slika svetla, bolj glasno je brnenje. Wii je priključen na TV preko RGB SCART kabla.

Če ga priključim preko navadnega kompozitnega, brnenja ni.

RGB kabel je uraden Nintendov, poizkusil sem ga zvijati in ponovno vtakniti iz Wiii-ja in TV-ja, vendar brez rezultatov.

Če Wii-ja vključim v isti RGB SCART vhod, kot imam Amino STB, je tudi brnenje Wiija, Amino na istem SCART vhodu ne povzroča brnenja. Tako da v TVju ni problem.

Tako da logično iz tega sklepam, da je ali okvarjen RGB kabel ali pa da je okvarjen Wii.

Je kdo iz Ljubljane ali bližine in ima RGB SCART kabel?

Se je komu že zgodilo kaj podobnega?

wii_forum2.jpg
Link to comment

Zato, ker ni bil kupljen tam?

Pa kaj se vlečeš ven sedaj? Kar najbolj sovražim na tem svetu so dvoličneži. In tule jih je na tone. Sploh takšnih brez jajc kot vidim.

Face it pa priznaj kakšen je bil namen. Ne se pa nekaj lepega malat tule.

Čisto nič ne bi rekel, če bi bile vaše riti tiho, ko se je šlo za kakšen čip ali pa varnostne kopije. Ampak ne. Morate biti pametni. Sedaj pa se tule odkrito, moderatorji med sabo (!!!) pogovarjate o goljufiji trgovine.

Ga je kupil v BOFu. Fajn, ima račun. Ni treba okoli prosit potem. Če ga nima. Bad luck. Naslednjič naj malo pazi na takšne reči.

Nima računa? Ga ni kupil tam! Tisti, ki ga pa je kupil tam in ima račun, mu pa brezhibno deluje in mu ga ni potrebno menjati. Torej? Zakaj bi BOF na lastne stroške nekomu takole izdajal nov kabel? Zakaj že? Če je prodal brezhibno robo?

Cajt da pokličem kolega v BOF in mu povem za tole.

P.S.: Hej, j* ga. Saj če jaz ne bom kopiral igric jih bo pa nekdo drug ane. Jaka logika. :wtf:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment
  • vrhovni

Dej ne me jebat - in to gospod 'sej ne veste, kaj bo delal s čipom, vi nimate kaj predpostavljati, zakaj ga rabi'.

Ne vem, kje je kupil svoj RGB kabel, iz njegovega posta ('Ima kdo še račun za RGB SCART kabel, kupljen v BB) pa predvidevam, da ga je nekoč imel in ga nima več. Pa ne seri s svojimi poenostavljenimi interpretacijami, kdo je kje kupil kabel in kdo ne - jaz sem kupil v BBju Wiija, dva kontrolerja in še par špilov, pa iskreno ne vem, a imam kje spravljen račun ali ne - pa gre za malce večjo vrednost, če mi kaj crkne, kot pri RGB kablu.

Tako da ne mi o dvoličnežih, ko ti v enem postu pridigaš dobro voljo in zaupanje v ljudi, ki gotovo z modčipi počenjajo vse ostalo, kot piratizirajo, po drugi strani pa takoj za nekoga, ki ti gre očitno zaradi prejšnjih konfrontacij z njim v nos, predpostaviš, da hoče brezpogojno oškodovati BBje. Če se ti ne bi šlo samo za mešanje dreka in množično teženje vsem na tem forumu, ki se ne strinjajo s tvojim črno-belim (in pravne člene citirajočim) pogledom na svet, bi se obešal tudi na folk v PSP izbi, ki s tvojim tako priljubljenim firmware hackingom brickajo svoje gizmote in jih potem nosijo menjati k tvojemu kolegu v BOFa, češ da jim je zadeva sama od sebe umrla. Ne, tistega podforuma pa seveda ne gledaš, a ne.

Link to comment

Nope ker me ne interesira PSP. Za to pa si ti tukaj, da poskrbiš za vse podforume.

In ni potrebno zganjat dvoličnosti. Sem že povedal.

Če je dal "ŠE" notri to NE pomeni in NE BO pomenilo, da je kabel kupil v Big Bangu. Tako kot to ne pomeni, da če nekdo vpraša kje se da vgraditi čip in kako se naredi varnostno kopijo, da bo to prakticiral za potrebe piratiziranja.

Aja... Pardon. Saj res. Taka je tvoja logika. Če folk naredi to potem to pomeni točno to. OK, ne bom več težil. Vidim kje ti fali in vidim, da je "za tvojo rit" upravičeno vse, pa čeprav navzkriž z zakonom.

