Skoči na vsebino

Call of duty 4: Modern Warfare [MULTI]


mlaky

Priporočene objave

Serija Call of duty se seli iz časa druge svetovne vojne v novejši čas, v moderni čas.

Našel sem dva posnetka, in sicer multiplayer gameplay in intervju. Vredno je ogleda.

Igra je komaj v pre-alpha stanju in grafika zgleda že zdaj fenomenalno

Multiplayer: http://www.gametrailers.com/player/20884.html

Intervju:http://www.youtube.com/watch?v=H9_nQWeQdu4

Poglejte in komentirajte.

:beer::)

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

I dunno....zgleda fantasticno. Sicer je res serija CoD temeljila na WWz, ampak mogoce imajo nekaj, kar bo ljudi prevzelo. Morda pa ne bo tako slabo. Navsezadnje se vidi arkadnost in pravtako überpwnage orozja. Ce se sistem igranja ne bo spremenil v veliki meri(izpustivši CoD3), je imo odvisno samo od map.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

@kratos

Um sej je že 1000 iger kot so cod 1,2,3. Je že 1000 iger kot je Red Alert. Je že 1000 iger kot je Oblivion. Je že 1000 iger kot je Halo, pa kaj potem?

Jz pravim hvala bogu, da so stopl stran od WW2. Kej druga pa itak ni blo za pričakvat, razen če ste nekateri upal na tematiko kolonijalnih vojn v afriki al pa v letu 26789 en robote, ki tolčejo druge robote.

Grafika je pa itk pwn, 5x lepša od tiste v GOWu :tepen::tepen:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

ste opazli v multiplayer videu- hold X for Coward's way out?

to se mi zdi malce čudno, v čem je finta da lahko samega sebe ubiješ??

:headscratch:

in kratos resda je takih iger na 1000, toda infinity ward bo presenetil kot vedno in naredil korak naprej pred temi ostalimi 1000-imi igrami ( my 2 cents ;) ).

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
ja mas prov , ampak bi res lahko nardil kej novga , bolsga v tej cod 4 , jaz sem obrnu ze vse call of duty-je (1 , 2 in 2 vse dodatke na pc-ju , 3 na ps2-ju in wii-ju ) do zdej je blo zmerej neki novga in bolsga nikol ni blo kej istga , in upam da bo v 4 velik bols gameplay , kaksne nove poteze , ...

gameplay mislim da bo super uber nabildan cod2 gameplay, z mnogimi dodatki, novimi gametypi in drugimi presenečenji.

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.