Sploh ni več relevantno. Samo hvala bogu, da se vaš vpliv neha tule na KSi. Kjer je škoda še najmanjša.

P.S.: Slučajno sem pozabil osebno doma, a je od kolega OK?

P.P.S.: Pa tudi logika pri moji dvoličnosti ti nekako šepa. :)

BellerophonMPI.jpg

Link to comment
  • vrhovni
Aja... Pardon. Saj res. Taka je tvoja logika. Če folk naredi to potem to pomeni točno to. OK, ne bom več težil.

P.P.S.: Pa tudi logika pri moji dvoličnosti ti nekako šepa. :)

LOL? Obenem po tvoje jaz nikakor ne smem sklepati, da folk ob modčipih avtomatično govori o piratiziranju, ti pa po drugi strani lahko takoj zaključiš, da AndYjev kabel ni bil kupljen v BBju? Glavno, da sem edini, ki spreminja svoja stališča glede na situacijo.

Razlika je samo v tem, da imam jaz malce več zaupanja v AndYja, glede na njegovo zgodovino postanja in nabavljanja originalov, kot v nekega random dripca, ki pride na forum in začne spraševati o modčipanju konzole.

Če je dal "ŠE" notri to NE pomeni in NE BO pomenilo, da je kabel kupil v Big Bangu.

Aha, in potem zame veljajo drugačni principi, kot za vse ostale. Jaz ne smem sklepati, da je kabel kupljen tam, medtem ko si ti lahko sveto zaverovan, da gotovo ni bil. Če se že nekaj buniš tukaj, se vsaj ne zapletaj v lastne izjave.

P.S.: Slučajno sem pozabil osebno doma, a je od kolega OK?

Bravo, uspel si vključit random stavek, ki se ne nanaša na nič. +1 zate.

Samo hvala bogu, da se vaš vpliv neha tule na KSi. Kjer je škoda še najmanjša.

Joj sorry, jaz pa ravnokar ustanavljam politično stranko, s katero bom širil vpliv izven meja KSija. :doh:

Link to comment

Belerophon, zakaj ti prihajaš do zaključkov na osnovi domnev?

Tvoja domneva je, da jaz nisem kupil kabla v BB. In na tej osnovi prihajaš do vse mogočih zgodbic in zaključkov.

Grow up.

Nekaj mi povej. Če kupiš kabel v BB za 30 EUR, ki ti po manj kot pol leta crkne, račun pa si vrgel stran, ker si za ta denar pričakoval kvaliteto, ki ne bo crknila v parih mesecih, je sposoja računa od koga drugega zato, da se kabel zamenja, goljufija?

Zaradi mene bi lahko kabel zamenjal z nekom, ki ga ima delujočega in ima račun, pa ga on nese zamenjati.

Prosim, nehaj se delati pomembnega iz stvari, ki niso.

Žalostno, da iščeš pozornost in podaljševanje e-penisa na tak patetičen način.

wii_forum2.jpg
Link to comment
P.S.: Slučajno sem pozabil osebno doma, a je od kolega OK?

Bravo, uspel si vključit random stavek, ki se ne nanaša na nič. +1 zate.

To ni fer, da samo Belerophon točke dobiva! Jaz bi tudi kakšno, mislim, da sem bil dovolj priden, da si zaslužim.

Ker jaz sem pa namenoma doma pustil osebno. Je zdaj poletje, pa v službo hodim v kratki majici in hlačah, ki sem jih kupil nekaj let nazaj, ko sem imel 20 kg manj. Zato samo dam v žep nekaj kovančkov, da imam za kosilo, denarnico (z osebno, zdravstveno in bančno kartico vred) pa doma pustim.

Joj, to bodo zdaj točke padale, komaj čakam. Bo sigurno že osnova velika za ta random offtopic, pa še kakšen multiplier za več stavkov, pa še dodatek za stil in še kak modri gap (Tonček style). To bodo milijoni.

Potegaman.jpg
Link to comment
Čaki malo. Saj ne da bi bil tečen ali pa karkoli. Ampak vrli in pravico krčevito braneči stražarji želijo kršiti določila KZja?

Upam, da res ne nameravate na tak grd način OKRASTI BOFa. :a_a:

To je stvar za Policijo. :wtf:

Da te pomirim in da VSEM razsvetlim politiko BOF-a in BB-a, ker si že tako nadležen.

BB ti ne zamenja kabla tudi če imaš račun. Tako je. Ti kar pokliči svojega kolega in mu povej, da sem vsem na tem forumu povedal, da BB, tudi če imaš račun, NE ZAMENJA originalnega Nintendo kabla za 30 EUR, kupljen pri njih par mesecev nazaj.

Tako da, ljudje, pazite na svoje kable, kupljene v BB, ker vam jih ne bodo zamenjali tudi če imate račun. To mi je povedal prodajalec osebno.

Ko pa sem že pri tem, mi je prodajalec tudi povedal, da se Wii-ji prodajajo dosti bolje od PS3 in da so zaradi tega ceno Wii-ja iz že zvišane cene 270 EUR (cena Wii-ja naj bi bila 250EUR in taka je bila tudi na dan izida v BB), dvignili na 280 EUR. :rock: Kdo že koga lupi?

wii_forum2.jpg
Link to comment

Kaj pa je razlog oz. osnova? Da je potrosni material in da priznajo samo 8 dni al se tega ne? Ce je prvo, pol okej, majo kritje, drugace pa to ne drzi vode. Bo treba spet malo pri ZP urgirat. Druga opcija pa je, da ce je kdo v zadnjem tednu kupil kabel, pa si kao premisli. :)

Čaki malo. Saj ne da bi bil tečen ali pa karkoli. Ampak vrli in pravico krčevito braneči stražarji želijo kršiti določila KZja?

Upam, da res ne nameravate na tak grd način OKRASTI BOFa. :a_a:

To je stvar za Policijo. :wtf:

Da te pomirim in da VSEM razsvetlim politiko BOF-a in BB-a, ker si že tako nadležen.

BB ti ne zamenja kabla tudi če imaš račun. Tako je. Ti kar pokliči svojega kolega in mu povej, da sem vsem na tem forumu povedal, da BB, tudi če imaš račun, NE ZAMENJA originalnega Nintendo kabla za 30 EUR, kupljen pri njih par mesecev nazaj.

Tako da, ljudje, pazite na svoje kable, kupljene v BB, ker vam jih ne bodo zamenjali tudi če imate račun. To mi je povedal prodajalec osebno.

Ko pa sem že pri tem, mi je prodajalec tudi povedal, da se Wii-ji prodajajo dosti bolje od PS3 in da so zaradi tega ceno Wii-ja iz že zvišane cene 270 EUR (cena Wii-ja naj bi bila 250EUR in taka je bila tudi na dan izida v BB), dvignili na 280 EUR. :rock: Kdo že koga lupi?

(:

Link to comment

Prodajalec ni navedel kakšne posebne osnove za to, da ti kabla, kupljenega pri njih, ne zamenjajo, pa tudi če stane 30 EUR.

Dejansko je rekel le, da elektroniko in podobne zadeve menjajo, kablov pa ne, tudi če prideš z računom.

Tko da se ne sekiram preveč, da nimam računa, ker mi ne bi popolnoma nič pomagalo, če bi ga imel.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

no fantje....dovolj o partybreakerjih....

imam podoben primer kot ustvarjalec te teme... rgb scart kabel kupljen v Celovcu original Nintendov pa mi je začel isto nagajat (izguba slike in zvoka) in ni čisto novi Sony Tv ampak definitivno kabel

tako da bi vprašal za mnenje katere znamke rgb scart kabel (in kje bi se ga dalo najbolje kupiti v sloveniji) mi priporočate?

LP blueyesDT

Link to comment
Prodajalec ni navedel kakšne posebne osnove za to, da ti kabla, kupljenega pri njih, ne zamenjajo, pa tudi če stane 30 EUR.

Dejansko je rekel le, da elektroniko in podobne zadeve menjajo, kablov pa ne, tudi če prideš z računom.

Tko da se ne sekiram preveč, da nimam računa, ker mi ne bi popolnoma nič pomagalo, če bi ga imel.

Kaj pa če zahtevaš "popravilo" kabla ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

sej kabli nimjao garanciej več kot 15 dni, kabel je potrošni materila, kako lahko dokažete da se ni akbel uničil po vaši svoji krivdi , 15 dni pomeni le samo zavrnitev izdelka v org nepoškodovani enbalaži, že tukaj ej velik keč, ker kako dobiit kabel ven in nepoškodovati paketa...jaz mirne duše toleriram in imam enako na kable 1l garancije (no mogoče tudi zato pri meni kak izdelke po večji ceni a vendarle z 1 letno garancijo), opažam pa enako zadnje čase, da org kablovje ni več tiste kvalitete kot včasih ali ene 3 leta nazaj.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.